Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Finanse

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Multikredyty.net | Kredyty online

  Multikredyty.net | Kredyty online »

  Informacje i aktualności ze świata biznesu i finansów. Prezentacja i porównanie ofert kredytów w najpopularniejszych bankach online w Polsce. Dodatkowo aktualne kursy walut. Duża ilość osób narzeka na swoje zarobki. Miesięczne przychody w Polsce są bardzo niskie. Nie jeden odmówi sobie markowych ubiorów, bądź podróży na drogie wakacje. Wielu z nas ma jakieś problemy finansowe. W podanych w opisie problemach większa ilość osób jest zdecydowana na kredyt przez internet lub pożyczkę online w banku. Dostając pożyczkę, będziemy mieć do dyspozycji dla siebie sporą ilość gotówki na zakupy. Decydując się na kredyt znaczące jest to, by posiłkować się refleksjami od klientów oraz solidnością danego banku. Zobacz kredyt przez internet oraz oferty banków. Prezentuję Wam stronę www "Multikredyty.net" - sprawdzone sposoby bezpiecznych sposobów na logowanie do konta w banku.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Diamenty Brylanty Mart Diamonds

  Diamenty Brylanty Mart Diamonds »

  Strony największego polskojęzycznego serwisu z oferującego brylanty i diamenty. Mart Diamonds to jedyna w Polsce oferta na diamenty inwestycyjne. Na stronach m.in. forum, cenniki, wiadomości oraz przewodniki po świecie tych pięknych kamieni szlachetnych. Diamenty surowe, szlifowane, kolorowe oraz lokacyjne, wszystkie w jednym miejscu ! Setki zadowolonych klientów w połączeniu z najwyższym poziomem obsługi oraz możliwością zapłaty poprzez płataności elektroniczne, kartę kredytową lub zwykły przelew stawiają ten sklep na czele stawki firm oferujących diamenty on-line. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stron !!!

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje z Master Marketing Piotr Bogucki

  Dotacje z Master Marketing Piotr Bogucki »

  Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw, w szczególności w zakresie zarządzania, marketingu i finansów.
  Dewizą jest tu skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia działań rozwojowych naszych klientów.
  Misją firmy jest pomoc w stymulowaniu procesu rozwoju przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w celu podniesienia efektywności funkcjonowania firmy zarówno od strony organizacyjnej jak również marketingowej i finansowej.
  W szczególności firma Master Marketing specjalizuje się w takich obszarach jak:
  - PLANOWANIE STRATEGICZNE,
  - MARKETING,
  - INWESTYCJE,
  - FINANSOWANIE ROZWOJU,
  - DOTACJE,
  - SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

  OSIĄGNIĘCIA

  DOŚWIADCZENIE

  REFERENCJE

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami

  Zarządzanie Projektami »

  Jesteśmy nastawieni na kreowanie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Specjalizujemy się w consultingu wdrożeniowym (głównie Systemów opierających się o Zarządzanie Projektami) oraz szkoleniach . Świadczymy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.

  Głównie działalność firmy skupia się na:

  1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
  2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
  3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
  4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
  5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internet

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Woda źródlana

  Woda źródlana »

  Jesteśmy jedną z większych firm oferujących, na polskim rynku, wodę do firmy i biura w dużych butlach i specjalnych dystrybutorach.
  Pozycja na rynku, jaką sobie wypracowaliśmy to efekt nie tylko wieloletniej obecności, ale przede wszystkim najwyższej jakości i stałej kontroli czystości wody.
  Czysta, smaczna i przede wszystkim zdrowa woda źródlana jest dostępna zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting

  EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, konsulting »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj

  Komornik Sądowy Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj »

  Strona informacyjna Kancelarii Komornika Sądoweg przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy Rafał Nowicki de Poraj. Strona zawiera podstawowe informacje z działalności kancelarii: godziny przyjęć stron postępowania egaekucyjnego, mapę dojazdu, obszar właściwości, aktualne obwieszczennia o przygotowywanych licytacjach ruchomości i nieruchomości www.komornik-krakow.pl/index.php?part=licytacje, formularz pocztowy i inne.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • E kadry

  E kadry »

  FPA-Group - doradztwo, usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz outsourcingowe. Outsourcing pozwala klientom na obniżanie kosztów prowadzenia firmy oraz utrzymanie jej różnych sektorów na wysokim poziomie. FPA oferuje: kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej (teczek osobowych), rozliczanie absencji pracowniczych, sporządzanie i przesyłanie do PFRON deklaracji miesięcznych, przyjmowanie inspekcji PIP w zakresie prawidłowości prowadzenia administracji kadrowej, dostarczanie odpowiednich danych i udzielanie wyjaśnień, sporządzanie raportów i zestawień kadrowych.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tani kredyt hipoteczny - oferty bankowe

  Tani kredyt hipoteczny - oferty bankowe »

  Tani kredyt hipoteczny - oferty bankowe - kredyt hipoteczny, kredyt mieszkaniowy, pożyczka hipoteczna, zestawienie, porównywarka, wyszukiwarka kredytów hipotecznych, bank, kredyt, hipoteczny, komentarze.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • AgentBankowy.Pl – Portal kredytowy

  AgentBankowy.Pl – Portal kredytowy »

  AgentBankowy.Pl – Portal kredytowy – kredyty, gotówkowe, hipoteczne, inwestycyjne, obrotowe, ubezpieczenia, leasing, banki, konta bankowe, karty kredytowe, windykacja, konsolidacja, bik, ubezpieczenia, lokaty. Wszystko o umowach kredytowych. Ponadto Portal zawiera oferty kredytowe wybrane przez Naszych doradców finansowych.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • TERMINALE PŁATNICZE - POS -

  TERMINALE PŁATNICZE - POS - »

  Elavon jest częścią ogólnoświatowej firmy Euroconex, wiodącego dostawcy usług obsługi transakcji bezgotówkowych na świecie. Do tej pory był znany jako CardPoint S.A. oraz departament obsługi transakcji bezgotówkowych Banku Zachodniego WBK. Istnieje na rynku wiele lat, jest więc w stanie podzielić się ze swoimi klientami doświadczeniem uzyskanym przy współpracy dotyczącej obsługi transakcji bezgotówkowych. Oprócz akceptacji transakcji bezgotówkowych Elavon posiada ofertę innych ciekawych programów i usług dostępnych na terminalach płatniczych. Zapraszam do zapoznania się oraz skorzystania z wyjątkowo konkurencyjnej oferty obsługi transakcji bezgotówkowych, doładowań telefonów komórkowych, CashBack oraz DCC.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekt Zulu

  Projekt Zulu »

  Strona Projekt Zulu w całości poświęcona jest platformie Zulutrade. Zawiera obiektywne i rzetelne informacje na temat możliwości jak i ryzyka jakie niesie ze sobą ten sposób inwestowania. Zulutrade to pierwszy na świecie projekt, poświęcony tylko i wyłącznie automatycznemu handlowaniu na rynku forex. Tworzony jest zarówno przez profesjonalistów jak też zwykłych inwestorów. Stwarza szansę sukcesu każdemu kto decyduje się na korzystanie z usługi Zulutrade. Po raz pierwszy w Polsce - dla Ciebie.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niezależny doradca finansowy Warszawa

  Niezależny doradca finansowy Warszawa »

  Strona internetowa Michała Fastyna, niezależnego doradcy finansowego oferującego kompleksowe doradztwo finansowe w Warszawie i okolicach. Michał Fastyn, niezależny doradca finansowy, specjalista od kredytów i ubezpieczeń z funduszem kapitałowym. Profesjonalna, bezpłatna pomoc doświadczonego doradcy kredytowego - kredyty Warszawa. Kompleksowe doradztwo w zakresie finansów osobistych i zabezpieczenia finansowego rodziny. Bogata oferta najlepszych na rynku rozwiązań finansowych. W serwisie dostępne są także najświeższe informacje z rynku finansowego oraz rynku nieruchomości. Michał Fastyn prowadzi również swój blog, na którym na bieżąco komentuje ważniejsze wydarzenia ze świata finansów.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania

  Odszkodowania »

  Odszkodowania - Profesjonalne Dochodzenie odszkodowań z tytułu uszkodzonego lub skradzionego mienia, internetowy System Monitoringu Spraw Meditor - wysokie odszkodowania, wypadek za granicą. Sprawy wynikające z zaniedbań obowiązków - zabezpiecz dowody i informacje. Pełne odszkodowanie za wypadek i błędy medyczne. Kompleksowa pomoc poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowania. Zadośćuczynienie, Dochodzenie odszkodowań - prowadzimy sprawy z całego kraj, pomoc prawna poszkodowanym w wypadkach. Dochodzenie odszkodowań - postępowania w całej Polsce.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polsat OFE

  Polsat OFE »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej ofepolsat.com. Dowiesz się na niej wielu ciekawych rzeczy dotyczących tego najdynamiczniej rozwijającego się otwartego funduszu emerytalnego, działającego na rynku polskim. Przedstawiamy notowania, ranking ofe, prospekt informacyjny i wiele innych danych dotyczących tego funduszu emerytalnego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rynek kasowy

  Rynek kasowy »

  Platoforma polskojęzyczna X-Trade Brokers - rynek walutowy, giełda walutowa, forex, kontrakty walutowe, rynek kasowy. W serwisie kursy walut, analizy rynku forex. Polskojęzyczne systemy transakcyjne - oferta to 24h dealing room, minimalne spready i prowizje giełdowe, depozyt w PLN, rynki giełdowe i pozagiełdowe w jednym miejscu. Forex - jeden punkt dostępu do całego rynku.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Signo GemTechLab

  Laboratorium Signo GemTechLab »

  Laboratorium gemmologiczne Signo GemTechLab jest niezależnym laboratorium firmy SIGNO DIAMONDS. Laboratorium koncentruje się na certyfikacji diamentów dla firm oraz osób prywatnych. Ponadto zajmuje się prowadzeniem badań nad diamentami poprawianymi, imitacjami oraz diamentami syntetycznymi. Laboratorium oferuje rygorystyczne podejście naukowe i gemmologiczne, umożliwia swoim klientom, osobom prywatnym, precyzyjną charakterystykę ich diamentów (identyfikacja obecności poprawiania, pochodzenia geograficznego, etc.). Techniki analizy stosowane w laboratorium są nieniszczące i gwarantują pełne bezpieczeństwo właścicielowi.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe Nowy Sącz

  Kredyty gotówkowe Nowy Sącz »

  Firma prowadzi działalność w zakresie doradztwa finansowego. Dzięki współpracy z wieloma instytucjami finansowymi jest w stanie na bieżąco monitorować rynek usług finansowych. Doradca Finansowy dzieli się z Klientami nieodpłatnie wiedzą na temat aktualnie oferowanych produktów oraz pomaga efektywnie zarządzać własnymi finansami, poprzez dobór najtańszej, a zarazem najlepszej oferty. Firma proponuje kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, samochodowych, hipoteczny, leasing oraz oddłużanie. E-finanse proponują swoje usługi zarówno firmom jak i klientom indywidualnym. Potrzebujesz kredytu? Szukasz dobrego ubezpieczenia? Dobrze ze do nas trafiłeś.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE

  Ranking OFE »

  Przystąpienie do otwartego funduszu emerytalnego jest obowiązkiem dla każdego legalnie pracującego Polaka. Jest to wymóg wynikający z ustawy, jeśli się do niego nie dostosujemy to ofe zostanie nam przydzielone w drodze losowania co nie jest najkorzystniejsze, prowadzi do tego że nie możemy przystąpić do trzech ofe z największą liczbą członków, czyli w domyśle najlepszych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki zbiór informacji dotyczących funduszy emerytalnych. Zapraszam.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking Funduszy Emerytalnych

  Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Do funduszu emerytalnego musi przynależeć każdy z nas. Jest to obowiązek wynikający z ustawy i nie da się tej procedury ominąć. Nawet jeśli sami nie wybierzemy ofe to zostanie nam ono przydzielone w niezbyt dla nas korzystnej drodze losowania ofe. Z tego powodu lepiej samemu zatroszczyć się o wybór odpowiedniego otwartego funduszu emerytalnego. Właśnie w tym celu powstała nasza strona internetowa, ma pomóc Państwu dokonać wyboru. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Finanse - nowa strona:

Adres: