Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Efekywne podatki

  Efekywne podatki »

  Kancelaria Doradcy Podatkowego, Aneta Dobczyńska, W pracy stawiam na bezpośredni kontakt z klientem służąc pomocą w zakresie prawa podatkowego i innych zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Każdego klienta traktuję indywidualnie, dzięki czemu świadczę usługi precyzyjnie dostosowane do jego potrzeb.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bogmar Zdzisław Kapuścik

  Bogmar Zdzisław Kapuścik »

  Firma zajmuje się sprzedażą, wynajmem, serwisem i konserwacją urządzeń transportu bliskiego takich jak:- podesty wiszące- podesty masztowe- dźwigi budowlane- windy towarowo osobowe- zwyżki- wciągarki budowlane. Prowadzimy również działania w zakresie dopuszczania przez UDT urządzeń do pracy, a także szkolimy pracowników w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego. Każde szkolenie wieńczy egzamin prowadzony przez Urzędnika Dozoru Technicznego. Współpracujemy z wieloma firmami polskimi oraz zagranicznymi. Nowych kontrahentów zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Nowy sącz

  Pożyczki Nowy sącz »

  Centrum kredytowe działa na rynku od 2004 roku i zajmująca się doradztwem finansowym. Dzięki współpracy z wieloma cenionymi na rynku bankami możemy przedstawić bogatą i zróżnicowaną ofertę kredytową. Zadaniem naszych doradców jest wyszukanie dla klientów, jak najmniej skomplikowanych
  formalnościami i łatwych do uzyskania kredytów.Firma proponuje kredyty gotówkowy, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm oraz oddłużanie. Centrum proponuje swoje usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Naszymi klientami są zarówno Ci, którym odmówiły już wszystkie banki, jak również Ci którzy cenią sobie indywidualne podejście do klienta.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolska Grupa Gospodarcza

  Wielkopolska Grupa Gospodarcza »

  Stowarzyszenie „Wielkopolska Grupa Gospodarcza” z siedzibą w Wągrowcu jest organizacją samorządu gospodarczego reprezentującą, promującą i działająca na rzecz swoich członków i środowiska gospodarczego oraz reprezentującą je wobec władz samorządu terytorialnego, administracji rządowej i środków masowego przekazu.Podstawowe cele WGG:Pobudzanie aktywności społeczno-gospodarczej społeczności lokalnych, wspieranie przedsięwzięć gospodarczych, inicjowanie kontaktów gospodarczych i społecznych z partnerami krajowymi i zagranicznymi, inicjowanie powstawania jednostek gospodarczych, tworzenie warunków rozwoju gospodarczego oraz wspieranie inicjatyw gospodarczych członków Grupy, inicjowanie działalności gospodarczej przyczyniającej się do gospodarczego rozwoju regionu i członków Grupy, kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki w działalności gospodarczej.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań

  Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz adwokata Ryszarda Manikowskiego świadczy wszechstronne usługi prawne z różnych dziedzin prawa. Wśród nich jest prawo cywilne, prawo rodzinne oraz prawo administracyjne i spółdzielcze. Od wielu lat działamy na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Jako radca prawny Poznań oferujemy różnego rodzaju usług w ramach porad prawnych. Nasza kancelaria prawna oferuje osobom prawnym usługi dopasowane do ich oczekiwań. Zapewniamy przy tym możliwie najbardziej elastyczne formy wynagrodzenia. Rzetelnie i fachowo reprezentujemy naszych klientów nie tylko w sprawach sądowych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Osobom fizycznym dostarczamy pomoc prawną m.in. w tworzeniu pism procesowych.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing sprzedaży

  Outsourcing sprzedaży »

  Czy chciałbyś, żeby Twoja firma zwiększyła obroty i swój udział na rynku? Może potrzebna Ci fachowa pomoc z zakresu outsourcing lub merchandising? Zgłoś się do naszej agencji IQFM Ackermann – jesteśmy grupą polsko-brytyjskich ekspertów, których głównym zadaniem jest zwiększenie Twojego zysku! Zatrudniamy pracowników (takich jak przedstawiciel handlowy, merchandiser czy hostessa), szkolimy ich i kontrolujemy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego oficjalnego portalu internetowe, na którym znajdziesz szczegółowy opis usług i ofert zatrudnienia. IQFM Ackermann – it's all about sales! Zapraszamy!

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi finansowe Nowy Sącz

  Usługi finansowe Nowy Sącz »

  Współpracujemy z renomowanymi partnerami finansowymi, po to, by możliwe było uzyskanie jak najlepszego
  wyniku finansowego. W przypadku osób myślących o stworzeniu własnego, wysoce rentownego programu inwestycyjnego proponujemy programy: emerytalne (III filar), stypendialne - ułatwiające zgromadzenie środków na wykształcenie dzieci, wnuków, rentierskie - umożliwiające wypracowanie ponadprzeciętnych zysków ze zgromadzonego już kapitału z możliwością wypłat np. comiesięcznych. Proponujemy spotkanie na którym pokażemy, jak dotychczas inwestowane środki, mogą przynosić większe zyski.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • LABORATORIUM BADANIA GLEBY

  LABORATORIUM BADANIA GLEBY »

  Laboratorium Badania Gleby rozpoczęło swoją działalność w styczniu 1990r. W ciągu 20 lat dynamicznie rozwijało się wdrażając nowe usługi i system zarządzania jakością. Wykonujemy analizę gleb rolniczych: pH, K2O, P2O5, Mg; analizę gleb ogrodniczych: pH, zasolenie, N-No3, P, K, Mg, Ca + mikroelementy; analizę materiału roślinnego: N, P, K, Mg, Ca + mikroelementy; analizę pożywek i wyciągów z mat: pH, EC, N-No3, N-NH4, P, K, Mg, Ca, Cl, S, Fe.; analiza wody dla potrzeb ogrodnictwa; analiza podłoża pieczarkowego: pH, zasolenie, amoniak, nicienie. Laboratorium realizuje cele jakościowe spełniając oczekiwania klientów. Klientowi oferujemy profesjonalną obsługę, krótki termin realizacji zleceń, konkurencyjne ceny i doradztwo. Istnieje możliwość przesłania prób przesyłką pocztową. Wyniki analizy + zalecenia nawozowe na życzenie klienta przesyłamy pocztą, e-mailem, SMSem, telefonicznie.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanie lokat

  Oprocentowanie lokat »

  Lokaty bankowe pozwalają na osiągnięcie zysków, które może nie są bardzo wysokie, ale ich główną wartością jest pewność. Inwestycje giełdowe czasami pozwalają na osiągnięcie wyższej stopy zwrotu, ale obarczone są ryzykiem utraty oszczędności. Nasza strona jest skierowana do osób, które mają zamiar oszczędzać na bezpiecznych lokatach bankowych. Główną wartość stanowią comiesięczne rankingi oprocentowania najlepszych lokat. Narzędzie to pozwala na szybkie znalezienie zyskownego depozytu bankowego. Lokata bankowa to idealna propozycja na trudne czasy, jak obecnie.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masz już pomysł na BIZNES?

  Masz już pomysł na BIZNES? »

  Biznes dla Ciebie to strona z niecodzienną propozycją. Chciałbyś by Twoja praca była przyjemna? By była nieustannym rozwojem? Chciałbyś pracować w sposób elastyczny, według własnego uznania? Lepiej trafić nie mogłeś!

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS

  Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS »

  Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS Szczecin, ul. Kormoranów 4, tel./fax: (91) 488-93-93, konkurencyjne ceny, sprawdż
  e-mail: biuro@calculus-szczecin.pl
  www.calculus-szczecin.pl
  • pełna księgowość
  • księga podatkowa, ryczałt
  • kadry i płace
  • zamknięcie roku obrotowego
  • ewidencja i rozliczanie dotacji unijnych
  • porady dla rozpoczynających działalność gospodarczą Posiadamy:

  świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, kilkunastoletnią praktykę zawodową w dziedzinie księgowo-podatkowej zapewniamy naszym klientom rzetelne wsparcie merytoryczne i bezpieczeństwo sfery księgowo-podatkowej ich biznesu oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie finansowe

  Wsparcie finansowe »

  Pomagamy w uzyskaniu przez naszych Klientów wsparcia finansowego wynoszącego 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)CC - Center oferuje pełną obsługę w zakresie programu rozwoju eksportu, począwszy od przygotowania Planu rozwoju eksportu, koncepcji wejścia na rynki zagraniczne, czy też strategii finansowania eksportu, aż do organizacji wyjazdów zagranicznych na misje gospodarcze i wystawy branżowe. Maksymalna kwota dofinansowania w programie Paszport do Eksportu to 210 000 PLN.W ramach działań oferujemy: Przygotowanie wniosku do etapu I programu 6.1 Paszport do Eksportu Wykonanie usług doradczych w zakresie wykonania Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Przygotowanie wniosku do etapu II programu 6.1 Paszport do Eksportu Nadzór nad wdrożeniem Planu Rozwoju Eksportu Usługi doradcze w ramach rozwoju eksportu: W zakresie wdrożenia Planu Rozwoju Eksportu (PRE) Badania rynków zagranicznych Opracowanie Strategii wejścia na rynki zagraniczne Opracowanie Strategii finansowania działalności eksportowej Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji wizerunku przedsiębiorcy na wybranych rynkach docelowych Wyszukiwanie partnerów na rynkach zagranicznych Organizacja wyjazdów na targi Organizacja i udział w misjach gospodarczych za granicą W ramacha naszej działalności doradczej pomogliśmy ponad 200 firmom w realizacji projektu 6.1. Paszport do Eksportu z następującyhh województw: -Dolnośląskie -Kujawsko Pomorskie -Lubuskie -Lubelskie -Łódzkie-Małopolskie -Mazowieckie -Opolskie -Podkarpackie -Pomorskie -Śląskie-Świętorzyskie -Warmińsko Mazurskie -Wielkopolskie -Zachodnio Pomorskie

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk

  Adwokat Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka Gdańsk Adwokat Beata Nowakowska. Adwokat oferuje usługi profesjonalnego doradztwa prawnego, reprezentacji procesowej dla osób z terenu Gdańska i województwa pomorskiego.
  Kancelaria prowadzi również stałe, abonamentowe formy obsługi osób fizycznych i prawnych. Szczegóły oferty na.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geo-Sfera - Ekspertyzy Środowiskowe

  Geo-Sfera - Ekspertyzy Środowiskowe »

  Geo-Sfera Ekspertyzy Środowiskowe powstała z myślą obsługi podmiotów gospodarczych z zakresu ochrony środowiska. Jesteśmy po to by pomóc Państwu w realizacji projektów oraz w rozwiązywaniu problemów z zakresu ochrony środowiska. Przeprowadzamy procedury administracyjne do uzyskania wymaganych pozwoleń i decyzji środowiskowych. Dysponujemy dostępem do nowoczesnych technik pomiarowych, dzięki którym realizacja zadania staje się dużo szybsza i rzetelniejsza. Świadczymy usługi audytorskie z zakresu normy PN-EN-ISO 14001 systemu zarządzania środowiskowego. Stale współpracujemy ze specjalistami posiadającymi wymagane kwalifikacje, jak również z pracownikami uczelni wyższych i instytucji państwowych. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami, tak aby sprostać zadaniom oraz problemom pojawiającym się podczas realizacji Państwa celów. Naszą cechą jest profesjonalizm w realizacji powierzonych nam zadań. Każdy nasz Klient jest traktowany wyjątkowo, tak żeby sprostać oczekiwanym wymaganiom przy poszanowaniu jego czasu.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse, pieniądze - Porady

  Finanse, pieniądze - Porady »

  Zapraszam na moją stronę związaną z finansami, znajdziesz tam przydatne porady kredytowe jak również ciekawostki na temat kredytów i pieniędzy. Mam nadzieję że spędzony czas na mojej stronie nie będzie stracony i wyniesiesz z niej coś co Ci się przyda. Strona jest nowa więc jeszcze nie ma zbyt wielu informacji jednakże jeżeli interesuje Cię jakiś konkretny temat lub problem to napisz do mnie a ja postaram się go wyjaśnić. Często korzystam z portali finansowych więc będę mógł również podać Ci ciekawe informacji z innych stron branżowych. Na pieniądzach przecież opiera się nasze życie więc stworzyłem tą stronkę właśnie dlatego by wylać na niej swoje przemyślenia i opinie. Pozdrawiam Cię internauto!

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotel konferencyjny w górach

  Hotel konferencyjny w górach »

  Ażeby zamówić dany hotel konferencyjny trzeba nawiązać kontakt z właściwą osobą. Wstąp na serwis oraz przejrzyj sugestie najlepszych hoteli konferencyjnych w górach. Jeśli jesteś osobą, jaka ceni profesjonalizm, to zachęcamy do korzystania z niniejszej strony. Pobyt w oferowanych hotelach zapewnia satysfakcję oraz zupełne spełnienie z uczynionego doboru. W której z podgórskich miejscowości najchętniej urządziłbyś konferencje, Lubenia, Białce, a może Zawoja. Skorzystaj z ofert na przedstawionej stronie, a zadowolenie masz zagwarantowane. Przejrzysty portal, na jakim przejrzysz doskonałe hotele konferencyjne w polskich górach, wejdź.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto bankowe

  Konto bankowe »

  Które konto osobiste założyć? Jaki bank wybrać i które konto jest darmowe? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w najnowszych rankingu kont osobistych. Jesteśmy liderem we współpracy z dostawcami i bankami, dzięki temu nasze zestawienie pokazuje najlepsze konta bankowe dostępne na rynku i on-line. Żeby założyć rachunek bankowy wystarczy 10 minut, w ciągu których złożysz wniosek przez Internet poprzez szybki formularz zgłoszeniowy, oddzwoni do Ciebie nasz konsultant który ustali z Tobą warunki podpisania umowy. Całość nie potrwa dłużej niż 10-15 minut. Na serwisie znajdziesz najnowsze wiadomości i artykuły związane z kontami bankowymi. Wybór konta nie jest łatwym krokiem i powinien być przemyślaną decyzją. Powinno to być konto, którego prowadzenie jest darmowe. Wybór konta bankowego uzależnione jest od kosztów prowadzenia i użytkowania konta. Warto więc wybrać najtańsze konto i dostosowane do swoich potrzeb, a tylko u nas znajdziesz najnowsze rankingi kont bankowych, na którym znajdziesz wyjątkową ofertę kont na rynku. Każdy powinien wybrać rachunek bankowy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Decydując się na wybór konta bankowego zwróć uwagę przede wszystkim na dostępność, opłaty, bezpieczeństwo, dostępność kart płatniczych i bankomatów, a ponadto dodatkowe produkty dostępne dzięki posiadaniu konta bankowego w banku. U nas znajdziesz opis każdej oferty wraz z szczegółami i uwagi dotyczącymi danego konta. Wybierz najlepsze konto bankowe dla siebie.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie techniki sprzedaży

  Szkolenie techniki sprzedaży »

  Social Media Marketing (zabiegi promocyjne na łamach portali społecznościowych), szkolenia sprzedażowe (reklama w serwisach społecznościowych, komunikacja, efektywna sprzedaż), konsulting reklamowy (ponadstandardowe narzędzia oraz sposoby zdobywania klientów), branding (tworzenie sugestywnego i zapamiętywanego wizerunku marki) i Inbound Marketing (alternatywne metody reklamowe) - to pięć filarów, na których budujemy swoją pracę. Firma Premium Consulting to, szeroko pojęta oferta warsztatowa oraz consultingowa mająca na celu, adaptację Twojego biznesu do akcji reklamowych najnowszej generacji.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe

  Lokaty bankowe »

  Lokata bankowa - do tej pory znany sposób inwestowania każdemu, chociażby z nazwy. Szukasz sposobu inwestowania - nie mogłeś trafić lepiej. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników i długa współpraca z bankami zaowocowała najlepszym i najbardziej obiektywnym rankingiem w internecie. Ranking tworzony jest co miesiąc i przedstawiamy go w formie kalkulatora na portalu. Po uzupełnieniu danych prezentujemy przejrzyste zestawienie najlepszych sposobów oszczędzania w obecnej chwili. Lokaty bankowe znalazły się w centrum zainteresowania w ostatnich czasach poprzez trwający kryzys na rynku. Lokaty bankowe to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych sposobów deponowania pieniędzy. Bank, przyjmuje pieniądze w depozyt na określony czas, zobowiązuje się do wypłacenia powierzonych mu pieniędzy z odsetkami. Zysk z lokaty bankowej to odsetki. Istnieje wiele lokat bankowych o różnych czasach trwania, o oprocentowaniu stałym i zmiennym. W ostatnich czasach popularne stało się zakładanie lokat bankowych przez internet, choć można je zakładać również w placówkach bankowych poprzez telefon. Niektóre oferty są zarezerwowane tylko dla stałych klientów banku, posiadających założone konto bankowe. Lokaty przeważnie posiadają oprocentowane wyżej niż konta. Wypłata środków przed zadeklarowanym terminem skutkuje utratą prawa do odsetek.
  Najbardziej namacalnym czynnikiem zmniejszającym zarobek na lokacie jest podatek. Warto jednak zdać sobie sprawę, że oprócz podatku nasze pieniądze uszczupla inflacja. Inwestując, zarabiamy na odsetkach, jednak przez cały czas inflacja zmniejsza realną wartość naszych pieniędzy. Lokując środki na nieoprocentowanym rachunku bankowym, rzeczywiście więc tracimy. Wyżej oprocentowana lokata pozwala chronić oszczędności.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP Częstochowa

  BHP Częstochowa »

  Agencja Work Max, Doradztwo Personalne i BHP o/Częstochowa zajmuje się kompleksową obsługą firm i podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa personalnego, outsourcingu i szkoleń BHP.
  Zajmujemy się profesjonalną obsługą wszystkich podmiotów gospodarczych w zakresie ochrony pracy różnych sektorów i branż. Zajmujemy się oceną ryzyka zawodowego, analizą przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy, szkoleniami, doradztwem. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Doradztwo - nowa strona:

Adres: