Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Palmiarnia - Palmy mrozoodporne. Rośliny egzotyczne. Forum ogrodnicze.

Palmiarnia - Palmy mrozoodporne. Rośliny egzotyczne. Forum ogrodnicze. To nieprawda, że palm i innych roślin egzotycznych nie da się uprawiać w Polsce!
Jeśli interesujesz się egzotycznymi roślinami zapewne ubolewasz, że uprawa palm w gruncie w naszym klimacie jest niemożliwa. Wyobraź sobie, że wcale tak nie jest! Istnieje wiele gatunków, które przy odpowiedniej trosce i ochronie potrafi z powodzeniem rosnąć w Polsce.
Strona ta poświęcona jest właśnie tym gatunkom mrozoodpornych palm oraz roślin egzotycznych, które możemy z powodzeniem hodować w kraju. Znajdziecie tu opisy gatunków wraz ze zdjęciami i opisem ich uprawy, jak przygotować najlepszą ziemię, wszystko o ochronie zimowej dla naszych roślin, mapkę z miejscami gdzie nasi użytkownicy uprawiają z powodzeniem palmy w swoich ogrodach, dział z filmami i zdjęciami oraz forum, na którym wszyscy zainteresowani tym ciekawym tematem wymieniają swoje doświadczenia i porady.
Dołącz do miłośników roślin egzotycznych i uprawiaj je w swoim ogrodzie!

Szczegóły strony palmiarnia.info:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę palmiarnia.info:

Palmiarnia - Palmy mrozoodporne. Rośliny egzotyczne. Forum ogrodnicze.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 43 Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 11 Odwiedziny googlebot 276 Odwiedziny alexa 2