Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »
 • BEATA ZAWADZKA-KOWALCZYK

  BEATA ZAWADZKA-KOWALCZYK »

  Adwokat Beata Zawadzka-Kowalczyk proponuje opiekę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w kancelarii adwokackiej z Tczewa. Propozycja obejmuje usługi z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, pracy oraz celnego. Nasi klienci mogą skorzystać z porad prawnych. Zajmujemy się także reprezentowaniem ich w sądach powszechnych oraz innych instytucjach. Informujemy klientów o wszystkich podejmowanych przez nas czynnościach prawnych oraz gwarantujemy zachowanie anonimowości. Pełna oferta, przygotowana przez naszą kancelarią adwokacką, dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania UK

  Odszkodowania UK »

  Polskie Centrum Odszkodowań LTD powstało po to, aby świadczyć pomoc prawną oraz doradztwo w sprawach związanych z wypadkami. Dopiero, gdy dojdzie do wypadku, zaczynamy zdawać sobie sprawę jak wiele możemy stracić. Jeśli miałeś wypadek na terenie Wielkiej Brytanii: czy to wypadek samochodowy w UK, czy wypadek rowerowy bądź wypadek na przejściu dla pieszych (zostałeś potrącony bądź ktoś nieuważnie wbiegł Ci na drogę) to możesz ubiegać się o odszkodowanie w UK. Zajmujemy się również wypadkami w miejscach publicznych: np. gdy doszło do obrażen na basenie, na chodniku bądź w sklepie. Oferujemy pomoc na terenie całej Wielkiej Brytanii, dlatego nie zwlekaj i zadzwoń już dziś.

  Data dodania: 09 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Monika Piech-Balicka Łódź

  Adwokat Monika Piech-Balicka Łódź »

  Kancelaria zajmująca sie sprawami rozwodowymi z orzekaniem o winie. Pomoc prawna dla osób, które podjęły decyzję o rozwiązaniu małżeństwa. Przygotowujemy pozew o rozwód, reprezentujemy klienta przed sądami oraz w negocjacjach. Regulujemy kontakty z dzieckiem i pomagamy uzyskać alimenty na dziecko adwokat-lodz.com.pl/alimenty-na-rzecz-dziecka.html oraz od byłego małżonka z tytułu pogorszenia się sytuacji majątkowej po rozwodzie. Prowadzimy podziały majątków oraz sprawy spadkowe.Skutecznie pomagamy uzyskać wyższe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny odszkodowania-lodz.com.pl.Kancelaria Adwokacka Monika Piech-Balicka działa na rynku usług prawniczych od 2004 roku. Obecnie kancelaria to zespół adwokatów i radców

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Głogów

  Adwokat Głogów »

  Witryna internetowa kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Głogowie. Na stronie szczegółowo przedstawione zostały w wybranych działach obszary praktyki kancelarii. Wyróżnione zostały takie pola jak: sprawy rodzinne, sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy administracyjne, odszkodowania czy też stała obsługa prawna spółek. Ponadto na stronie zamieszczone zostały również dane adresowe.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin

  Adwokat szczecin »

  Adwokat Andrzej Marecki jest profesjonalistą z zakresu prawa rodzinnego, prawa administracyjnego. Zajmuje się również sprawami gospodarczymi i handlowymi. Posiada interesującą ofertę usług dla klientów fizycznych jak i dla Przedsiębiorców. Wspomoże i poradzi w sporządzeniu poświadczeń administracyjnych, w sprawie sądowej lub udostępni odpowiedzi na trapiące Cię kwestie prawne.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • LUDŹMIERSKI, BOCHENEK Notariat kraków

  LUDŹMIERSKI, BOCHENEK Notariat kraków »

  Notar jest krakowską Kancelarią Notarialną, jaka działa od 1992 roku. Pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. Zajmuje się przygotowaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia i poświadczeń. Prócz tego doręcza oświadczenia i sporządza protokoły. Szykuje protesty weksli także czeków. Tworzy wypisy, odpisy również wyciągi dokumentów. W sytuacji, gdy zażądają tego strony, przygotowuje projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów. Kancelaria Notar otrzymuje dokumenty, papiery wartościowe i pieniądze na przechowanie. Oprócz tego pełni też inne czynności, wynikające z odrębnych przepisów. Dane o Kancelarii umieszczone są na witrynie.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Słupsk

  Kancelaria Adwokacka Słupsk »

  Nie wiesz w jaki sposób rozwiązać swoje trudności związane z prawem? Była partnerka chce odebrać ci prawa rodzicielskie? Potrzebujesz adwokata albo zwykłej porady z dziedziny prawa? Być może jesteś biznesmenem i szukasz pomocy prawnej odnośnie spółki? W tym wszystkim może przydać się Ewa Rożnowska-Iwanicka. Spora wiedza z zakresu prawa zezwala na profesjonalną pomoc w procesach spadkowych itd. Szacunek dla wysokiej moralności i tradycyjnych wartości gwarantuje rzetelnie wykonywaną pracę. Strona www.adwokat-slupsk.eu pozwoli na opanowanie świadczonych działań. Osoby prywatne mogą zasięgnąć fachowej porady.Także biznesmeni mogą skorzystać z usług mecenasa. Zaręczana jest pomoc w postępowaniach sądowych i pertraktacjach.Biuro przedstawia postępowe drogi współpracy. Najbardziej klasyczna to po prostu przyjście do prawnika. Można też spotkać się u klienta. W kancelarii www.adwokat-slupsk.eu stawia się na określone normy. Rzetelność jest fundamentalna.Serwis mecenas Ewy Rożnowskiej-Iwanickiej jest przejrzysty. Dostrzeżemy tam wiadomości o biurze, zakresie wykonywanych zadań i metodach współpracy. Dodatkowo dostępne są także nagłówki Kontakt i Lokalizacja, które przyspieszą nawiązanie współpracy.Kłopotów z dojechaniem do biura nie będą mieli Pomorzanie. Przy ul. Szarych Szeregów 13a/16 w mieście Słupsk znajdziemy konsultacje z obszaru prawa. 76-200 to numer kodu pocztowego. Z wiedzy mecenas możemy skorzystać w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku. Jest też realizowany dyżur w w pierwszy dzień tygodnia od 16 do 19. Jeżeli przebywamy daleko od biura możemy porozmawiać wybierając numer 601 366 781 lub 59 8424242. Można także wysłać e-mail na adres kancelaria@adwokat-slupsk.eu. Wydarzenia z życia stawiają nas w różnych okolicznościach, niekiedy lepiej nie narażać się i zasięgnąć porady prawniczej. Niekiedy bywa, że decyzja o adwokacie może zdecydować o naszym życiu.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • SKUPIEŃ MAREK sprawy karne

  SKUPIEŃ MAREK sprawy karne »

  Kancelaria Adwokacka Marek Skupień, mieszcząca się w Wodzisławiu Śląskim realizuje sprawy z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego oraz prawa handlowego. Pomaga oraz doradza klientom z województwa śląskiego oraz całego kraju. Obsługuje, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Firmy reprezentuje przed sądami oraz instytucjami. Przygotowuje dokumenty, niezbędne przy prowadzeniu ewidencji i rejestrów. Pomaga oraz doradza prawnie również klientom indywidualnym. Przygotowuje dla nich pisma procesowe, opinie oraz wzory umów. Przeprowadza konsultacje oraz udziela porad prawnych. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia

  Adwokat Gdynia »

  Kancelaria Prawnicza Paweł Przybyłowski - prawnik Gdynia i adwokat Gdynia - kompleksowe usługi prawne - dobry prawnik i adwokat Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Wejherowo, Rumia, Reda i okolice. Prawnicy i adwokaci Trójmiasto - profesjonalne usługi prawnicze i pomoc prawna Gdynia, Gdańsk, Sopot - prawnik Trójmiasto zaprasza do współpracy.

