Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Szkoły

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • WSEZ Pedagogika on-line

  WSEZ Pedagogika on-line »

  Chciałbyś studiować dziennie, lecz pracujesz na pełen etat? Jedno wcale nie musi wykluczać drugiego. Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, posiadająca w swojej ofercie takie kierunki studiów jak praca socjalna, wspomaganie rozwoju osobistego i przedsiębiorczości oraz pedagogika nauczycielska, znaczną część zajęć prowadzi na platformie e-learningowej, dzięki której można elektronicznie kontaktować się z wykładowcą, korzystać z materiałów dydaktycznych, jak również zaliczać przedmioty w dowolnym czasie i miejscu (w ramach edycji weekendowej zajęcia na uczelni odbywają się jedynie przez piętnaście dni w semestrze). Gwarantujemy, iż nasi doświadczeni wykładowcy, dokładnie wiedzą, jak najskuteczniej korzystać z tej metody. Do tej pory już aż 877-miu magistrów oraz licencjatów uzyskało swoje dyplomy, kończąc studia prowadzone w tym właśnie trybie. Więcej informacji:

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Świat Języków Obcych Time

  Świat Języków Obcych Time »

  Jesteśmy placówką specjalizującą się w nauce języków obcych. Języki dostępne w naszej ofercie to: język angielski, język niemiecki, język hiszpański, język włoski, język rosyjski i język francuski. Gwarantujemy efektywną i przyjemną naukę w kameralnych grupach liczących od 4 do 8 osób. Nasza kadra lektorska to grupa ludzi wykształconych, posiadających doświadczenie i przede wszystkim pasję nauczania. Oprócz tego oferujemy nowoczesne technologie edukacyjne i przejrzyste systemy rabatowe. Wysoka jakość nauczania w naszej szkole została potwierdzona poprzez przyznanie nam Akredytacji Śląskiego Kuratorium Oświaty.Zapraszamy do naszych oddziałów:1) Bielsko-Biała (Wapienica)ul. Cieszyńska 367 tel. (33)49869282) Bielsko-Biała (Komorowice) ul. Katowicka 63 tel. (33)82900293) Bystraul. Boczna 2tel. (33)8170326

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bydgoszcz - English Is Easy

  Angielski Bydgoszcz - English Is Easy »

  Czy nie wspaniale byłoby móc całą rodziną dogadywać się swobodnie na zagranicznych wakacjach? To możliwe już najbliższego lata! Zapisz swoje dziecko na angielski dla dzieci, a sam skorzystaj z kursu business english. Twoja pociecha bawiąc się w gronie rówieśników z pewnością polubi naukę języka obcego, a Ty poznając angielski od strony biznesowej, będziesz mógł zdobyte umiejętności wykorzystać nie tylko prywatnie, ale także podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe. Angielski Bydgoszcz to rozwiązanie dla całej Twojej rodziny!

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje online przez Skype

  Korepetycje online przez Skype »

  Nowe technologie informatyczne pozwoliły na rozwój każdej dziedziny wiedzy, w tym też nauki języków. Nauka online staje się coraz bardziej popularna, dzięki wygodzi i brakowi problemów z dojazdem. W obecnym świecie, przy ciągłym deficycie czasu jest to bardzo ważne.Korepetycje online przez Skype to nauka wygodna, tania, a przede wszystkim bardzo skuteczna. Zatrudniamy tylko najlepszych nauczycieli, z wyższym wykształceniem językowym i pedagogicznym, z doświadczeniem i odpowiednim podejściem do ucznia. Kurs dostosowujemy indywidualnie według potrzeb i możliwości każdego ucznia, co oczywiście przekłada się na skuteczność nauki. Nasza szkoła do nauki używa komunikatora Skype oraz platformy e-learningowej, dającej bardzo szerokie możliwości interakcji z nauczycielem. Platforma pozwala również uczyć się samodzielnie, pomiędzy lekcjami, bez udziału lektora. Koszt lekcji zależy od ilości wykupionych. Jesteśmy bardzo elastyczni więc możesz kupować lekcje pojedynczo za 45 zł, lub po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt. Im więcej lekcji wykupisz, tym niższa cena każdej z nich.Nie musisz kupować w ciemno, zapisz się na lekcję pokazową, gdzie poznasz nauczyciela, możliwości naszej platformy oraz przykładowe materiały do nauki. Lekcja jest darmowa i trwa powyżej 15 min.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • PROMYK SZKOŁA JAK DOM SZCZECIN

  PROMYK SZKOŁA JAK DOM SZCZECIN »

  Szkoła, która nie jedynie realizuje nakazany przepisami program, ale też dba o całościowy rozwój każdego z uczniów to niepubliczna podstawówka Promyk ze Szczecina. Proponujemy codzienną naukę języka angielskiego i język niemiecki dwa razy w tygodniu. Dla chętnych powstał klub szachowy i piłkarski, a dodatkowo liczne koła zainteresowań. W ramach wychowania fizycznego uczniowie mogą wybrać pływanie, naukę tańca lub karate. Mamy własną kuchnię, dzięki której każdego dnia przyrządzane są zdrowe i smaczne posiłki. Po lekcjach dostępna jest świetlica, jakiej program nawiązuje do szkolnego programu wychowawczego. Szczegółowe informacje o naszej placówce są dostępne na stronie.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ÖSTERREICH INSTITUT

  ÖSTERREICH INSTITUT »

  Z nami nauczysz się języka niemieckiego - szybko, skutecznie i w komfortowych warunkach. Zapewniamy naukę na wszystkich poziomach dla osób w każdym wieku. Już dziś zachęcamy Cię do skorzystania z oferty Österreich Institut z siedzibą w Warszawie, należący do Spółki Österreich Institut GmbH podlegającemu Austriackiemu Ministerstwu Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Zapewniamy indywidualne podejście, materiały dydaktyczne oraz duże kompetencje naszych lektorów. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję się z Państwem spotkać i omówić szczegóły naszej oferty. Zapraszamy! Szczegóły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • LICEUM gdańsk

  LICEUM gdańsk »

  Przedstawiamy Państwu Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w Sopocie. Kształcimy osoby dorosłe, które ukończyły 18 rok życia. Nauka trwa dwa lub trzy lata oraz jest bezpłatna. Po uzyskaniu wykształcenia średniego mogą Państwo przystąpić do matury. Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie oraz jest to 10 spotkań w semestrze. Zaliczenie semestru polega na pracy kontrolnej, jaką uczeń pisze w domu oraz na egzaminie, który zalicza się po semestrze. Zdawalność egzaminów oraz matur należą do najwyższych w województwie pomorskim. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego czy osobistego. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • SNATCH nauka niemieckiego

  SNATCH nauka niemieckiego »

  Szkoła Języków Obcych Snatch opracowała specjalnie dostosowany program kształcenia języków obcych dedykowanych do nauki dzieci i młodzieży oraz osób dojrzałych. Szkoła Języków Obcych Snatch współpracuje ze szkołą w Cambridge Cambs School International i tym samym kreuje wyjątkową w swoim rodzaju możliwość wyjazdu za granicę i uczenia się języka obcego wraz z ludźmi z całej Europy. Szkoła jest także członkiem międzynarodowej organizacji ETS i przeprowadza testy certyfikatowe z grupy TOEIC zawierających języki takie jak angielski, niemiecki oraz francuski. Osoby zainteresowane nauką języka obcego zapraszamy na witrynę WWW, na której więcej szczegółów.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CKU NR 1 szkoły średnie dla dorosłych

  CKU NR 1 szkoły średnie dla dorosłych »

  Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 z siedzibą w Warszawie. Oferujemy bezpłatną naukę w 3-letnim Liceum Ogólnokształcącym bądź 2-letnią naukę w Szkole Policealnej dla Dorosłych. Zajęcia odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu, również w weekendy. Dla osób, jakie mają problemy w nauce oferujemy bezpłatne korepetycje. Nasza szkoła posiada nowoczesną bibliotekę oraz Centrum Multimedialne. Szkoła zapewnia pomoc psychologa, pedagoga oraz doradcy zawodowego. Więcej informacji oraz pełna oferta o Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • WZSP technik sterylizacji medycznej

  WZSP technik sterylizacji medycznej »

  Przedstawiamy Państwu Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni. Nasza placówka ma ponad 50 letnią tradycję. Nasze kierunki to: opiekunka środowiskowa, opiekunka dziecięca, opiekun medyczny, opiekun w domu pomocy społecznej, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna i technik sterylizacji medycznej. Prowadzimy system dzienny, zaoczny i wieczorowy. Nasza szkoła posiada również bardzo dobrze wyposażone pracownie, bibliotekę i siłownię. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna oferta znajduje się także na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GDAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA

  GDAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA »

  Szukasz Uczelni, gdzie zdołasz zdobyć wykształcenie pedagogiczne? Dobrze trafiłeś! Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna to jest właśnie to czego szukasz. Proponujemy naukę na wydziałach: pedagogiki, europeistyki, zarządzania, prawa. Oferujemy studia samodzielnego księgowego. Po zdobyciu dyplomu mogą Państwo pracować jako specjalista działów finansowo - księgowych w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na każde pytanie. Pełna propozycja oraz więcej wiadomości mieści się także na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.szesnastka.com

  Www.szesnastka.com »

  Chociaż polskie prawo przewiduje obowiązek nauki do osiemnastego roku życia, to różne życiowe perypetie sprawiają, że czasami zostaje ona przerwana wcześniej, np.: po ośmioletniej „podstawówce”, gimnazjum, lub trakcie nauki w szkole średniej. Dla wszystkich, którzy chcą kontynuować edukację i jednocześnie pracować, albo nie mogą chodzić do tradycyjnej szkoły dziennej, dwadzieścia lat temu powstało nasze liceum ogólnokształcące nr w stolicy, popularnie zwane „szesnastką”. Z naszych progów, przez te lata, wyszło wielu absolwentów, niemal 100 % z nich z powodzeniem zdało egzaminy maturalne, a także dostało się na wybrane przez siebie uczelnie wyższe. Oferujemy pełny zakres nauki przygotowujący do zdobycia świadectwa ukończenia liceum oraz zaliczenia matury. Mając na uwadze pracę zawodową naszych uczniów zajęcia odbywają się w rożnych formach – stacjonarne, zaoczne, bądź w postaci kursów.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Metoda Callana Warszawa

  Metoda Callana Warszawa »

  Kursy języka angielskiego Metodą Callana. Naucz się angielskiego do 4x szybciej z Cityschool. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, doskonała lokalizacja przy metrze centrum. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty i zniżki dla studentów. Zajęcia w małych grupach w klimatyzowanych salach. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.16lo.pl

  Www.16lo.pl »

  Nasze liceum oraz ośrodek edukacyjny gwarantuje wysoki poziom nauczania. Zajęcia prowadzone są w kilkunastoosobowych grupach co wpływa bardzo korzystnie na zrozumienie i przyswojenie wiedzy oraz daje możliwość bardzo dobrego przygotowania się do egzaminów. Nasza szkoła zapewnia z jednej strony solidne przygotowanie do matury, bezstresowy sposób przekazywania wiedzy, jak też możliwość spotkania wielu przyjaznych ludzi. Wszystkie rodzaje zajęć prowadzą wysokiej klasy specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym. Nasi nauczyciele są czynnymi nauczycielami dyplomowanymi oraz egzaminatorami współpracującymi z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi. Prowadzamy naukę w trybie stacjonarnym, zaocznym oraz eksternistycznym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do współpracy!

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolamuzycznakrakow.pl

  Szkolamuzycznakrakow.pl »

  Szkoła Wokalno – Aktorska "Wokal.art" to szkoła muzyczna w Krakowie, zapewniająca bogaty program edukacyjny dostosowany do potrzeb dzieci oraz osób dorosłych. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom nauczania – zarówno w ramach szkoły muzycznej I stopnia i II stopnia, jak i studium dedykowanego dla młodzieży oraz osób dorosłych. Nasi wykładowcy to specjaliści w zakresie śpiewu, edukacji muzycznej oraz aktorstwa z pasją oraz długoletnią praktyką. Gwarantujemy dopasowany do potrzeb dzieci i dorosłych program nauczania, a także szereg zajęć indywidualnych w doskonałych warunkach. Szkoła mieści się w pobliżu Teatru STU w Krakowie i zapewnia również szeroki wybór zajęć praktycznych, jak i występów, które pozwolą przetestować nabyte umiejętności. Szczegóły oferty są dostępne online – zapraszamy!

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne Zielona Góra

  Szkoły policealne Zielona Góra »

  Potrzebujesz zdobyć konkretne umiejętności, jakie pomogą Ci zaistnieć na rynku pracy? Skorzystaj z wyjątkowej oferty edukacyjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Prestige w Zielonej Górze, jakie od kilku lat szkoli profesjonalistów w takich zawodach, jak kosmetologia, wizaż, biomasaż, administracja, BHP jak również opiekunowie środowiskowi. Nasze zajęcia odbywają się w luksusowym budynku w centrum miasta, do jakiego bez problemy dostaniesz się z dworca PKS i PKP. W skład naszej bazy dydaktyczno-lokalowej wchodzą klimatyzowana aula wykładowa, sale ćwiczeń, pracownie komputerowe jak również seminaryjne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym, w tym notebookami, kamerami jak również rzutnikami. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą wyjątkową propozycją, wejdź na stronę ck-prestige.pl i dowiedz się o nas więcej.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Liceum projektowania mody warszawa

  Liceum projektowania mody warszawa »

  Szkolenie artystyczne, kursy policealne oraz oczywiście studia artystyczne. Tak przedstawia się Krakowska Szkoła Artystyczna gdzie przygotowane zostały między innymi kursy artystyczne, warsztaty artystyczne. Szkoły policealne takie jak KSA to gwarancja znakomitej okazji do zdobycia wiedzy, to najlepsze kształcenie policealne w mieście Kraków. Sprawdź, zapraszamy do odwiedzin strony internetowej i zapisania się na odpowiednie kierunki artystyczne.

  Data dodania: 31 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • PIKO - policealna szkoła optyczna

  PIKO - policealna szkoła optyczna »

  Piko.edu.pl to jedyna policealna szkoła optyczna w Europie, łącząca podczas trwania okresu nauki pracę w salonach optycznych. Dzięki supernowoczesnej aparaturze oraz w pełni wyposażonych pracowniach student nabywa kompleksową wiedzę z zakresu optyki. Szkoła policealna przygotowuje też do założenia własnej działalności.

  Data dodania: 20 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zostań higienistką stomatologiczną dzięki nam

  Zostań higienistką stomatologiczną dzięki nam »

  Higienistka stomatologiczna to zawód bardzo niedoceniony zawód. Jest on jednak bardzo potrzebny. W tym kierunku nasza szkoła policealna kształci swoich uczniów. Mamy jednak więcej do zaoferowania. O tym na naszej www.

  Data dodania: 20 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Medicum COLLEGIUM MEDICUM biotechnologia studia

  Medicum COLLEGIUM MEDICUM biotechnologia studia »

  Ciekawą ofertę edukacyjną przygotowała szkoła medyczna Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, która od 2004 roku prowadzi studia I, II i III stopnia na piętnastu kierunkach prowadzonych na wydziałach: Lekarskim, Farmaceutycznym oraz Nauk o Zdrowiu. Oferta dla przyszłych studentów jest elastyczna, dzięki czemu tok nauczania mogą dostosować indywidualnie do swoich potrzeb. Do współpracy zapraszani są również studenci zza granicy, to właśnie dla nich wprowadzono program nauczania w języku angielskim oraz uczestnictwo w międzynarodowych programach naukowych jak np.: Erasmus i CarePrise. Szczegółowe wiadomości znajdują się na witrynie internetowej szkoły.

  Data dodania: 13 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Szkoły - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki