Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Schody Kiepura

Schody Kiepura Schody drewniane to mebel w domu, dlatego ważne jest aby dobrać gatunek drewna, kolor i wzór schodów, stosownie do wystroju mieszkania. Obecnie możemy zaproponować schody dębowe, klonowe (klon europejski), jesionowe, bukowe, brzozowe i sosnowe. Schody są projektowane za pomocą programów komputerowych, i można je obejrzeć jeszcze na etapie projektowania w wizualizacji 3D.
Przy obecnie panujących trendach i wymaganiach klientów bardzo często, zamiast elementów drewnianych montujemy metalowe lub elementy z kamienia (np. granit). Są one używane nie tylko w tych częściach najbardziej eksploatowanych, ale także w podstopniach i innych elementach ozdobnych.
W naszych balustradach używamy czasem szkło zamiast tradycyjnych drewnianych tralek, czy podstopni.
Oprócz schodów wykonujemy również drzwi z litego drewna (sosny, dębu, jesionu), okna drewniane typu EURO, niestandardowe i nieszablonowe wykończenia kominków, czy łazienek (także z drewna egzotycznego).

Szczegóły strony schodykiepura.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę schodykiepura.pl:

Schody Kiepura

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 42 Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 96