  Data dodania: 03 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • CISEK PAWEŁ obsługa prawna firm Łańcut

  CISEK PAWEŁ obsługa prawna firm Łańcut »

  Adwokat Paweł Cisek prowadzi swoją kancelarią na obszarze Łańcuta. Świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz gospodarczego dla przedsiębiorców, instytucji oraz Klientów indywidualnych. Udziela także wyczerpujących rad prawnych, reprezentuje Klientów i ich interesy w sprawach sądowych, a także współpracuje z wierzycielami oraz dłużnikami w postępowaniach egzekucyjnych. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta w tym czasie wiedza daje Państwu gwarancję solidnych usług. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny, mailowy albo osobisty w siedzibie kancelarii. Dodatkowe informacje dostępne są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • AKS- ADWOKAT - Kancelaria adwokacka Gdańsk

  AKS- ADWOKAT - Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Tel. 888438168 Kancelaria adwokacka Gdańsk. Naszym celem jest zapewnienie fachowej pomocy prawnej. Dogodna lokalizacja- adwokat Gdańsk - WrzeszczKlienci Kancelarii mają pewność, że kontakt z adwokatem (prawnik) będzie oparty na konkretnym i jasnym przekazie. Mają ponadto pewność, że obsługa prawna (m.in. porady prawne) będzie skoncentrowana na realizacji ich interesów, a terminy spotkań ustalane w sposób elastyczny. Warto nadmienić, iż współpracują z nami adwokaci z Trójmiasta i okolic. Blogi kancelarii:http://testamenty24.pl/http://nakaz-zapłaty.pl/

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • PATRYCJA GRENDA poznań

  PATRYCJA GRENDA poznań »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Patrycja Grenda w głównej mierze skupia się na zagwarantowaniu pomocy prawnej. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, zastępstwa procesowego, konstruowania umów, dochodzenia należności. Polecamy pomoc prawną w zakresie: prawa administracyjnego, pomagamy także rozwiązywać sprawy związane z prawem rodzinnym, prowadzimy sprawy w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Bierzemy czynny udział w różnorodnych negocjacjach. Staramy się pomóc z każdy prawnym problemem, indywidualnie podchodząc do każdego naszego Klienta. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Magdalena Grzybowska

  Prawnik Magdalena Grzybowska »

  Porady prawne udzielane przez kancelarię prawną Magdaleny Grzybowskiej to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Jako radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, oferuję szeroki wachlarz usług prawniczych. Moją domeną jest prawo handlowe, zamówień publicznych, cywilne, pracy oraz administracyjne. Działam w obszarze Ogólnych Warunków Kontraktowych FIDIC. Proponowana przeze mnie obsługa prawna firm to rozwiązanie skuteczne i pewne. Serdecznie zapraszam do współpracy. MGLex Magdalena Grzybowska, ul. Obrzeżna 5F, Warszawa (dzielnica Mokotów).

  Data dodania: 27 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Bartłomiej Górczyński Łódź

  Komornik Bartłomiej Górczyński Łódź »

  Kancelaria komornicza w Łodzi. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa Bartłomiej Górczyński. Kancelaria komornicza Bartłomieja Górczyńskiego dla Łodzi-Widzewa zajmuje się egzekucjami komorniczymi na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, ale w związku z możliwością wyboru komornika przez klienta, kancelaria może prowadzić czynności komornicze na terenie całego kraju. Zlecając sprawę do komornika zyskujesz pewność, że czynności przeprowadzone będą zgodnie z orzeczeniem sądu. Ponadto komornik szybko namierzy majątek dłużnika i dowie się, jaki posiada majątek, który można zlicytować na licytacji komorniczej. Kancelaria zajmuje się egzekucją zadłużenia alimentacyjnego. Komornik sprawdza, gdzie zatrudniony jest dłużnik i wysokość jego wynagrodzenia, a następnie zajmuje część jego wypłaty celem uregulowania zaległości alimentacyjnych.W kancelarii komorniczej B. Górczyńskiego zlecisz sporządzenie spisu inwentarza, który ma duże znaczenie przy ograniczaniu odpowiedzialności za długi spadkowe.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Łódź

  Radca prawny Łódź »

  Kancelaria Radcy prawnego Dariusza Sobczyńskiego Łódź to znakomite miejsce do skorzystania z doskonałych ofert. Znajomość takich przepisów jak prawo karne skarbowe, prawo podatkowe, jak doradztwo podatkowe czy też przekształcanie spółek oraz ich rejestracja. Zapraszamy serdecznie do współpracy, to najlepszy radca prawny w mieście Łódź

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • JEZIORSCY czynności notarialne Zgierz

  JEZIORSCY czynności notarialne Zgierz »

  Jeżeli poszukujesz w Zgierzu kancelarii notarialnej zapraszamy do zapoznania się z pracą Kancelarii Notarialnych Barbary Jeziorskiej i Waldemara Jeziorskiego. Świadczymy zakres czynności notarialnych wynikających z przepisów ustawy i w sytuacji, kiedy klienci chcą nadać jakiemuś dokumentowi formę notarialną. W Kancelarii można sporządzić akty notarialne takie jak: umowy zbycia nieruchomości - darowizny, umowa kupna - sprzedaży, tworzymy umowy spółek, majątkowe umowy małżeńskie. Co więcej sporządzamy akty poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, protesty weksli i czeków oraz wiele innych. Przyjmujemy także na przechowanie różnego rodzaju dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe. Więcej o nas na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • MASTER Wymiana szybki ipad warszawa

  MASTER Wymiana szybki ipad warszawa »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli produktów marki Apple do zapoznania się z serwisem Master z Warszawy! Jest to miejsce, w którym zespół ekspertów zajmie się fachowymi naprawami (gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi) sprzętów marki. Szybko odnajdą przyczynę usterki, wymienią uszkodzone części jak i wgrają nowe oprogramowanie. Master prowadzi również sprzedaż sprzętu marki Apple. Dostępne są między innymi komputery iMac czy MacBook, telefony iPhone, tablety iPad oraz odtwarzacze iPod, jak również duży wybór oryginalnych akcesoriów. Ze szczegółami oferty serwisu mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy do współpracy

  Zapraszamy do współpracy »

  Konsorcjum Prawne proponuje najlepszej jakości pomoce prawne, proponuje kompleksowe usługi w takich miejscach jak Tarnów, Tuchów, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska. Zapraszamy wszystkich tych którzy chcą by zajmował się nimi profesjonalny prawnik, adwokat. To kancelaria prawna specjalizująca się w różnego rodzaju dziedzinach prawa, dostarczająca zdecydowanie wszystkiego na profesjonalnym poziomie. Zachęcamy serdecznie do współpracy, wybierzcie to co proponuje kancelaria prawna Konsorcjum Prawne, zapraszamy serdecznie już dzisiaj do współpracy właśnie z nami

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Amerykański Prawnik

  Amerykański Prawnik »

  Jesteśmy międzynarodową kancelarią adwokacką, która na rynku działa już od roku 1998. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego też każdy nasz prawnik w USA podchodzi w sposób indywidualny do każdej powierzonej im sprawy. Wieloletnie doświadczenie, jak również posiadanie szerokiego zakresu wiedzy daje nam szansę na szybkie i pozytywne zakończenie toczącej się sprawy.

  Nie musisz się obawiać także o barierę językową, bowiem każdy nasz polski prawnik w USA biegle posługuje się zarówno językiem angielskim, jak i polskim. Wybierając nas zyskujesz profesjonalizm i rzetelność prowadzonych działań. Oferujemy kompleksowe usługi prawne skierowane do każdej osoby, która potrzebuje pomocy w zakresie prawa.

  Dodatkowe atuty:

  * wieloletnie doświadczenie
  * najlepsi specjaliści
  * indywidualne podejście


  Nie zastanawiaj się więc dłużej i już dziś skontaktuj się z naszą kancelarią w celu ustalenia szczegółów prowadzonych przez nas działań.

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polski Adwokat USA

  Polski Adwokat USA »

  Jeśli poszukujesz kancelarii adwokackiej z USA bądź też Polski, która podejmie się poprowadzenia każdej zgłoszonej sprawy, to bez wątpienia trafiłeś w odpowiednie miejsce. W naszej kancelarii kwestię priorytetową stanowi zadowolenie klienta, dlatego też do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, co z kolei umożliwia nam dobranie najlepszej strategii działań, która przyniesie najszybsze efekty w najkrótszym czasie.

  Uzyskałeś odmowę wydania wizy, a może potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania? Jeśli na powyższe pytanie udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi to znak, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej, którą z pewnością uzyskasz od naszego adwokata z USA.

  Przekonaj się, jak skuteczne działania prowadzimy i już dziś skontaktuj się z nami w celu przekazania nam wszelkich szczegółów dotyczących sprawy.

  Dodatkowe atuty:

  * wieloletnie doświadczenie
  * kompleksowa pomoc prawna
  * grono zaufanych klientów

  Data dodania: 05 12 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · następna strona »

Prawo - nowa strona:

Adres: