Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Coaching Kraków ZmianaNadobre.pl

  Coaching Kraków ZmianaNadobre.pl »

  Strona z ofertą coachingu dla wszystkich, którzy pragną zmiany na dobre: osób i firm. Coaching został tu opisany jako metoda, która pozwala zrealizować aspiracje osobiste czy zawodowe oraz jako sposób na osiągnięcie wyników dla firm. Można zapoznać się ze specjalnie opracowanymi programami: life coachingu (in. życiowego), coachingu kariery czy coachingu biznesu. Dla organizacji/firm -coaching menadżerski oraz zespołów (team coaching). Współpracę poprzedza gratisowa konsultacja. Strona zawiera opis realizacji programu coachingowego: co dzieje się w trakcie, ile trwa i na co dodatkowo można liczyć. Na stronie są ukazane wyniki badań, które potwierdzają skuteczność coachingu jako metody. Jakość i profesjonalizm usługi są zapewnione dzięki respektowaniu Standardów i Kodeksu Etycznego International Coach Federation oraz dzięki akredytacji coacha. Opis oferty zawodowego coacha - psychologa, praktyka zarządzania z doświadczeniem pracy z biznesem.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Heuresis - Szkolenia biznesowe dla firm

  Heuresis - Szkolenia biznesowe dla firm »

  Heuresis to firma oferująca usługi z zakresu doradztwa i szkoleń biznesowych. Dowodem na wysokie kompetencje trenerów i konsultantów pracujących w Heuresis są Międzynarodowe Certyfikaty, m.in.: TUV Rheinland, TUV London, Thomas International, czy Advisio Consulting Methodologies. Przy okazji warto zauważyć, że firma Heuresis jest jedynym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie.
  Oferta Heuresis obejmuje szeroki pakiet szkoleń biznesowych (szkolenie z zarządzania, szkolenia marketingowe,szkolenia wspierające rozwój osobisty, szkolenie wspierające produktywność, szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi i wiele wiele innych), badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy (badanie kompetencji, ewaluacja projektów szkoleniowych, badanie satysfakcji pracowników, badanie komunikacji wewnętrznej), programy rozwoju oraz certyfikację kwalifikacji.
  Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze

  Terminale płatnicze »

  Jedną z godnych polecenia firm od terminali płatniczych jest Card Expert. Oferuje nowoczesne urządzenia odpowiadające wszelkim wymaganiom bankowym oraz oferujące akceptację kart płatniczych na wysokim poziomie.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski

  Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski »

  Kancelaria adwokacka w Mińsku Mazowieckim, adwokata Radosława Domalewskiego.
  Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną firm oraz osób prywatnych, począwszy od windykacji, na zastępstwie procesowym kończąc.
  Zapraszamy na stronę Kancelarii.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze pos

  Terminale płatnicze pos »

  Na rynku płatności kartami można spotkać się z ofertami ponad dwudziestu firm. Nie każda jest godna polecenia, głównie ze względu na nieatrakcyjne warunki finansowe albo mało liberalne umowy. Pomoc w odpowiednim wyborze oferuje broker płatniczy.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk

  Szkolenia bhp Gdynia Gdańsk »

  Bezpieczeństwem Pracy zajmujemy się od ponad 16 lat. Wychodząc naprzeciw średnim, małym firmom oraz pracodawcom postaramy się pomóc Państwu w sprostaniu wymaganiom stawianym w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracujemy z wieloma firmami, na bieżąco analizujemy zakres kontroli prowadzonych przez PIP ( w naszych firmach ) oraz u tak zwanej konkurencji. Jednak my nie traktujemy ich jako konkurencji. Stała współpraca z wieloma innymi firmami bhp pozwala na wymianę doświadczeń oraz wiedzy min. z zakresu prowadzonych kontroli, co odgrywa bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu firm.
  Specjalizujemy się w:
  przeprowadzaniu szkoleń bhp i p.poż.,
  ocenie ryzyka zawodowego,
  sporządzaniu dokumentacji powypadkowej,
  fachowej pomocy z zakresu bhp i p.poż.,
  kontroli stanu bhp i p.poż. na budowach,
  sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy,
  opracowywaniu planu BIOZ,
  wdrażaniu systemów HACCP,
  opracowywaniu procedur postępowania w sytuacjach powodujących zagrożenia.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Poznań

  Doradztwo podatkowe Poznań »

  Biuro doradztwa podatkowego Taxprofit Sp. z o.o. oferuje świadczenie usług w zakresie pełnej księgowości. W ofercie znajdziecie Państwo prowadzenie rozliczenia z ZUS, US. Przedstawione nasze biuro rachunkowe tworzą ludzie, którzy posiadają odpowiednie kwalifikację.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Audyt podatkowy, korzyści.

  Audyt podatkowy, korzyści. »

  Specjalistyczna obsługa prawna, finansowa czy księgowa - tylko w firmie ABC Audit. Wszelkie niezbędne informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www. Chcesz przeprowadzić audyt podatkowy w swojej firmie? Sprawdź koniecznie naszą ofertę. Jesteśmy biurem rachunkowym, które działa na ternie całej Wielkopolski. Dla naszych klientów, tych obecnych oraz potencjalnych jesteśmy osiągalni w biurze przy ulicy Paderewskiego w Poznaniu.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niemcy

  Adwokat Niemcy »

  Kancelaria Adwokacka GRAU prowadzi szereg działań związanych z doradztwem podatkowym. Nasza siedziba mieści się w Niemczech, lecz współpracujemy w większości z Polskimi firmami. Zatrudniamy wielu wybitnych adwokatów i prawników. Naszymi klientami są firmy jak i osoby prywatne. Pracowaliśmy dla setek klientów, którzy polecają naszą kancelarie swoim bliskim

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ewidencja odpadów

  Ewidencja odpadów »

  Każdy zdaje sobie dziś sprawę z tego, iż moda na życie w zgodzie z ekologią jest coraz bardziej rozpowszechniana. Dużo przedsiębiorstw lokuje kapitał w środkach, które nie stanowią zagrożenia dla ekosystemu. Jest to jednakże tylko moda, czy może także większa świadomość ryzyka wynikającego z bierności wobec tego zagadnienia? Świadomy człowiek interesu zdaje sobie sprawę z tego, że prowadząc własną firmę w zgodzie ze środowiskiem, dba także o przestrzeganie kwestii prawnych. Envinet powstał po to, aby dać nam większą świadomość problemu oraz rozwiązać najistotniejsze, powiązane z nim sprawy.Tak ogólnodostępne i niedrogie doradztwo z ochrony środowiska jak Envinet.pl, to świeża taka działalność w Polsce. Jej zadaniem jest wesprzeć właścicieli spółek w kwestiach ustaw prawnych, dotyczących ochrony środowiska, wyjaśnić, jakie mają pod tym względem zobowiązania, oraz co trzeba robić, aby prawidłowo ich przestrzegać.

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internet Software House - Softhis

  Internet Software House - Softhis »

  Urządzenia mobilne już na stałe weszły w rynek technologii, która od kilku lat jest identyfikowana z komputerami. Trzeba przyznać, że oprogramowanie dla firm, to już nie tylko komputery, ale także i tablety. Wykorzystanie współczesnych metod jest ważne, ponieważ pozwala nam, to na tworzenie aplikacji mobilnych. Jest, to tak samo łatwe, jak tworzenie programu na inne platformy. Systemy cms powszechnie stosowane w aplikacjach pozwalają nam na intuicyjną obsługę.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne - ePrawnik24.com

  Porady prawne - ePrawnik24.com »

  Gdy chcesz pomyślnie rozwiązać swój problem prawny najlepiej nie działać na własną rękę tylko powierzyć swoją sprawę profesjonalistom. Dla osób zainteresowanych tego typu pomocą prawną powstał prawnik online, portal ePrawnik24.com na którym już w przeciągu 24 h możemy otrzymać poradę prawną online. Nasze porady prawne zawierają analizę przedstawionego problemu prawnego oraz wskazują na aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  Ponadto w skład naszych usług prawnych wchodzi również pisanie pozwów, czy sporządzanie regulaminów dla branży e-commerce bez klauzul niedozwolonych. Naszą dodatkową ofertą skierowaną głównie do firm jest również pomoc w efektywnej optymalizacji podatkowej z wykorzystaniem jurysdykcji offshorowych jak Seszele, Mauritius, czy Singapur, każdorazowo dobieranych według rzeczywistych potrzeb beneficjenta. Napisz do nas już dziś http://eprawnik24.com/porady-prawne-online/

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • SYSTEM Iwona Łupij

  SYSTEM Iwona Łupij »

  SYSTEM Iwona Łupij oferuje kompleksowe usługi archiwizacyjne zarówno we własnej siedzibie jak i w firmie klienta. Dla firm, które chciałyby we własnym zakresie zajmować się obiegiem dokumentacji przygotowaliśmy pakiet szkoleń pracowniczych podnoszących kwalifikacje wymagane przy odpowiednim archiwizowaniu i katalogowaniu dokumentów firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 01 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ATLINE SP.J. kamery termowizyjne

  ATLINE SP.J. kamery termowizyjne »

  Firma ATLine zaistniała ponad dwadzieścia lat temu. Jej siedziba znajduje się w Łodzi. Specjalizuje się w projektach systemów ochrony technicznej dla rozległych obiektów oraz systemów automatyki przemysłowej oraz łączności. Wykonuje projekty budowlane obiektów przemysłowych, biurowych oraz innych. Zaangażowani w przedsiębiorstwie projektanci posiadają odpowiednie uprawnienia budowlane dotyczące wszystkich branż i wysokie kwalifikacje. Dzięki ich profesjonalizmowi oraz ogromnemu doświadczeniu każdy z projektów jest sprawny i spełnia niezbędne normy. Pracownicy ATLine na każdym etapie planowania konsultują swoje pomysły ze zleceniodawcami. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • EUROPEJSKA KANCELARIA BROKERSKA

  EUROPEJSKA KANCELARIA BROKERSKA »

  Jeżeli należysz do grona osób, jakie zostały poszkodowane w wypadku, niezależnie od tego czy był to wypadek komunikacyjny, w pracy, w rolnictwie czy także na chodniku, jeśli uważasz, że nie jesteś w stanie uzyskać żadnego odszkodowania, dlatego że masz już dość wracania do tamtej przykrej chwili, koniecznie zapoznaj się z ofertą Europejskiej Kancelarii Brokerskiej Tomasza Szczepuły z Wrocławia. To Kancelaria, która od 1999 roku zajmuje się pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w rolnictwie, a także powstałych na skutek zaniedbania choćby właścicieli nieruchomości, usługodawców oraz tym podobne. Więcej wiadomości na stronie.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szmurlo.pl - wizy usa

  Szmurlo.pl - wizy usa »

  Naszą naczelną specjalnością jest szeroko pojęte imigracyjne prawo Stanów. W naszym kraju działamy od 1995 roku. uprzednio przez ponad 5 lat zdobywaliśmy doświadczenie w kancelarii prawniczej w Nowym Yorku. Jeśli dostali Państwo odmowę dostania wizy do USA jest opcja powtórnego starania się o jej zdobycie. W powyższej sytuacji trzeba pokazać konsulowi nowe dowody, które mogą mieć należyty wpływ na uzyskanie wizy do Stanów Zjednoczonych. Nasze biuro pomaga załatwić wszelkie formalności związane z odmową dostania wizy do Stanów zjednoczonych

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak dobrze kupić obligacje

  Jak dobrze kupić obligacje »

  Dziś prawie wszyscy poszukują metod na pomnożenie pieniędzy, zależy nam na inwestycjach szybkich i bezpiecznych. Ani fundusze inwestycyjne, ani inwestycje giełdowe nie wydają się być sposobami dobrymi dla współczesności pełnej niepewności. Wśród takich dylematów należy rozważyć ofertę spółki Best Capital, która zajmuje się pośrednictwem w transakcjach związanych z emisją i kupnem obligacji korporacyjnych. Dzięki pomocy tej spółki z łatwością odnajdziesz się na rynku pierwotnym i wtórnym obligacji korporacyjnych.Obligacje korporacyjne to rozwiązanie alternatywne wobec tradycyjnych sposobów inwestowania – inwestowanie tu jest z pewnością mniej ryzykowne niż inwestycje giełdowe, a jednocześnie przynosi większy przychód niż lokowanie kapitału w funduszach inwestycyjnych. Nawet jeśli na rynku obligacji korporacyjnych będziesz stawiać dopiero swoje pierwsze kroki, nie masz się czego bać gdyż wykwalifikowani pracownicy spółki Best Capital przeprowadzą Cię przez wszelkie kwestie formalne i pomogą Ci zrozumieć mechanizmy funkcjonowania rynku obligacji. Na stronie http://bestcapital.pl można znaleźć omówienie podstaw działania inwestowania w obligacje korporacyjne. Debiutantom dedykujemy opublikowany w naszej witrynie słownik fachowej terminologii związanej z inwestycjami obligacyjnymi oraz dział pytań i odpowiedzi.Istnieje możliwość załatwienia formalności za pośrednictwem internetu. Żeby zainwestować w obligacje, należy wypełnić znajdujący się w witrynie WWW kwestionariusz i oczekiwać na kontakt ze strony firmy. Można też przybyć na spotkanie z pracownikiem firmy. Best Capital ma swoją siedzibę pod adresem: Aleja Generała J. Hallera 180/18, 53-203 Wrocław. Na Państwa pytania czekamy również pod adresem mailowym biuro@bestcapital.pl oraz pod nr. tel. +48 71 723 00 39.Inwestowanie w obligacje przedsiębiorstw to bardzo młoda strefa inwestycji w naszym kraju. Na przestrzeni paru lat firma Best Capital zdobyła jednak niemałą grupę inwestorów i przedsiębiorstw.

  Data dodania: 28 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • KAMIL FLATOW doradztwo prawne warszawa

  KAMIL FLATOW doradztwo prawne warszawa »

  Posiadająca swoja siedzibę w Warszawie Kancelaria Adwokacka Kamil Flatow kieruje swoje usługi. Zajmujemy się prawem cywilnym - rodzinnym, umów, w tym spółek cywilnych, odszkodowań, nieruchomości, egzekucyjnym, ochronie dóbr osobistych, spadkowym, wypadków przy pracy, błędów w sztuce lekarskiej przed firmami ubezpieczeniowymi. Prawie rodzinnym - separacje, rozwody, podział majątku, alimenty. Sporządzamy opinie i analizy prawne. Wykonujemy doradztwo prawne i obsługę prawną podmiotów gospodarczych czy osób prywatnych. Prowadzimy postępowanie upadłościowe oraz naprawcze. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ł. CHWIAŁKOWSKI Toruń notariusze

  Ł. CHWIAŁKOWSKI Toruń notariusze »

  Kancelaria notarialna notariusz Łukasz Chwiałkowski prosperuje w Toruniu. Interesantom proponowane są czynności notarialne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Obejmują one m.in. sporządzanie aktów notarialnych, spisywanie protokołów, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, doręczanie oświadczeń, sporządzanie protestów weksli oraz czeków i in. Za dokonywane usługi notarialne, pobierane jest wynagrodzenie, jakiego wysokość jest regulowana przez taksę notarialną. Dokładne informacje związane z działalnością kancelarii, zostały opublikowane na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZCO

  ZCO »

  jeżeli byłeś uczestnikiem wypadku oraz potrzebujesz pomocy w uzyskaniu zaległego zadośćuczynienia, wtenczas zachęcamy do skorzystania z usług Zachodniopomorskiego Centrum Odszkodowań. Pomagamy klientom z całego kraju. Zapewniamy transparentne warunki kooperacyj oraz pobranie wynagrodzenia za nią dopiero po wygranej sprawie. Nie bierzemy opłat wstępnych. Zajmujemy się m.in. zbieraniem dokumentacji, ustalaniem odpowiedzialnego za szkodę podmiotu, windykację należności, reprezentację przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami oraz urzędami. Szczegółowe wiadomości opublikowaliśmy na naszej witrynie internetowej i już w dniu dzisiejszym zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Doradztwo - nowa strona:

Adres: