Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Pożyczki

  Pożyczki »

  Pożyczka gotówkowa bez formalności? Bardzo dobrze trafiłeś. Teraz posiadasz dostęp do aktualnego rankingu pożyczek gotówkowych w internecie. Zdobycie pożyczki jest obecnie bardzo proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz online i po paru godzinach dostaniesz pieniądze na koncie osobistym. Nie jest ważne na co potrzebujesz gotówki, przy pożyczce gotówkowej bank nie pyta na co przeznaczysz pożyczoną gotówkę. We wniosku podaj dane kontaktowe i po chwili oddzwoni do Ciebie doradca pożyczkowy, który poprowadzi Cię przez cały etap podpisywania umowy. Na stronie znajduje się kalkulator pożyczek gotówkowych, dzięki niemu wybierzesz najtańszą pożyczkę dla Siebie. Zestawienie pożyczek jest przygotowywane na bieżąco, więc możesz posiadać pewność że znajdujące się w zestawieniu pożyczki gotówkowe są najaktualniejszą ofertą na rynku pożyczek gotówkowych. Używaj narzędzia którego używa tysiące Polaków. Nasi klienci są zadowoleni z pożyczek, które zaciągnęli bez zbędnych formalności, na upominki świąteczne, wakacje swojego życia, czy najlepszy telewizor. Oprocentowanie przedstawianych pożyczek gotówkowych jest obecnie najmniejsze w ofertach banków, a dzięki stronie http://plus-pozyczka.pl i Ty masz do nich dostęp. Nie czekaj, okazja na najtańsze pożyczki gotówkowe może Ci uciec właśnie teraz. Sprawdź najlepsze pożyczki na naszym portalu.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe - PwC Polska

  Szkolenia biznesowe - PwC Polska »

  PwC Polska świadczy usługi doradcze, audyt, doradztwo podatkowe, prawne, finansowe, gospodarcze oraz konsulting. PwC Polska specjalizuje się w rozwiązywaniu kompleksowych problemów biznesowych dla klientów globalnych, regionalnych i lokalnych. PwC Polska buduje relacje z klientami dzięki najwyższej jakości usługom, świadczonym w oparciu o zasady przejrzystości i uczciwości w działaniu. Oferta PwC jest kierowana do firm działających w każdym sektorze gospodarki - zarówno do firm największych, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konto bankowe i lokata - Deutsche Bank

  Konto bankowe i lokata - Deutsche Bank »

  Konta bankowe, oszczędnościowe, firmowe oraz internetowe znajdziesz w ofercie Deutsche Bank. Sprawdź również nasze pozostałe produkty: kredyty bankowe (hipoteczne, inwestycyjne, mieszkaniowe), lokaty oraz fundusze inwestycyjne. Konto w Deutsche Bank to dobry wybór!

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Scanwir - projektowanie

  Scanwir - projektowanie »

  Scanwir to przedsiębiorstwo z siedzibą w Szczecinie mogące pochwalić się wieloletnim stażem w dziedzinie serwisu, odnawiania i modernizowania maszyn przemysłowych. Firma angażuje jedynie doświadczonych i profesjonalnych diagnostów, mechaników, tokarzy, spawaczy i frezerów, którzy każde powierzone im zadanie wykonują sprawnie, sumiennie i terminowo. Scanwir wykonuje także osiowanie i wyważanie urządzeń produkcyjnych oraz wykonywanie laserowych testów prostoliniowości. Wszyscy klienci mogą liczyć na wszechstronną obsługę i przystępne warunki cenowe. Dokładniejsze informacje dotyczące prezentowanej oferty dostępne są pod adresem

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny

  Kredyt hipoteczny »

  Zakup swojego własnego mieszkania jest trudną decyzją. Redakcja portalu stara się opisać wszystkie sprawy związane z kredytami hipotecznymi. Rozpoczynając od wyszukiwania ofert i analizy kredytów - po omówienie warunków kredytów i podpisanie umowy. Decyzja wyboru kredytu hipotecznego decyduje o późniejszym sposobie spłaty rat kredytu, więc bardzo ważne jest aby dokonać najlepszej decyzji. Kredyt hipoteczny zaciągamy najczęściej raz i zobowiązujemy się spłacać raty przez wiele lat - najczęściej ok 30 lat. Dbając o kredytobiorców staramy się zaopiniować istniejącą na rynku ofertę kredytów i pomóc w wyborze najbardziej dostosowanego kredytu do Ciebie. Dzięki zestawieniu kredytów hipotecznych, który znajduje się na naszym portalu, znajdziesz ranking kredytów hipotecznych. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące potrzebnego kredytu a kalkulator wybierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytową. Teraz wystarczy, że wypełnisz niezobowiązujący formularz online podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą nasz doradca, który podpowie jak wziąć kredyt hipoteczny i podpisać umowę.

  Data dodania: 12 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Konin

  Biuro Rachunkowe Konin »

  "Financial Service" to biuro księgowo-finansowe, zajmujące się m.in. kartami podatkowymi, ryczałtem, książką przychodów i rozchodów, rejestrem VAT. Specjaliści doradzą w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, jak również sporządzą biznes plan, wnioski o dotacje, wnioski kredytowe, sprawozdania do Urzędu Statystycznego. Dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej biuro świadczy roczne rozliczenie podatku dochodowego, korekty rozliczenia rocznego z wyjaśnieniem, zwrot VAT z tytułu remontu mieszkania lub budowy domu oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych i podatkowych. Biuro księgowo-finansowe Konin, ul. Energetyka 3/14, tel. (63) 242 00 58. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • TELEROUTE giełda ładunków

  TELEROUTE giełda ładunków »

  Giełda Transportowa Teleroute pośredniczy w kontakcie pomiędzy firmami transportowymi oraz spedytorami, zbierając w jednym miejscu tysiące ofert ładunków lub przejazdów, pomagając wykluczać puste przebiegi ciężarówek. Siedziba firmy mieści się w Brukseli, aczkolwiek sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa dostępne jest na terenie dwudziestu siedmiu krajów europejskich. Giełda Transportowa Teleroute jest niezmiernie korzystnym rozwiązaniem dla wszystkich Instytucji zarówno z branży logistycznej, jak i transportowej. Pozostałe informacje przedstawiające zasady i korzyści wynikające ze współpracy z jednostką zawierają się na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dotacja z urzędu pracy Anna Jachowicz

  Dotacja z urzędu pracy Anna Jachowicz »

  Od wielu już lat wykonuję zawód doradcy finansowego. Posiadam także długoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu oraz rozliczaniu dotacji z urzędu pracy. Pomogę Państwu w napisaniu biznes planu, jak i w wypełnieniu wniosku i komplementacji dokumentów. Zarazem moja pomoc będzie obecna nie tylko w czasie przyznania dotacji z urzędu pracy, ale i także w czasie rozliczania dotacji z urzędu pracy. Ponadto swoje usługi doradcy finansowego kieruję do osób, które chcą pobrać kredyt z banku, hipoteczny lube też gotówkowy. Wówczas zaprezentuję Państwu oferty banków i pomogę wybrać ofertę, która będzie dla Państwa najbardziej korzystna. Zapraszam do składnia zapytań ofertowych. Z miłą chęcią odpowiem na wszelkie Państwa pytania.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Opiekunka osoby starszej do Niemiec pilnie poszukiwana! Legalna praca w opiece w Niemczech nad osobą starszą. Opieka Niemcy - gwarantowane wysokie zarobki i premie. Praca Niemcy - legalne zatrudnienie.

  Favoris to zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników.

  Favoris gwarantuje pełne ubezpieczenie, świetne zarobki, legalne zatrudnienie, wysokie premie, opiekę koordynatora, dokument A1 oraz Kartę EKUZ.

  „Do agencji pracy Favoris zgłosiłam się razem z koleżanką i już obie szybko dostałyśmy oferty. Jak dotąd wszystkie omawiane zapewnienia i warunki są spełnione co daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilności pracy. Bardzo polecam!” Dołącz do zadowolonej Alicji!

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Chcesz legalnie pracować jako Opiekunka osoby starszej w Niemczech? Praca Niemcy - oferujemy od zaraz dobrze płatną pracę w opiece na terenie Niemiec. Opieka Niemcy – dołącz do naszego zespołu.

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, stawiającą na długotrwałą współpracę. Ogromną wagę stanowią dla nas pozytywne relacje oraz zadowolenie naszych współpracowników.

  Pracując z nami masz pewność, że nigdy nie jesteś sam – nasi koordynatorzy są dostępni dla naszych pracowników 24h/dobę.

  Podejmując współpracę z Helper 24 stajesz się częścią zgranego zespołu, który ukierunkowany jest na świadczenie usług na najwyższym poziomie!

  Za Helper 24 kryją się ludzie którzy swoją pracę wykonują z pasją i wielkim zaangażowaniem.

  Na stronie Helper24h.pl znajdziesz informacje dotyczące:

  - pracy jako Opiekun i Opiekunka osoby starszej w Niemczech,
  - pracy jako Opiekun i Opiekunka osoby starszej w Polsce,
  - pracy jako Pomoc domowa w Niemczech,
  - pracy jako Pomoc domowa w Polsce,
  - najlepszych ofert w opiece.

  Helper 24 oferuje:

  - Korzystną umowę,
  - Najlepsze oferty,
  - Świetne zarobki 800-1300€,
  - Wysokie premie,
  - Pełne ubezpieczenie,
  - Programy lojalnościowe,
  - Dokumenty A1 i kartę EKUZ,
  - Pomoc w formalnościach,
  - Legalne zatrudnienie,
  - Kursy językowe,
  - Opiekę koordynatora 24h,
  - Brak opłat.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Praca Niemcy od zaraz! Opiekunka osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Opieka Niemcy - sprawdź aktualne oferty pracy w opiece w Niemczech i odbierz 200 zł. na start.

  Celem firmy Pronobel są zadowoleni pracownicy. Zapewniamy im podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekunka i Opiekunki Osób Starszych oraz Pomocy domowej w Polsce i Niemczech. Nasz zespół Opiekunów tworzą starannie wyselekcjonowani pracownicy z całej Polski.

  Oferujemy dowolność przy wyborze oferty, pełne wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności oraz profesjonalną organizację wyjazdu z uwzględnieniem całodobowej opieki polskiego koordynatora w trakcie pobytu w Niemczech. Nasze oferty obejmują zakwaterowanie i wyżywienie.

  Gwarantujemy wynagrodzenie do 1300 euro, legalną pracę w opiece od zaraz, porady prawa pracy, sprawdzone oferty, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, programy lojalnościowe i premie, kursy dokształcające i językowe, kartę EKUZ oraz dokument A1.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe spółki

  Gotowe spółki »

  Podstawowym celem funkcjonowania spółki ReadyMade jest dostarczenie partnerom rzetelnego supportu we wszelakich tematach powiązanych z prowadzeniem własnej działalności. Na fundamencie długiego doświadczenia i nabytej wiedzy świadczy najbardziej trafne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Jeżeli nie masz pomysłu, jak założyć spółkę możesz wybrać się do tej firmy. Z kolei jeżeli szukasz supportu w sferze prowadzenia tematów księgowych też można udać się do spółki ReadyMade. Taka usługa także znajduje się w portfolio przedsiębiorstwa.Lecz nie jest to ich wyłączna sfera działalności. Firma proponuje również zakup spółek. Umożliwia to zaczęcia swej działalności gospodarczej w ciągu tylko 24 godzin. Wykupując gotową spółkę zaoszczędzisz czas na wypełniania obowiązkowych spraw. Możesz zatem natychmiast zabrać się za organizowanie własnego biznesu. Korzystając z oferty tej spółki można liczyć na fachową obsługę świadczoną przez doświadczonych i kompetentnych pracowników.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ASTA Wdrożenie comarch optima

  ASTA Wdrożenie comarch optima »

  P.U.H. Asta Sp. z o.o. ma w swoim portfolio klientów korporacyjnych, a także niewielkie działalności gospodarcze prowadzone przez indywidualne osoby. Świadczymy kompleksowe usługi z obrębu kalkulowania ksiąg przychodów i rozchodów, księgowości uproszczonej a także kart podatkowych. Nasze wykwalifikowane rachunkowe podołają także w ustanowieniu działalności gospodarczej i rejestracji spółki z o.o. i innych. Dla naszych klientów zapewniamy zupełne wsparcie przy pozyskaniu kredytów bankowych oraz ubezpieczeń i usług informatycznych. Nasze księgowe charakteryzuje praktyki w obsłudze kontrahenta. Wszelkie informacje przystępne na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JAMRÓZ odszkodowania

  SŁAWOMIR JAMRÓZ odszkodowania »

  Jamróz Sławomir. Kancelaria Adwokacka mieści się na terenie Rzeszowa, gdzie przyjmuje osoby potrzebujące wskazówek prawnych i wstawiennictwa adwokata w różnorodnych aspektach prawa. Jednym z nich jest prawo gospodarcze, w jakim specjalizują się prawnicy pracujący w kancelarii. Chodzi tutaj o sprawy takie jak rozwiązanie spółki, czy też wyłączenie partnera ze spółki. Przedsiębiorcy implikują do kancelarii adwokackiej o ogłoszenie nieważności uchwały akcjonariuszy lub uchwały walnego zgromadzenia spółki, do czego dochodzi w przypadku zaistnienia podejrzeń o działania na stratę spółki. Obszar działań kancelarii pozostał przedstawiony na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka ubezpieczeń

  Porównywarka ubezpieczeń »

  Znalezienie ubezpieczenia dla swojego samochodu nie było jeszcze nigdy takie proste, jak w tej chwili. Kalkulator OC, którym jest właśnie rankomat.pl, pomaga właśnie w ten sposób, ponieważ po wypełnieniu jednego prostego formularza, otrzymujemy porównanie aż 55 ofert ubezpieczenia. Jest to genialny sposób, żeby znaleźć sobie najtańsze oc na rynku, więc dlaczego by nie spróbować? Oferujemy również stałą pomoc 40 Agentów ds. Ubezpieczeń, dlatego też jesteśmy przekonani, że nasz kalkulator oc ac, pozwoli znaleźć najlepszą ofertę ubezpieczenia.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ergo Cogito Consulting

  Ergo Cogito Consulting »

  Firma Ergo Cogito oferuje usługi związane z optymalizacją komunikacji wizerunkowej w biznesie. Nasza jednostka, mająca swoją siedzibę w Gdańsku, angażuje wyłącznie wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, zajmującą się wymyślaniem nazw i sloganów reklamowych dla marek, produktów, firm i przedsięwzięć. Naszą rolą jest wskazanie odpowiedniego wizerunku każdego rodzaju firmom. Nasza firma to tylko i wyłącznie najlepsi specjaliści o fenomenalnej pomysłowości. Konkurencyjne ceny i terminowość są znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Więcej informacji odnośnie oferty naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leszek Kudrycki prawnik białystok

  Leszek Kudrycki prawnik białystok »

  Posiadająca swoją siedzibę w Białymstoku Kancelaria Leszek Kudrycki zaprasza do poznania się ze swoja ofertą. Specjalizacją naszej kancelarii jest kompleksowa obsługa prawna w obszarze: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dyscyplin prawa. Dajemy funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań prawnych, poszczególnie dostosowanych do Państwa potrzeb. Zapewniamy swoim Klientom profesjonalną obsługę prawną, zapewniając bezpieczeństwo, poufność oraz dyskrecję. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin

  Import z Chin »

  Zawsze przypominamy importerom chińskim, że Import z Chin to nie jednorazowy zakup a długi proces. Aby sprowadzenie towaru z Chin okazał się sukcesem, wpływ ma wiele procedur, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Chin, zdobycie potrzebnych certyfikatów oraz pozwoleń od chińskiego kontrahenta, przygotowanie logistyki aż po sprzedaż w Europie Wiele firm myśli jak rozpocząć import z Chin? Jak odnaleźć firmę w Chinach. Najlepszym sposobem są targi handlowe w Chinach. Targi w Chinach organizowane są niemal codziennie. Każdy z importerów wyszuka interesującą go branże na imprezach targowych. Po wyszukaniu kontrahenta powinno sprawdzić się jej wiarygodność. Otóż chińskie firmy często nie są to hurtownie sprawdzone, często to oszuści lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.Dlatego dzięki stronie chinskiraport.pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy z etapów rozpoczęcia importu. Możemy się dowiedzieć kiedy chińska firma powstała, czy firma w Chinach to producent czy pośrednik? Czy chińska fabryka posiada wszystkie wymagane dokumenty CE, dokument ISO oraz chińską licencję eksportową?Warto pamiętać, że import z Azji opiera się na zasadach T/T dlatego pewność, że producent chiński jest sprawdzony jest ważna dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki.Nasze oddziały w Chinach przygotowują raport handlowy - nt. firmy z Chin. Sprawdzenie firmy w Chinach Zajmuje to tylko 72h. zapraszamy do skontaktowania się z numerem telefonu +48 532-619-322 lub kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strona www epoco

  Strona www epoco »

  Jeżeli masz problemy finansowe i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić powinieneś zgłosić się do nas – firma POCO oferuje oddłużanie firm i osób fizycznych na każdym etapie egzekucji. Nasi pracownicy pomagają w negocjacjach wysokości spłat poszczególnych zobowiązań zarówno z wierzycielami jak i komornikiem. Ułatwiamy kontakt z bankami, wszelkimi innymi instytucjami finansowymi, a także jednostkami administracyjnymi. Pomagamy nawet w sprawach, które z pozoru wydaja się beznadziejne. Odwiedź naszą stronę internetową, tam znajdziesz pełen cennik oraz zakres usług, jakie oferujemy dla naszych klientów.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia UNIQA

  Ubezpieczenia UNIQA »

  Na większość pytań jesteśmy sobie w stanie sami odpowiedzieć, jednak jeżeli chodzi o wiedzę dotyczącą stricte jednego ubezpieczyciela, to mogą już być schody i w najgorszym wypadku jakieś niedomówienia. Na witrynie PolisawUNIQA.pl znajdują się informacje, które z pewnością pomogą odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące Towarzystwa Ubezpieczeń UNIQA. Serwis może pochwalić się dobrze poukładaną i obszerną kopalnią wiedzy, dzięki której dowiemy się na przykład wszystkiego o ubezpieczeniu assistance w UNIQA, które wg badań jest okrzyknięte najlepszym assistancem w kraju pod kątem jakości usług do ceny. Nie bez powodu serwis cieszy się dużą popularnością, ponieważ wszystkie zawarte tam informacje, są napisane w oparciu o Ogólne Warunki Ubezpieczenia, przez co tym bardziej zyskuje on na jakości.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Doradztwo - nowa strona:

Adres: