Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 6
 • Prawo cywilne - Kancelaria Adwokacka

  Prawo cywilne - Kancelaria Adwokacka »

  Prawo cywilne obejmuje swoim zasięgiem wiele gałęzi prawa, w tym prawo rzeczowe, prawo zobowiązań, prawo spadkowe, rodzinne czy też opiekuńcze. Wiele spraw z zakresu prawa cywilnego wymaga uczestnictwa w sądzie adwokata. Kancelaria Adwokacka SZCZEPANIAK, której pełna oferta dostępna jest pod adresem strony internetowej: www.szczepaniak-adwokat.pl, podejmuje się realizacji zleceń dotyczących prawa cywilnego. Radosław Szczepaniak, który jest założycielem kancelarii, jej właścicielem oraz dyplomowanym adwokatem po wykonaniu aplikacji adwokackiej, może podjąć się dla Państwa reprezentowania klientów we wszystkich możliwych sporach sądowych, w tym ze stosunku pracy, jak również dokonać zaopiniowania projektów umów i sporządzić je na życzenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii.

  Data dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Magdalenadorula.pl

  Prawnik Magdalenadorula.pl »

  Kancelaria adwokacka kierowana przez Magdalenę Dorulę to najlepszy wybór na rynku, jeśli chodzi o profesjonalne porady prawne. Adwokaci specjalizują się głównie w udzielaniu ustnych porad prawnych, które okazują się być niesłychanie pomocne w sprawach sądowych. Adwokat Magdalena Dorula świadczy też usługi z zakresu sporządzania pism, analiz prawnych oraz opinii. Kancelaria frapuje się wieloma różnymi sprawami, a więc m.in. prawem karnym, cywilnym oraz rodzinnym. Wszelkie usługi realizowane są bardzo profesjonalnie oraz dokładnie. Zdecydować można się na nie w cenach rynkowych, osiągalnych dla klientów.

  Data dodania: 26 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Adwokat Zgierz - Adw. Piotr Sęk

  Adwokat Łódź Adwokat Zgierz - Adw. Piotr Sęk »

  Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 24 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat | Adwokat Warszawa

  Adwokat | Adwokat Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Jędrzejczak w Poznaniu i Warszawie, specjalizująca się w obsłudze klientów zagranicznych. Pomoc prawna w jęz.polskim, francuskim,angielskim i niemieckim. Specjalizacja: prawo cywilne, karne, rodzinne, administracyjne i spadkowe.Sprawy dot.cudzoziemców w Polsce.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

  Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  Snkancelaria.pl świadczy szeroki zakres usług. Kancelaria odpowie nam na wiele pytań dotyczących między innymi kontroli celno-skarbowej. W ramach oferty kancelaria zapewnia profesjonalne wsparcie swoich prawników w trakcie trwania całej kontroli. Kancelaria reprezentuje klienta przed kontrolującymi. W ramach swojej dzialalności snkancelaria.pl przygotowuje rozliczne pisma i sporządza środki odwoławcze.

  Data dodania: 15 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Gdańsk. Sprawy karne, podział majątku

  Kancelaria Gdańsk. Sprawy karne, podział majątku »

  Skuteczna i dobra kancelaria adwokacka z Gdańska – odszkodowania, rozwody, sprawy spadkowe, alimenty, podziały majątku. Gdańsk, ul. Młyńska 21. Skuteczna pomoc na najwyższym poziomie. Zajmujemy się prowadzeniem różnorodnych spraw od A do Z, mając na uwadze dobro każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k.

  Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  Szukasz miejsca, gdzie złożysz w profesjonalne ręce wszelkie sprawy związane z problematycznymi dla Ciebie kwestiami dotyczącymi zakupu nieruchomości? Kancelaria prawna Norek i Wspólnicy z Poznania zaprasza do skorzystania ze swoich usług i zapoznania się z pełną ofertą!

  Data dodania: 11 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości, przedsiębiorstw Warszawa

  Wycena nieruchomości, przedsiębiorstw Warszawa »

  Doradca restrukturyzacyjny i rzeczoznawca majątkowy z IWUR zajmują się wycenami, operatami szacunkowymi firm, nieruchomości, przedsiębiorstw. Instytut Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z miasta Warszawy, woj. mazowieckie oferuje usługi takie jak: wycena nieruchomości, przedsiębiorstw Warszawa. Skontaktuj się z firmą IWUR - firma ma siedzibę w Warszawie, ale działa na terenie całej Polski oferując działania takie jak wycena nieruchomości, przedsiębiorstw Warszawa.

  Data dodania: 02 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat, Prawnik w Poznaniu

  Adwokat, Prawnik w Poznaniu »

  Kancelaria adwokacka Wielkopolskie zaprasza do zapoznania się z ofertą na kompleksowe usługi prawne. Adwokat, Prawnik w Poznaniu prowadzi sprawy zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa karnego, prawa medycznego czy prawa gospodarczego. Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Olgę Wawrzynkiewicz zaprasza zarówno firmy, jak i osoby fizyczne do skorzystania z usług i porad prawnych. Adwokat, Prawnik w Poznaniu, woj. wielkopolskie - rozwody i nie tylko!

  Data dodania: 13 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Agencja nieruchomości, Mieszkania Szczecin

  Agencja nieruchomości, Mieszkania Szczecin »

  Agencja nieruchomości, mieszkania Szczecin i domy oferuje - jeśli szukasz nieruchomości w Szczecinie i w okolicach, koniecznie zapoznaj się z ofertą biura! Zajrzyj na stronę www i poznaj dostępne nieruchomości, jakie wystawia na sprzedaż i na wynajem agencja nieruchomości, mieszkania Szczecin oferująca. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na spotkanie z naszym agentem!

  Data dodania: 23 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

  Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Kancelaria Lipiński & Walczak S.C. Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Poznaniu świadczy szeroki zakres usług zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Doradzamy i odradzamy. Na zlecenie klienta sprawdzimy status prawny kontrahenta. Pomagamy podczas procedur dotyczących zmiany miejsca wykonywania kary. Kancelaria proponuje wsparcie obejmujące prawo podatkowe, cywilne, spadkowe i karne. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 21 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J.

  Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Kancelaria Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. to firma, której tradycja sięga 1994 roku. Ma ona swoją siedzibę w Częstochowie, na ulicy Nowowiejskiego 13/3. Zajmuje się ona świadczeniem usług prawnych skierowanych do klientów biznesowych oraz indywidualnych. Wśród specjalizacji znajdziesz sprawy związane z ochroną wizerunku, prawem karnym, gospodarczym i spadkowym, a także rozwodami i upadłościami. Sprawdź!

  Data dodania: 29 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Wróbel

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Wróbel »

  Posiadająca siedzibę w Kaliszu, Kępnie, Ostrzeszowie i Wrocławiu Kancelaria Adwokacka Patryk Wróbel oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie prawa karnego, cywilnego, spadkowego i spółek. Swoją ofertę kancelaria kieruje zarówno do klientów biznesowych, jak i osób indywidualnych i obejmuje ona między innymi: obronę w postępowaniach przygotowawczych, dochodzenie roszczeń z tytułu nawiązki, a także przygotowanie i weryfikację umów. Sprawdź sam!

  Data dodania: 17 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski

  Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski »

  Szukasz profesjonalnej pomocy prawnej? Poznaj Kancelarię Radcy Prawnego — Dawid Rzeski. To miejsce, które w swojej ofercie posiada kompleksowe usługi z zakresu prawa rodzinnego, doradztwa, a także sporządzania ugód, czy mediacji. Pracują tam specjaliści, którzy mają odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w branży. Zainteresowała Cię ta oferta? Już dziś odwiedź stronę kancelarii! Zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2021 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6

Prawo - nowa strona:

Adres: