Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Profesjonalne Rolnictwo - Raport Rolny

  Profesjonalne Rolnictwo - Raport Rolny »

  Raport Rolny - Profesjonalne rolnictwo a w tym technika i technologia upraw polowych. Na stronach serwisu prezentujemy aktualności ze świata rolnictwa. Bogata informacja na temat techniki rolniczej. Zawsze aktualna pogoda. Relacje z targów rolnych w kraju i w Europie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • PERFORACJA - blachy perforowane

  PERFORACJA - blachy perforowane »

  PERFORACJA - blachy perforowane sp. z o.o. Kraków, Perforacja Kraków, blacha perforowana, siatki plecione, cięto-ciągnione, siatki zgrzewane, tkaniny metalowe, siatki tkane, sita. Blachy perforowane, ryflowane, strukturalne, antypoślizgowe, lochbleche, perforated.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Giełda

  Giełda »

  Wyborcza.biz to serwis tworzony przez bankierów, którzy o biznesie wiedzą niemalże wszystko. Kontakt z pieniędzmi ma każdy z nas, niektórzy większy czasem mniejszy jednak zawsze. Warto zatem orientować się, co dzieje się w gospodarce. U nas znajdziesz codziennie aktualne kursy walut a także notowania giełdowe, czyli informacje, które niezbędne są każdemu rekinowi biznesowemu. W serwisie wyborcza.biz znajdziesz również dużą liczbę porównań związanych z kredytami gotówkowymi i hipotecznymi. Przygotowane przez nas kalkulatory kredytowe pomogą Ci wybrać najbardziej odpowiedni kredyt.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • RAFBHP SZKOLENIA NADZORY BHP I PPOŻ - O FIRMIE

  RAFBHP SZKOLENIA NADZORY BHP I PPOŻ - O FIRMIE »

  Dziękujemy, że zechcieliście Państwo odwiedzić naszą stronę!

  Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie BHP i ppoż.
  Świadczymy usługi szkoleniowe, nadzoru i doradztwa w zakresie bhp i ochrony przeciwpożarowej także na podstawie umów o współpracę.
  Wykonujemy konkretne zadania służby bhp lub inspektora ochrony ppoż. (np. szkolenie wstępne, szkolenie okresowe, opracowanie dokumentacji powypadkowej, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy itd.). Wysoki poziom kwalifikacji, profesjonalne podejście do realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny usług, wyróżniają nas jako partnera na rynku.
  Działamy na terenie woj. łódzkiego, śląskiego oraz świetokrzyskiego.

  Data dodania: 10 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aluminium, blachy aluminiowe, płyty aluminiowe, ALUSTOCK

  Aluminium, blachy aluminiowe, płyty aluminiowe, ALUSTOCK »

  Firma ALUSTOCK jest firmą handlowo-logistyczną specjalizująca się w sprzedaży aluminium.!ALUSTOCK to król dostaw aluminium w postaci blach aluminiowych, formatek, prętów, płyt oraz profili,W naszej ofercie handlowej dominującą część zajmują wyroby polskich i światowych hut oraz tłoczni metali nieżelaznych, a także wiodących dystrybutorów branżowych.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Polaris

  Windykacja Polaris »

  Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.
  Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Taxi-Londyn, Polskie TAXI w Londynie, Heathrow Gatwick,

  Polskie Taxi-Londyn, Polskie TAXI w Londynie, Heathrow Gatwick, »

  Jesteśmy polską firmą taksówkową w Londynie. Oferujemy pełen zakres usług transportowych. Specjalizujemy się w transferach z/do wszystkich lotnisk w Londynie: Heathrow, Gatwick, Stansted, Luton, City Airport. Rezerwacji można dokonać on-line.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wkłady kominowe

  Wkłady kominowe »

  Firma Redfire specjalizuje się w montażu wkładów kominowych kwasoodpornych i żaroodpornych, przeznaczonych do urządzeń opalanych gazem, olejem oraz drewnem. W sprzedaży dostępne są m.in. kominy - przewody spalinowe oraz podzespoły przewodów spalinowych. Wkłady kominowe wykonane są ze stali kwasoodpornej. Stosowane są głównie do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych. W sklepie można też zaopatrzyć się we wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Starogard Gdański

  Pranie dywanów Starogard Gdański »

  Profesjonalne pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej Starogard Gdański i okolice, czyszczenie dywanów i wykładzin, atrakcyjne ceny, pranie dywanów wykonujemy w naszej pracowni, pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i używamy profesjonalnej chemi,zapraszamy do skorzystania z naszych usług prania dywanów, wykładzin i tapicerek

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • FPP Konsulting S.C. - Profesjonalne usługi doradcze ISO.

  FPP Konsulting S.C. - Profesjonalne usługi doradcze ISO. »

  Usługi doradcze i szkoleniowe w zakeresie wdrażania oraz, doskonalenia systemów zarządzania m.in. ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001.
  FPP Konsulting S.C. to przede wszystkim:
  • Skuteczne, kompleksowe opracowanie i wdrażanie
  systemów zarządzania.
  • Konsulting i szkolenia na najwyższym poziomie.
  • Doświadczenie we wdrażaniu, utrzymywaniu i rozwijaniu systemów zarządzania.
  • Zrozumienie indywidualnych potrzeb Klienta.

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budmat Wykonawstwo ogrodzeń

  Budmat Wykonawstwo ogrodzeń »

  Firma Budmat istnieje od 1999 roku.

  Zajmujemy się kompleksową budowę ogrodzeń począwszy od wykonania fundamentów pod ogrodzenia po cały montaż różnego typu ogrodzeń.

  Wykonujemy również usługi remontowe i wykończeniowe.

  Przyjeżdżamy nieodpłatnie do klienta uzgadniamy zakres robót, koszty i termin wykonania. Nie zaskakujemy ukrytymi kosztami. Wszystko jest jasne od początku, z gwarancją na wykonaną usługę.

  Służymy radą w doborze materiałów, na życzenie klienta zakupujemy materiał, wystawiamy fakture Vat, dajemy możliwość pełnej negocjacji cen.

  Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OpenMLM.EU - Twoja brama do świata marketingu sieciowego

  OpenMLM.EU - Twoja brama do świata marketingu sieciowego »

  Jest to międzynarodowy projekt skierowany na promowanie przedsiębiorczości, nie ważne czy prowadzisz działalność handlową, publiczną lub niepubliczną. Projekt ten ma takie programy i produkty, które wypromują każdy rodzaj działalności. Co więcej, ludzie będą sami szukać Twoich usług lub ofert.
  Posiada narzędzie dla osób pracujących już w programach partnerskich i wielopoziomowych sieciach sprzedaży bezpośredniej, Dlaczego?
  Dlatego że przy możliwościach którymi dysponuje, potrafi zaistnieć w każdym środowisku handlowym, przy tym nie zaburzając jego pracy, jak i nie konkurując. Posiada kilkanaście sposobów na dotarcie ze swoimi ofertami do odbiorców - jednym z nich jest internet, przy czym stosuje również tradycyjne metody sprzedaży. Posiada zaledwie trzy systemowe produkty, lecz ta ilość jest wystarczająca, do promowania każdego rodzaju przedsięwzięcia na świecie.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków

  Biuro rachunkowe Kraków »

  Świadczymy kompleksowe usługi księgowe w konkurencyjnych cenach.
  Oferujemy pomoc przy rejestracji firmy, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, rozliczenie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rozliczamy sprawy kadro-płacowe, transakcje unijne oraz eksport i import.
  Przygotowujemy plany kont i polityki rachunkowości, raporty finansowe oraz analizy finansowe.

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Torby Papierowe - Reklamowe - Ekologiczne.

  Torby Papierowe - Reklamowe - Ekologiczne. »

  Specjalizujemy się w wykonywaniu wytrzymałych, tanich i ekologicznych toreb papierowych na zakupy. Torby te wykonane są z papieru kraft w kolorze beżowym EKO lub białym (dostępne również wersje prążkowane) - bardzo mocnego materiału o gramaturze 80-110 gr / m2, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji oferujemy w niespotykanej dotychczas w Polsce cenie.

  Oferujemy torby i worki papierowe z uchwytami papierowymi płaskimi oraz skręcanymi, sznurkowymi lub innymi na życzenie klienta.[url=http://www.torby-reklamowe.eu[/url]

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting

  EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież damska oraz młodzieżowa TAJS zaprasza na bazar Głuchów

  Odzież damska oraz młodzieżowa TAJS zaprasza na bazar Głuchów »

  Bluzki damskie, bluzki młodzieżowe, bluzki z dzianin, bluzki z tkanin, duże rozmiary bluzek damskich oferuje do sprzedaży firma TAJS. W szczególności specjalizujemy się w swetrach damskich. Możemy zaoferować Państwu nie tylko ogromny wybór towaru, lecz również wysoką jakość produktów.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka-Elektronika-Unipol

  Automatyka-Elektronika-Unipol »

  FIRMA-UNIPOL-TORUŃ skierowana jest na obszar całej Polski. Głównie do Firm zajmujących się -Elektroniką, -Automatyką, -Alarmami. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową za pobraniem lub wpłatą na konto: 34 1020 5011 0000 9402 0013 8297 Tel./Fax 566224611, 566581445 tel. 566235652 tel. kom.507041638, 507041639 www.unipol.torun.pl www.unipol.baza

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Garnitury męskie, marynarki, spodnie - producent garniturów Magnat

  Garnitury męskie, marynarki, spodnie - producent garniturów Magnat »

  Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości odzieży męskiej o klasycznej linii. Wysokiej jakości materiały i bogate wzornictwo tworzone przez uznanych projektantów mody pozwala uzyskać niepowtarzalny produkt.Klasyczny i elegancki charakter wyrobom nadaje szczególna dbałość o detale oraz perfekcyjne wykonanie.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dezodoryzacja

  Dezodoryzacja »

  Firma EKOFINN-POL zajmuje się produkcją i dostawą urządzeń dla sektora komunalnego i przemysłu. Firma oferuje oczyszczalnie ścieków i powietrza, systemy odwadniania osadów, dmuchawy, pompy próżniowe.

  Wysokie stężenia odorów zanieczyszczających powietrze mogą być poważnym problemem zdrowotnym. Jednakże nawet najmniejsza koncentracja odorów może stać się znaczącą uciążliwością. Rozwiązania firmy EKOFINN-POL pozwalają na redukcję uciążliwych zapachów.

  Firma zajmuje się również produkcją urządzeń umożliwiających odwadnianie osadów.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosze wiklinowe

  Kosze wiklinowe »

  Najbogatsza oferta wyrobów wikliniarskich. Sklep internetowy WickerPL poza najbardziej znanymi produktami z wikliny, czyli koszami, posiada w swoim asortymencie szereg innych wyrobów z wikliny, takich jak kosze piknikowe i butelkowe, gazetniki, parasolniki i śmietniczki, kosze kominkowe i wiele innych.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Biznes - nowa strona:

Adres: