Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Notowania OFE

  Notowania OFE »

  Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdziesz wiele informacji na temat metod funkcjonowania otwartych funduszy emerytalnych. Zamieszczamy kompletnie, możliwie najbardziej aktualne notowania oraz rankingi ofe. Znajdziesz u nas również skuteczną porównywarkę ofe, dzięki której w prosty i szybki sposób przekonasz się, do którego ofe warto przynależeć. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE 2011

  Ranking OFE 2011 »

  Ideą jaka przyświeca istnieniu otwartych funduszy emerytalnych jest inwestowanie środków pieniężnych pobieranych z naszych wypłat i wypłacanie ich nam po przejściu na emeryturę. Czyli de facto wysokość naszej emerytury w znacznej mierze zależy właśnie od tego do jakiego ofe przystąpimy. A przynależeć do któregoś z nich musimy, jest to obowiązkowe i nawet jeśli sami nie wybierzemy to fundusz zostanie nam przydzielony. Na naszej stronie znajdziesz informacje które pomogą Ci dokonać wyboru, zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE

  Ranking OFE »

  Wybór otwartego funduszu emerytalnego to istotny krok w naszym życiu, końcu od tego w znacznej mierze zależy wysokość naszej emerytury. Na naszej stronie znajdziesz rankingi ofe, porównania ofe oraz notowania ofe, wszystkie aktualne i stworzone w taki sposób aby maksymalnie skutecznie uprościć Ci dokonanie wyboru. Udostępniamy również możliwość przystąpienia i zmiany ofe on-line. Zapraszam serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto, kredyt, lokata - Deutsche Bank

  Konto, kredyt, lokata - Deutsche Bank »

  Konta bankowe, oszczędnościowe, firmowe oraz internetowe znajdziesz w ofercie Deutsche Bank. Sprawdź również nasze pozostałe produkty: kredyty bankowe (hipoteczne, inwestycyjne, mieszkaniowe), lokaty oraz fundusze inwestycyjne. Konto w Deutsche Bank to dobry wybór! Poznaj szeroki asortyment usług finansowych świadczonych przez Deutsche Bank. Oferujemy konta bankowe (oszczędnościowe, firmowe, internetowe), lokaty oraz fundusze inwestycyjne. Deutsche Bank to także bogata oferta kredytowa - kredyty bankowe (hipoteczne, inwestycyjne, mieszkaniowe).

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Europa. Kantor wymiany walut

  Europa. Kantor wymiany walut »

  Aktualne i atrakcyjne kursy walut. Skup, sprzedaż i wymiana najważniejszych walut na świecie w korzystnych przeliczeniach.

  Od 1991 roku Kantor wymiany walut Europa w Częstochowie zapewnia klientom profesjonalną i miłą obsługę oraz wymianę najważniejszych walut na świecie w korzystnych przeliczeniach.

  Posiadamy w sprzedaży waluty turystyczne: TURCJA, CHORWACJA, BUŁGARIA, RUMUNIA

  Zapraszamy!

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe

  Konta bankowe »

  Strona internetowa zbierająca oferty rachunków bankowych i prezentująca o nich rozszerzone informacje. Pokazane zostały zarówno konta osobiste, jak i towarzyszące im konta oszczędnościowe. Masz możliwość zapoznać się z propozycjami wielu banków i wybrać rachunek dla siebie, kierując się odpowiadającymi Ci kryteriami. Poza danymi o kontach na witrynie znajduje się wiele artykułów edukacyjnych, dotyczących bankowości elektronicznej, systemów transakcyjnych banków, a także co bardziej wartościowe aktualności z dziedziny finansów. Osoby, które pragną odzyskać utraconą kontrolę nad finansami domowymi, znajdą tu również podpowiedzi z dziedziny szeroko pojmowanych finansów osobistych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi finansowe Nowy Sącz

  Usługi finansowe Nowy Sącz »

  Współpracujemy z renomowanymi partnerami finansowymi, po to, by możliwe było uzyskanie jak najlepszego
  wyniku finansowego. W przypadku osób myślących o stworzeniu własnego, wysoce rentownego programu inwestycyjnego proponujemy programy: emerytalne (III filar), stypendialne - ułatwiające zgromadzenie środków na wykształcenie dzieci, wnuków, rentierskie - umożliwiające wypracowanie ponadprzeciętnych zysków ze zgromadzonego już kapitału z możliwością wypłat np. comiesięcznych. Proponujemy spotkanie na którym pokażemy, jak dotychczas inwestowane środki, mogą przynosić większe zyski.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprocentowanie lokat

  Oprocentowanie lokat »

  Lokaty bankowe pozwalają na osiągnięcie zysków, które może nie są bardzo wysokie, ale ich główną wartością jest pewność. Inwestycje giełdowe czasami pozwalają na osiągnięcie wyższej stopy zwrotu, ale obarczone są ryzykiem utraty oszczędności. Nasza strona jest skierowana do osób, które mają zamiar oszczędzać na bezpiecznych lokatach bankowych. Główną wartość stanowią comiesięczne rankingi oprocentowania najlepszych lokat. Narzędzie to pozwala na szybkie znalezienie zyskownego depozytu bankowego. Lokata bankowa to idealna propozycja na trudne czasy, jak obecnie.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • MS Accounting

  MS Accounting »

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie obsługi rachunkowej firm Polskich i zagranicznych.
  Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy podczas wieloletniej pracy jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu,
  które wymaga od nas zaangażowania i poświęcenia się klientowi.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje Płock

  Inwestycje Płock »

  Jan Solawa Kancelaria Finansowa w Płocku zapewni Państwu pomoc przy uzyskaniu środków na nowe inwestycje w Państwa firmie. Na rynku finansowym Kancelarię wyróżnia działanie w imieniu i na rzecz Klienta oraz szczególne dbanie o jego indywidualny interes. Pełna niezależność od instytucji finansowych wpływa na rzetelność i oryginalność pracy Doradców.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty

  Kredyty »

  Portal http://www.warp.org.pl/ zawiera dokładne informacje na temat formy dofinansowania małych i średnich przedsiębiorstw jaką są niekomercyjne kredyty udzielane w ramach programu Unii Europejskiej - JEREMIE. Na stronie Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości znajdą Państwo zawsze aktualne wiadomości na temat tej inicjatywy.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • AddMoney - pozyskujemy fundusze dla firm

  AddMoney - pozyskujemy fundusze dla firm »

  Pomagamy firmom w pozyskiwaniu środków pieniężnych na rozwój (fundusze UE, kredyty, inkubatory przedsiębiorczości itd.). Pieniądz jest ważnym zasobem każdej firmy. Bez niego niemożliwy jest rozwój, a także bieżące funkcjonowanie. Jednocześnie pozyskiwanie środków pieniężnych jest często czasochłonne i wymaga znajomości wielu procedur, dlatego przygotowujemy potrzebną dokumentację oraz wspieramy naszych klientów na każdym etapie.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy

  Kredyt samochodowy »

  Kupno samochodu wiąże się rzecz jasna z koniecznością posiadania pieniędzy. Na dzień dzisiejszy, gdy nasze zarobki w naszym kraju są mizerne, szansa na zebranie dużej kwoty, jest bardzo mała. I to właśnie powód, że sporo ludzi decyduje się leasing samochodowy czy kredyt na samochód. Jest sporo sposobów by znaleźć wiele dobrych ofert kredytów. Firma PCPF Mayday oferuje Państwu usługi typu: kredyt samochodowy, leasing czy pożyczki.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie na lokacie

  Oszczędzanie na lokacie »

  Inwestując oszczędności w lokaty bankowe w zamian otrzymujemy gwarancję uzyskania zysków w z góry określonym przedziale czasu. Dzięki temu możemy lepiej zaplanować dysponowanie swoimi finansami i w ten sposób wypracować wyższe zyski. Wysoko oprocentowane lokaty bankowe wybierzesz na podstawie wiadomości zawartych w naszym portalu finansowym - oprocentowanielokat.com.pl.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse, pieniądze - Porady

  Finanse, pieniądze - Porady »

  Zapraszam na moją stronę związaną z finansami, znajdziesz tam przydatne porady kredytowe jak również ciekawostki na temat kredytów i pieniędzy. Mam nadzieję że spędzony czas na mojej stronie nie będzie stracony i wyniesiesz z niej coś co Ci się przyda. Strona jest nowa więc jeszcze nie ma zbyt wielu informacji jednakże jeżeli interesuje Cię jakiś konkretny temat lub problem to napisz do mnie a ja postaram się go wyjaśnić. Często korzystam z portali finansowych więc będę mógł również podać Ci ciekawe informacji z innych stron branżowych. Na pieniądzach przecież opiera się nasze życie więc stworzyłem tą stronkę właśnie dlatego by wylać na niej swoje przemyślenia i opinie. Pozdrawiam Cię internauto!

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing-Experts oddział Ciechanów

  Leasing-Experts oddział Ciechanów »

  Leasing-Experts jest marką czołowego brokera leasingu w Polsce. Współpracujemy z 15 najlepszymi firmami leasingowymi w celu spełnienia Państwa oczekiwań w zakresie finansowania ruchomości oraz nieruchomości. W naszej ofercie finansowanie w formie leasingu i kredytu. Leasing konsumencki i dla firm, leasing samochodów, maszyn, urządzeń i sprzętu medycznego, pożyczki dla rolników, kredyty konsumpcyjne i samochodowe, na rozpoczęcie działalności a także na jej rozwój i inwestycje. Uproszczone procedury, bez zbędnych dokumentów.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto bankowe

  Konto bankowe »

  Które konto osobiste założyć? Jaki bank wybrać i które konto jest darmowe? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w najnowszych rankingu kont osobistych. Jesteśmy liderem we współpracy z dostawcami i bankami, dzięki temu nasze zestawienie pokazuje najlepsze konta bankowe dostępne na rynku i on-line. Żeby założyć rachunek bankowy wystarczy 10 minut, w ciągu których złożysz wniosek przez Internet poprzez szybki formularz zgłoszeniowy, oddzwoni do Ciebie nasz konsultant który ustali z Tobą warunki podpisania umowy. Całość nie potrwa dłużej niż 10-15 minut. Na serwisie znajdziesz najnowsze wiadomości i artykuły związane z kontami bankowymi. Wybór konta nie jest łatwym krokiem i powinien być przemyślaną decyzją. Powinno to być konto, którego prowadzenie jest darmowe. Wybór konta bankowego uzależnione jest od kosztów prowadzenia i użytkowania konta. Warto więc wybrać najtańsze konto i dostosowane do swoich potrzeb, a tylko u nas znajdziesz najnowsze rankingi kont bankowych, na którym znajdziesz wyjątkową ofertę kont na rynku. Każdy powinien wybrać rachunek bankowy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Decydując się na wybór konta bankowego zwróć uwagę przede wszystkim na dostępność, opłaty, bezpieczeństwo, dostępność kart płatniczych i bankomatów, a ponadto dodatkowe produkty dostępne dzięki posiadaniu konta bankowego w banku. U nas znajdziesz opis każdej oferty wraz z szczegółami i uwagi dotyczącymi danego konta. Wybierz najlepsze konto bankowe dla siebie.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meditor Kancelaria Odszkodowawcza

  Meditor Kancelaria Odszkodowawcza »

  Meditor Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław - odszkodowanie powypadkowe. Kliknij w link i sprawdź nas - zobacz więcej co oferujemy. Dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów. Oczywiste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnie dużego odszkodowania. Pomoc prawna - zobacz więcej na naszej stronie i skorzystaj z atrakcyjnej oferty. Rekompensata, zadośćuczynienie i odszkodowania powypadkowe. Czytaj i sprawdź nas - polecamy nasze usługi. Serdecznie zapraszamy - zobacz dalej. Też wysokie odszkodowania powypadkowe za wypadki za granicą od zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pragma Faktoring SA Katowice

  Pragma Faktoring SA Katowice »

  Pragma Faktoring SA Katowice, śląskie - dopasowanie oferty do potrzeb firm. Część grupy kapitałowej Pragma Inkaso SA. Oferta w zakresie wierzytelności i windykacji. Bezzwłoczna weryfikacja wypłacalności odbiorcy, windykacja z zaliczkowym finansowaniem, kupno wierzytelności, pożyczka - Pragma Faktoring SA rozbudowała ofertę o usługi: faktoring klasyczny, odwrotny i zamówieniowy oraz faktoring eksportowy. Serdecznie zapraszamy dalej - zobacz więcej na stronie, kliknij i sprawdź nas. Serwis sprzedażowy - finansowanie wierzytelności, faktoring, należności wymagalne. Dostęp on-line, który umożliwi wyszukiwanie firm z interesujących ich branż przez 24h. Program monitorowania InfoPragma - we współpracy z renomowaną wywiadownią gospodarczą. Szybki proces weryfikacji i decyzyjny oraz czytelność transakcji.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe

  Lokaty bankowe »

  Lokata bankowa - do tej pory znany sposób inwestowania każdemu, chociażby z nazwy. Szukasz sposobu inwestowania - nie mogłeś trafić lepiej. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników i długa współpraca z bankami zaowocowała najlepszym i najbardziej obiektywnym rankingiem w internecie. Ranking tworzony jest co miesiąc i przedstawiamy go w formie kalkulatora na portalu. Po uzupełnieniu danych prezentujemy przejrzyste zestawienie najlepszych sposobów oszczędzania w obecnej chwili. Lokaty bankowe znalazły się w centrum zainteresowania w ostatnich czasach poprzez trwający kryzys na rynku. Lokaty bankowe to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych sposobów deponowania pieniędzy. Bank, przyjmuje pieniądze w depozyt na określony czas, zobowiązuje się do wypłacenia powierzonych mu pieniędzy z odsetkami. Zysk z lokaty bankowej to odsetki. Istnieje wiele lokat bankowych o różnych czasach trwania, o oprocentowaniu stałym i zmiennym. W ostatnich czasach popularne stało się zakładanie lokat bankowych przez internet, choć można je zakładać również w placówkach bankowych poprzez telefon. Niektóre oferty są zarezerwowane tylko dla stałych klientów banku, posiadających założone konto bankowe. Lokaty przeważnie posiadają oprocentowane wyżej niż konta. Wypłata środków przed zadeklarowanym terminem skutkuje utratą prawa do odsetek.
  Najbardziej namacalnym czynnikiem zmniejszającym zarobek na lokacie jest podatek. Warto jednak zdać sobie sprawę, że oprócz podatku nasze pieniądze uszczupla inflacja. Inwestując, zarabiamy na odsetkach, jednak przez cały czas inflacja zmniejsza realną wartość naszych pieniędzy. Lokując środki na nieoprocentowanym rachunku bankowym, rzeczywiście więc tracimy. Wyżej oprocentowana lokata pozwala chronić oszczędności.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Finanse - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki