Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Pakowanie i czekolada

Pakowanie i czekolada Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę firm działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w następstwie skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym zakresem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona kompletną realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w sektorze spożywczym od wymyślania począwszy, poprzez produkowanie, przywóz, aż po kompetentnie działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie technologie dystrybucji produktu czy technologie działającego samoczynnie kartonowanie. Fachowość pracujących tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz osiągalność całej ilości urządzeń specjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie przygotowywania, opracowanie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i zupełnie przystosowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji.
Drugą częścią działalności Sacmi jest tworzenie zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od tego samego dystrybutora otrzymać może automatyczną linię produkcyjną, gdzie gotowy produkt zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako kompletny może dotrzeć na półkę sklepową.
Współpracując z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz uniwersalne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma zwraca dużą uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów i sprawny serwis, który ma zapewnić w sytuacji uszkodzenia minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć ewentualne szkody z tego tytułu.

Szczegóły strony sacmi.com.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę sacmi.com.pl:

Pakowanie i czekolada

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 18 Odwiedziny googlebot 7