Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Manage IT outsourcing programistów

  Manage IT outsourcing programistów »

  Oferta ManageIT jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców potrzebujących rozszerzyć kompentencje swojego zespołu projektowego. Doświadczony zespół analityków, programistów oraz kierowników projektów pomoże w doprowadzeniu przedsięwzięcia do oczekiwanego sukcesu. Elastyczny model współpracy umożliwia dostosowanie zespołu do stylu pracy Klienta. Oferta obejmuje uzupełnienie wymaganych kompetencji, outsourcing zespołu projektowego a także implementacja dedykowanej aplikacji

  Data dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CRU Obsługa kadrowa płacowa Poznań

  CRU Obsługa kadrowa płacowa Poznań »

  CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o. to zorientowany zespół fachowców, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej także sporych spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm, wskutek czemu świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń absorbuje się dodatkowo prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m.in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, przygotowywaniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień medycznych, urlopów. Szerzej pod adresem internetowym.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • A. OBARA księgowanie dokumentów warszawa

  A. OBARA księgowanie dokumentów warszawa »

  Anna Obara od wielu lat prowadzi swą kancelarię biegłego rewidenta w Warszawie. Wykonujemy prace w obrębie audytów sprawozdań finansowych, które badają, czy nie ma w nich błędów bądź niezgodności z ustawą. Zajmujemy się stałą obsługą księgową dla firm oraz przedsiębiorstw. Prowadzimy ewidencję przychodów, opracowujemy wnioski kredytowe i przygotowujemy sprawozdania statystyczne. Współdziałamy z prawnikiem Maciejem Obarą, jaki zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw. Zapewniamy zachowanie poufności danych wszelkiego klienta. Jesteśmy też ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Szczegółów dowiesz się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bibus Menos Sp. z o.o.

  Bibus Menos Sp. z o.o. »

  Firma BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako spółka MENOS Sp. z. o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład Holdingu BIBUS. Holding działa w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad sześćdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS.

  Posiadamy własną siedzibę w Gdańsku – 1000 m2 powierzchni biurowej oraz 3600 m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej, zatrudniamy blisko sto osób – a to wszystko po to, by jak najefektywniej zrealizować każde zlecone nam zadanie.

  W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi. Obsługując Klientów priorytetem jest dla nas to, by mogli oni czuć się pewnie współpracując z nami oraz korzystając z naszych rozwiązań.

  Jesteśmy dumni z naszej historii, dlatego to na niej zdecydowaliśmy się budować przyszłość. Łączenie doświadczenia z wizją innowacyjnego biznesu oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania to nasza recepta na sukces. Sukces nasz i naszych Klientów.

  Naszym Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego zlecenia. Na bazie produktów dostarczanych przez wyselekcjonowanych i sprawdzonych dostawców tworzymy indywidualne i systemowe rozwiązania. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć, a następnie objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką.

  Czujniki ciśnienia
  elektrozawory hydrauliczne

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Polskie opiekunki osób starszych, dobrze znające język niemiecki, mają szansę na legalną pracę w Niemczech i 4-krotnie wyższe zarobki niż te oferowane w Polsce (opieka Niemcy).

  Kobiety, które wyjeżdżają za zachodnią granicę naszego kraju aby opiekować się niemieckimi seniorami mogą liczyć na zarobki rzędu 4 – 5 tysięcy złotych miesięcznie (praca w Niemczech). A to nie wszystko, ponieważ rodziny podopiecznych gwarantują im dodatkowo nieodpłatnie wyżywienie i zakwaterowanie.

  W Polsce wiele lat pracowałam jako opiekunka, ale niskie zarobki nie były dla mnie satysfakcjonujące. W końcu odważyłam się coś zmienić. Dzięki agencji Hilfeneo otrzymałam pracę w Niemczech. Już nie muszę martwić się o swoją emeryturę a mój komfort życia znacznie się poprawił. - mówi pani Anna G. z Bytomia.

  Współpracujące z agencją kobiety mają możliwość wyboru odpowiadającej im oferty oraz czasu trwania wyjazdu.

  Data dodania: 04 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mapowanie strumienia wartości

  Mapowanie strumienia wartości »

  Stawiając sobie za cel wprowadzanie nowatorskich rozwiązań do biura każdej szanowanej firmy, Smart Lean ze swoim gronem specjalistów dokona wszelkich starań by lean management było obecnie również w twoim przedsiębiorstwie. Nowatorskie techniki pozawalają na natychmiastowe skonstruowanie nowo-poznanych technik oraz usprawnień a co za tym idzie, natychmiastowo przełożyć się na wyniki. Doskonalenie można stosować również w biurze, do tego celu służy niezrównany lean management. Każdy kto zdecydował o użyciu takich usprawnień przekonał się jak bardzo można uwydajnić pewne działania, o których wcześniej nie myślało się pod tym kątem. Zapewniamy pełen profesjonalizm poparty ogromną wiedzą praktyczną. W celu przekonania się o skuteczności lean management zapraszamy na stronę www, na której znajdują się wszelkie niezbędne informacje oraz formularz do kontaktowania się z nami.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Banki24.com.pl kredyt opinie

  Banki24.com.pl kredyt opinie »

  Internetowy poradnik skupiający się na różnego rodzaju ofertach finansowych jakie możemy znaleźć zarówno w bankach, parabankach czy firmach pozabankowych. Dzięki Banki24 poznamy zatem najlepsze oferty chwilówek które posiadają najniższe opłaty, pożyczki pozabankowe do których uzyskania nie są wymagane wysokie przedpłaty i wpłacanie zaliczek, pożyczki które umożliwiają obniżenie kosztów pożyczki pozabankowej za pomocą zabezpieczenia w w postaci samochodu czy nieruchomości czy w gdzie uzyskać kredyt kiedy bank odmawiają nam udzielenia pożyczki. Pośród wszystkich tych podpowiedzi i opinii znalazł się również przegląd ofert finansowych takich jak kredyty gotówkowe z banku, pożyczki pozabankowe zarówno krótko jak i długoterminowe, karty kredytowe i debetowe po limity w koncie. Obok prezentacji finansowych dla osób fizycznych miejsce znalazły tu również propozycje dla osób prowadzących działalność gospodarczą a więc kredyty na start dla nowych firm, kredyty hipoteczne dla firm po leasing na zakup maszyn, urządzeń czy pojazdów.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne

  Doradztwo personalne »

  Work Express People to nowa linia doradztwa personalnego dla klientów biznesowych dzięki, której zatrudnienie odpowiednich pracowników stanie się dla Ciebie czymś oczywistym. Oferujemy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji pracowników świadczone w oparciu o innowacyjne narzędzia opracowane przez naszych najlepszych specjalistów z dziedziny HR. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o jakość świadczonych usług oraz jego wizerunek.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin

  Adwokat szczecin »

  Adwokat Andrzej Marecki jest profesjonalistą z zakresu prawa rodzinnego, prawa administracyjnego. Zajmuje się również sprawami gospodarczymi i handlowymi. Posiada interesującą ofertę usług dla klientów fizycznych jak i dla Przedsiębiorców. Wspomoże i poradzi w sporządzeniu poświadczeń administracyjnych, w sprawie sądowej lub udostępni odpowiedzi na trapiące Cię kwestie prawne.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia hydrografika

  Szkolenia hydrografika »

  Jeśli interesujesz się hydrografiką to zapraszamy na kursy organizowanie przez naszą firmę. Kurs z hydrografiki organizowane systematycznie pozwolą zgłębić tą technikę druku wodnego. Kursy takie dają możliwość poznania dogłębnie technik transferu wodnego na najlepszym sprzęcie. Zachęcamy do odwiedzi naszej strony www.

  Data dodania: 08 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Biznesowy

  Doradca Biznesowy »

  Trener biznesu Marcin Osman jako doświadczony przedsiębiorca stara się pomagać innym w rozwinięciu swojego biznesu, jak i prezentuje jak wybrnąć z sytuacji, które są bardzo nieproste. Prawie każdy przedsiębiorca wie jak ciężko jest kierować swoją spółką, niestety nierzadko zdarzają się sytuacje, z których nieprosto znaleźć racjonalne wyjście. Coaching biznesowy jest skierowany do osób, które mają kwestie albo chcą wiedzieć jak radzić sobie w późniejszym czasie z różnymi zawikłanymi sprawami biznesowymi. Prawie każde szkolenie, wykład czy wykład jest nakierowane na dokładnie sprecyzowane sprawy (na przykład nauka negocjacji czy technik sprzedaży). Dzięki odpowiedniemu doborowi tematycznemu żadna osoba ze słuchaczy nie wyjdzie znudzony z takich zajęć, gdyż w każdym momencie wyniesie z nich jakieś ciekawe rozwiązania, które w przyszłości będzie mógł wykorzystać w własnej spółce.

  Data dodania: 12 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Testuj.pl - testowanie oprogramowania

  Testuj.pl - testowanie oprogramowania »

  Jakość w aplikacjach jest jednym z najważniejszych aspektów podczas ich tworzenia. Odpowiednio wcześniej wykryte i poprawione błędy pozwalają na uniknięcie poważnych konsekwencji. Dlatego też coraz większy budżet przeznaczany jest na testowanie. Nasza firma testuj.pl zajmuje się przeprowadzaniem właśnie takich testów. Współpracujemy z ponad 330 testerami z certyfikatem ISTQB, a każdy z naszych klientów ma swojego dedykowanego koordynatora z certyfikatem ISTQB Advanced Level. Wykonujemy testy bezpieczeństwa, czyli testy podatności aplikacji na ataki hakerów czy inne zagrożenia. Testujemy również aplikacje mobilne. Posiadamy szeroką gamę urządzeń mobilnych i systemów operacyjnych, z których korzystamy. Możemy przetestować aplikację na systemie Android, Windows Phone czy iOS.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie przysięgłe

  Tłumaczenie przysięgłe »

  Nasza oferta obejmuje tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, uwierzytelnione, handlowe, techniczne, specjalistyczne, tłumaczenia do druku i do stron internetowych, a także z tłumaczeń ustnych: konsekutywne, symultaniczne, towarzyszące i szeptane. Jako tłumaczenia przysięgłe bielsko świadczymy usługi translatorskie na najwyższym poziomie. Zlecając nam tłumaczenie przysięgłe masz gwarancję jakości i zgodności tłumaczonego tekstu z oryginałem. Od dwudziestu lat stawiamy na jakość naszych usług i zadowolenie ze współpracy naszych klientów. Dlatego tłumacz przysięgły angielskiego, tłumacz języka niemieckiego oraz tłumacz rosyjskiego to osoby w pełni kompetentne z niezbędną wiedzą i doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów zarówno zwykłych jak i specjalistycznych. Ostatnio wprowadziliśmy usługę dostosowaną do wciąż rosnącego tempu życia, mianowicie tłumaczenia ekspresowe to specjalna oferta dla osób, które chcą mieć dokumenty szybko przetłumaczone. Skontaktuj się z nami, zapewniamy zawsze darmową wycenę.

  Data dodania: 22 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie-ocac.pl

  Tanie-ocac.pl »

  Wyjaśniamy pojęcia związane z ubezpieczeniem samochodu. Nie daj się zaskoczyć ukrytym kosztom. Nasi eksperci pomagają wybrać tanie OC i AC. Szukasz najtańszego OC i AC? Sprawdź, jakie porady na temat ubezpieczenia samochodu przygotowali specjaliści. Jakie rozwiązanie powinien wybrać młody, a jakie doświadczony kierowca? Jak wybrać ubezpieczenie, by kupić tanie OC lub AC, które ubezpieczenie jest obowiązkowe. Radzimy jak poradzić sobie z polisą.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podatki z biurem rachunkowym TaxExpert

  Podatki z biurem rachunkowym TaxExpert »

  Jeśli pragniesz, by Twój biznes się rozwijał, musisz zatroszczyć się o to, żeby nie można niczego zarzucić Twojej księgowości. Fałszywe dane w dokumentach mogą doprowadzić bowiem do nieprzyjemnych konsekwencji. Nasza firma istnieje już na rynku od pięciu lat i dobrze rozumie chęci swoich stałych klientów. Warto Tax Expert zaufać, ponieważ dzięki nam możecie się skupić się własnej firmie. Zespół Tax Expert złożony jest z doświadczonych pracowników, którzy ciągle kształcą się, by znacznie lepiej zatroszczyć się o Wasze potrzeby. Nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług i chętnie współpracują z nami już od dawna.Zachęcamy by wejść na naszą witrynę: taxexpert.com.pl, by dowiedzieć się o wiele więcej na temat szczegółów naszych usług. Pod nrem tel.: (+48) 693 698 488 mogą Państwo uzyskać szczegółowe wiadomości. Możecie również do nas pisać maile: anna.radwan@taxexpert.com.pl. Zawsze odpisujemy. Zapraszamy do odwiedzenia ponadto naszej siedziby pod adresem: Ostrowskiego 30 53-333 Wrocław. Możemy Waszym firmom zaoferować w ramach usług księgowo-podatkowych m.in: prowadzenie rejestrów VAT. Natomiast w ramach usług kadrowo-płacowych możemy Państwu zaoferować np.: przygotowywanie rocznych deklaracji z tytułu podatku dochodowego osób fizycznych.Dbamy o Twoje osobiste rachunki, ale zajmujemy się ponadto papierami Twojej firmy. Dzięki nam prowadzenie biznesu jest po prostu tańsze. Nasi klienci są usatysfakcjonowani naszymi działaniami. W każdym wypadku postępujemy w zgodzie z aktualnymi przepisami. Problemy z urzędami staną się dla Ciebie przeszłością.Jesteśmy w stanie zająć się skomplikowanymi problemami księgowymi, jak i jednorazową pomocą księgową. Pomagamy biznesom różnej wielkości. Warto przeczytać wpisy na naszej witrynie.

  Data dodania: 20 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Harmonogramowanie produkcji z BPX Global

  Harmonogramowanie produkcji z BPX Global »

  Współczesne przedsiębiorstwa muszą funkcjonować coraz bardziej wydajnie. Specjalistyczne doradztwo i systemy zarządzające umożliwiają właściwe zoptymalizowanie działań w firmie. Systemy ERP i Business Intelligence pomagają nam w usprawnieniu zarządzania w Państwa firmach. W naszej ofercie znajdują się usługi konsultingowe, dotyczące stosowania systemów informatycznych, implementowania systemów wspierających zarządzanie oraz usługi połączone z rozwojem i utrzymaniem tych systemów w działaniu.

  Nasza firma została założona przez doświadczonych fachowców, którzy współpracowali ze znanymi przedsiębiorstwami z Polski i zagranicy. Opłaca się skorzystać z usług naszej firmy, gdyż wszechstronne doświadczenie umożliwia nam zawsze znaleźć najlepszą metodę działania. Na branżowej witrynie internetowej: http://www.bpxglobal.pl odnajdą Państwo ciekawe wiadomości na temat naszej oferty. Najlepiej zatelefonować pod nr tel. (+48) 22 350 74 55 i dopytać o szczegóły oferty. Wielu ważnych wiadomości możemy także udzielić za pomocą poczty mailowej: newconnect@bpx.pl. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania. Nasz oddział zlokalizowane jest we Wrocławiu na ul. Powstańców Śląskich 28/30.

  Doskonała jakość naszej oferty sprawia, że mamy coraz więcej usatysfakcjonowanych klientów. Z pomocą naszych systemów mogą Państwo wykorzystać w najbardziej efektywny sposób potencjał Waszej firmy. Nasi pracownicy mają wielką wiedzę i są w stanie dobrać najlepsze rozwiązania nie tylko dla wielkich firm, a ponadto dla nieco mniejszych przedsiębiorstw.

  Zależy naszej firmie na profesjonalnym wykonaniu każdego zlecenia. Każde wykonywane wdrożenie jest dla nas bardzo ważne. Wszystkie przeprowadzone przez BPX prace zakończyły się dużym sukcesem oraz pełną satysfakcją partnerów biznesowych. Z naszą ofertą zapoznacie się wyjątkowo szczegółowo na branżowej witrynie: http://www.bpxglobal.pl/.

  Data dodania: 25 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Capital venture - Xevin

  Capital venture - Xevin »

  Osobom zastanawiającym się nad tym, czym jest fundusz venture capital Xevin Investments, już spieszymy odpowiedzieć - otóż jest to znana firma z branży finansowej zajmująca się przede wszystkim:
  - inwestycjami w spółki
  - wsparciem finansowym dla przedsiębiorstw
  - doradztwem, głównie w tematyce wyżej wymienionych kwestii
  Z pewnością dla poszukujących porady w kwestii inwestycji czy finansowego wparcia dla firmy, nasz fundusz capital venture będzie odpowiedzią na owe potrzeby.

  Data dodania: 29 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • ITNS Polska – usługi i doradztwo IT

  ITNS Polska – usługi i doradztwo IT »

  Planujesz rozbudowę systemu informatycznego w swojej firmie? Wybierz ITNS - firmę, która zrobi to szybko i profesjonalnie. Wdrożymy nowe rozwiązania zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, wykorzystując najnowsze technologie informatyczne i telekomunikacyjne, zajmiemy się sprzętem i bezpieczeństwem poprzez stały monitoring ip. W ramach usług oferujemy także doradztwo informatyczne oraz pełną obsługę serwisową. Zapoznaj się z naszą propozycją na stronie internetowej www.itns.pl i skorzystaj z naszych usług już dziś!http://www.itns.pl/oferta/

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aniołowie Konsultingu - doradztwo

  Aniołowie Konsultingu - doradztwo »

  Jesteś niezależnym konsultantem i brakuje Ci zleceń? Koniecznie skontaktuj się z Aniołami Konsultingu – umożliwimy Ci współpracę przy realizacji projektów z zakresu Twojej działalności. Od kilku lat umożliwiamy firmom i konsultantom wspólnie realizować projekty na satysfakcjonujących warunkach. Z nami zyskasz nie tylko dostęp do rynku pracy, ale także wsparcie na wielu płaszczyznach, dostęp do warsztatów i szkoleń oraz przejrzyste warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu konsultantów SAP, SharePoint, programistów SAP, ABAP, C#, administratorów bezpieczeństwa informacji i innych specjalistów.

  http://aniolowiekonsultingu.pl/dla-konsultanta/

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • PiT Detektywi - prywatny detektyw Poznań

  PiT Detektywi - prywatny detektyw Poznań »

  Dobry detektyw to taki, który zapewni Zleceniodawcy pełną dyskrecję i rzetelne wykonanie usługi, niezależnie czy jest to sprawa osobista, czy tyczy się ona spraw firmowych. Biuro detektywistyczne PiT Detektywi Poznań współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami, którzy posiadają odpowiednie do tej pracy umiejętności i doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi usługami detektywistycznymi na stronie WWW biura.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Doradztwo - nowa strona:

Adres: