Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 7
 • Sigmapartner.pl - biuro księgowe

  Sigmapartner.pl - biuro księgowe »

  Wszelka firma, od najmniejszej do największej musi rozliczać się z podatków. Aby nie mieć problemów z fiskusem warto zaczerpnąć z oferty firmy którą jest biuro rachunkowe. Czy to zwykłe usługi księgowe czy jest być to też księgowość spółki z o.o. nasze biuro księgowe bez problemu Państwu pomoże. SigmaPartner, czyli biuro księgowe Luboń dzięki długiemu doświadczeniu oraz ciągłym szkoleniom proponuje świadczenie najwyższego poziomu usług. Doradzimy w rozwiązaniu każdego problemu związanego z księgowością. Problemy takie jak przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę nie posiadają przed nami tajemnic. Sprawdź nasze biuro księgowe. Z całą śmiałością zachęcić może fakt, iż cennik biura rachunkowego SigmaPartner nie jest wygórowany.

  Data dodania: 24 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie przelewy z Polski Anglii ∙ Klik-24

  Szybkie przelewy z Polski Anglii ∙ Klik-24 »

  Zdecydowanie szybkie przelewy z Polski do Anglii to rozwiązanie, którego szuka wiele osób, dlatego zadaniem naszej firmy jest zagwarantowanie najlepszego sposobu, gdy chodzi o przekazy online. Korzyści jakie osiągniesz dzięki naszym usługą to najniższy koszt transferu – już od 0zł. Brak ukrytych dodatkowych opłat. Dodatkowo, pieniądze trafią na konto adresata w ciągu 0-48h roboczych. Naszym atutem jest również jeden z najlepszych kursów walut. Jesteśmy firmą specjalizującą się w transakcjach zagranicznych. Od 2013 roku z naszych usług skorzystało już tysiące klientów o czy świadczą liczne opinie.

  Nasze atuty:
  - Przelewy z Polski do Anglii już od 0zł
  - Bezpieczne transakcje dzięki szyfrowaniu SSL
  - Tanie przelewy z Wielkiej Brytanii do Polski
  - Posiadamy licencje finansową na świadczenie usług przekazów pieniężnych
  - Bezpłatna rejestracja i prowadzenie konta
  - Możliwość przesłania pieniędzy na dowolne konto
  - Atrakcyjny kurs wymiany walut

  Jeśli chcesz sprawdzić naszą ofertę to kliknij w adres www.

  Data dodania: 30 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kasy Fiskalne Online Częstochowa

  Kasy Fiskalne Online Częstochowa »

  Strona informacyjna o nowych kasach i drukarkach fiskalnych online. Możliwość zamówienia takiej kas przez Internet. Sklep z kasami fiskalnymi online oraz serwis.
  U nas znajdziesz najważniejsze informacje o nowym typie urządzeń fiskalnych. Zajrzyj do nas.

  Kasy fiskalne ONLINE to nowy rodzaj urządzeń fiskalnych, które będą komunikowały się z centralnym Repozytorium, które będzie gromadziło informacje przesyłane przez nowe kasy, takie jak: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, a także informacje o wykonanych przeglądach okresowych.
  Zadaniem Repozytorium będzie również przydzielenie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji.

  Nasza strona jest responsywna, dzięki czemu wspaniale wygląda na wszystkich typach urządzeń, smart fonach, tabletach i komputerach.

  Obsługujemy Klientów w Częstochowie i okolicznych powiatach.

  Zapraszamy.

  Data dodania: 06 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Europa. Kantor wymiany walut Częstochowa

  Europa. Kantor wymiany walut Częstochowa »

  Kantor Europa to aktualne i atrakcyjne kursy walut. Skup, sprzedaż i wymiana najważniejszych walut na świecie w korzystnych przeliczeniach.

  Od 1991 roku Kantor wymiany walut Europa w Częstochowie zapewnia klientom profesjonalną i miłą obsługę. Potrzebujesz obcej waluty? Chciałbyś wymienić pieniądze na korzystnych warunkach? Dobrze trafiłeś!

  Posiadamy w sprzedaży waluty turystyczne: TURCJA, CHORWACJA, SERBIA, BUŁGARIA, RUMUNIA, WĘGRY, ALBANIA, TAJLANDIA, IZRAEL, GRUZJA, ARMENIA, CHINY.

  Nasz kantor znajduje się: ul. Wilsona 2/4, 42-202 Częstochowa
  Czynne: PN-PT 9. 00-18. 00; SOB 9. 00-14. 30

  Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2022 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7

Finanse - nowa strona:

Adres: