Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Gimnazjum nr 22 w Bydgoszczy

  Gimnazjum nr 22 w Bydgoszczy »

  W naszej szkole wiele się dzieje.Strona zawiera materiały, dokumenty, informacje i zdjęcia dotyczące codziennego życia Gimnazjum. Znajdziesz tutaj wszystko o Gimnazjum nr 22 w Bydgoszczy. Jest to szkoła z wieloletnimi tradycjami. W 2009r. obchodziliśmy 160- lecie istnienia oraz przejęliśmy imię po wygasłej Szkole Podstawowej nr 11.Zapraszamy serdecznie do zwiedzania naszego budynku.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Legnica - kursy, korepetycje

  Szkoła językowa Legnica - kursy, korepetycje »

  Nauka języka obcego nie jest sprawą prostą. Nie inaczej jest z nauką języka angielskiego, który nastręcza wielu osobom sporo trudności. Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego nasza szkoła dopasowuje metody nauczania do potrzeb i możliwości uczniów. W tym celu wykorzystujemy w nauce różnego rodzaju pomoce w postaci sprzętu audio-video, programów komputerowych czy też urozmaicając zajęcia w taki sposób żeby przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze. Dzięki tym wysiłkom nasi uczniowie systematycznie robią postępy wzbogacając swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dotyczy to tak pisania jak i mówienia w języku angielskim. Nasze kursy przygotowaliśmy zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo różne kursy dostosowane do różnych potrzeb i wymagań. Dla firm będą to kursy angielskiego z elementami Business English. Natomiast osoby indywidualne zapewne zainteresują obozy językowe czy też kursy językowe za granicą. Ponadto oferujemy lekcje indywidualne (korepetycje). Pozwalają one dopasować tempo i metody nauki ściśle do potrzeb danego ucznia. Oferujemy również tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Atutem przemawiającym za naszą szkoła jest również fakt, że na pierwszym miejscu stawiamy na jakość. Staramy się ją zachować na jak najwyższym poziomie. Pamiętamy jednak, że cena również jest istotnym czynnikiem przy wyborze kursu. Dzięki temu, że jesteśmy firmą rodzinną, nie musimy opłacać armii urzędników. Pozwala to nam zachować konkurencyjne ceny bez utraty jakości kursów. Wiemy bowiem, że nie ma lepszej reklamy niż zadowolony klient. Ponadto na naszej stronie znajdą Państwo liczne pomoce przydatne w nauce języka angielskiego. Między innymi znajdą tam Państwo listę czasowników nieregularnychDlatego zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej szkoły językowej w Legnicy.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Opolu - Start

  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Opolu - Start »

  zsp1opole, zespół szkolno przedszkolny nr 1 w opolu, wyszomirskiego6 opole,(077)4573481, opole,zsp1,wyszomirskiego,zsp1opole, zsp1 opole,zsp1opole, zespół szkolno przedszkolny nr 1 w opolu, wyszomirskiego6 opole,(077)4573481, opole,zsp1,wyszomirskiego,zsp1opole, zsp1 opole,

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studium kosmetyczne Cosmobelle Tychy

  Studium kosmetyczne Cosmobelle Tychy »

  Międzynarodowa Akademia Kosmetyki Cosmobelle. Profesjonalne przygotowanie do pracy w kraju i za granicą w salonach kosmetycznych, w salonach odnowy biologicznej, w ośrodkach Spa & Wellness, w firmach kosmetycznych jako szkoleniowcy lub konsultantki, stylistki paznokci (manicurzystki, pedicurzystki) i wizażystki.

  doświadczona kadra szkoląca, ekskluzywny, profesjonalnie wyposażony obiekt posiadający multimedialne sale dydaktyczne oraz pracownie kosmetyczne
  dostęp do nowoczesnych urządzeń kosmetycznych nieosiągalnych dla innych placówek szkolących

  współpraca z największymi koncernami kosmetycznymi, organizatorami imprez medialnych, bezpłatnych pokazów i seminariów
  w trakcie zajęć profesjonalne pokazy na modelkach

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Kraków - Szkoła Jazdy RACING

  Nauka Jazdy Kraków - Szkoła Jazdy RACING »

  Szkoła Jazdy RACING z wieloma sukcesami w ramach szkolenia przyszłych kierowców działa w mieście Kraków. Możemy się poszczycić zdawalnością wyższą od przeciętnej na krakowskim rynku. Oferujemy intensywny kurs prawo jazdy kategorii B w cenie dużo niższej niż konkurencja. Ten tryb szkolenia gwarantuje bardziej efektywne przyswojenie wiedzy i umiejętności, które są niezbędne do bezpiecznego i sprawnego poruszania się samochodem po drogach. Gwarantujemy sukces, czyli zdobycie upragnionego prawo jazdy. Sprawdź naszą ofertę!
  Nasze atuty:
  - sala wykładowa blisko Rynku,
  - zajęcia praktyczne tylko na nowych Toyotach Yaris,
  - dogodne miejsce rozpoczynania zajęć praktycznych bez dodatkowych opłat,
  - miła, bezstresowa atmosfera,
  - raty prawdziwe 0%,
  - atrakcyjne ceny!

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorze

  Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeziorze »

  Strona Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorze. Zawiera informacje dotyczące położenia geograficznego szkoły, nauczycieli i pracowników szkoły oraz osiągnięć uczniów. Przedstawia aktualne wydarzenia z życia szkoły. Informuje o aktualnych osiągnięciach uczniów w różnych konkursach i zawodach. Przybliża sylwetkę Patrona szkoły ojca Kazimierza Wyszyńskiego. Pokazuje najważniejsze wydarzenia z życia szkoły na zdjęciach w galerii. Przedstawia informacje z życia naszych najmłodszych (przedszkolaków).

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Callan Rybnik Żory Jastrzębie Zdrój.

  Callan Rybnik Żory Jastrzębie Zdrój. »

  Kursy szkoła języka angielskiego angielski Rybnik Żory Jastrzębie Zdrój Rybnik dla dzieci matura metoda callana callan.Angielski, angielskiego, angielski Żory, angielski Jastrzębie Zdrój, angielski Jastrzębie, angielski Rybnik, kursy angielskiego Żory, kursy angielskiego Jastrzębie Zdrój, kursy angielskiego Rybnik, angielski dla dzieci, angielski, Szkoła języka angielskiego Żory, Szkoła języka angielskiego Jastrzębie Zdrój Szkoła języka

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Index

  Index »

  SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 1 W SUWAŁKACH.
  Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Suwałkach to placówka dla dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W jej skład wchodzą: Szkoła Podstawowa Nr 1, Gimnazjum Nr 8, Szkoła Przysposabiająca do Pracy i Internat. W Ośrodku uczą się dzieci i młodzież z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia administracji, szkolenia pracowników, szkolenia kadr, kursy szkolenia

  Szkolenia administracji, szkolenia pracowników, szkolenia kadr, kursy szkolenia »

  Firma AVENHANSEN wprowadza szkolenia administracji. Są one ściśle ukierunkowane do szkolenia kadr pracujących w urzędach. Wyszukany charakter szkolenia pracowników pozwoli podnieść kulturę pracy oraz jej efektywność. Firma AVENHANSEN posiadając bagaż doświadczeń oferuje swoje kursy szkolenia jako sprawdzone formy nabywania wiedzy.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Edukacji - Warszawa

  Polskie Centrum Edukacji - Warszawa »

  Placówka organizuje kursy maturalne, kursy gimnazjalne oraz kursy przygotowawcze do sprawdzianu szóstoklasistów.
  Przygotowanie do matury zawiera: kurs maturalny, prelekcje, pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej, materiały dydaktyczne oraz konsultacje indywidualne.
  Kursy maturalne organizowane są ze wszystkich przedmiotów zdawanych na maturze.
  Kursy gimnazjalne odbywają się z: bloku matematyczno-przyrodniczego, bloku humanistycznego lub języka angielskiego.
  Kursy dla szóstoklasistów przygotowują całościowo w zakresie następujących przedmiotów: matematyka, przyroda, historia.
  osoby chcące poszerzyć swoje możliwości przyswajania wiedzy mogą uczestniczyć w kursach szybkiego czytania i kursach efektywnej nauki.
  Kursy organizowane przez Polskie Centrum Edukacji podlegają nadzorowi merytorycznemu Kuratorium Oświaty.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sufiks Junior - Kursy językowe dla dzieci

  Sufiks Junior - Kursy językowe dla dzieci »

  W Sufiks Junior uczymy dzieci języka angielskiego i francuskiego. Dbamy o to, żeby lekcje języka były przyjemnością, tworzymy solidne podstawy do kontynuacji nauki na wyższych poziomach. Kameralne grupy, profesjonalni lektorzy i przyjemna atmosfera to główne elementy cechujące nasze kursy.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sufiks - Szkolenia Językowe

  Sufiks - Szkolenia Językowe »

  Biznesowe szkolenia językowe – angielski, francuski, autorskie programy nauczania, wykwalifikowani lektorzy. W ofercie również tłumaczenia pisemne i ustne.

  Niemal 10 lat doświadczenia w biznesowych szkoleniach językowych owocuje efektywnością i skutecznością kursów proponowanych przez nas.

  Mając na uwadze coraz większe potrzeby używania języków obcych w komunikacji biznesowej, jak i w życiu prywatnym, wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom.

  Zapraszamy do korzystania z naszej oferty innowacyjnych kursów językowych dla ludzi biznesu.

  Nie trać czasu na dojazd do Szkoły – jesteśmy w pobliżu Twojego biura

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich

  Pisanie prac magisterskich »

  Napisz pracę to firma zajmująca się przygotowaniem prac zaliczeniowych i dyplomowych z różnych dziedzin edukacji. Współpraca z naszymi klientami opiera się na podpisaniu umowy, dlatego możecie Państwo być pewni, że zdążymy na czas i jakość naszej pracy będzie wysoka. Zapewniamy, że nasze prace nie są plagiatami, ani ich fragmentów nie wykorzystujemy przy pisaniu kolejnych prac. Jesteśmy korporacją, która przygotowuje najlepsze prace zaliczeniowe, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie pracy magisterskiej

  Pisanie pracy magisterskiej »

  I-magisterskie to portal internetowy za pośrednictwem którego możecie Państwo zlecić nam napisanie prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, prezentacji maturalnych. Nasze prace są rzetelnie przygotowywane. Specjalizujemy się w różnorakich dziedzinach edukacji, przykładowo.: turystyka, prawo, sprzedaż, administracja itd. Każdą pracę traktujemy osobiście, dlatego też prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, by dowiedzieć się o zobowiązaniach współpracy z nami.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim

  Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim »

  Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim - Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Dobrzeniu Wielkim to szkoła o ponad pięćdziesięcioletniej tradycji. Zwieńczeniem tego chlubnego jubileuszu był Zjazd Absolwentów szkoły który się odbył w sierpniu 2005 r. Stał się on okazją do przyjacielskich spotkań, wspomnień i podsumowań minionych lat. Wydarzenie to otworzyło jednocześnie nowy rozdział w historii Szkoły. Od kilku lat bowiem dzięki wydatnemu wsparciu samorządu gminy Dobrzeń Wielki trwa rozbudowa obiektu, modernizacja istniejących pomieszczeń oraz wyposażanie sal i gabinetów w pomoce dydaktyczne gwarantujące najwyższy standard edukacyjny.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Szkoła Języka Polskiego

  Polska Szkoła Języka Polskiego »

  Sopocka Szkoła Języka Polskiego dla Cudzoziemców jest pierwszą, niezależną instytucją założoną w 1990r. Szkoła jest też pierwszą prywatną placówką posiadającą zezwolenie Ministra Edukacji Narodowej na swoją działalność. Szkoła działa przez cały rok, bez przerw. Posiadamy ogromne doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców. Dysponujemy świetnie wykwalifikowaną i doskonałą kadrą nauczycieli – lektorów języka polskiego jako obcego. Organizujemy kursy w małych grupach na wszystkich poziomach językowego zaawansowania, zaczynając od stopnia początkowego do zaawansowanego. Uczymy w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Organizujemy także kursy indywidualne, zależnie od potrzeb studenta, np. cykle lekcji na temat biznesu, literatury, historii, polityki czy sztuki.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń FRANCOPHILE

  Biuro tłumaczeń FRANCOPHILE »

  FRANCOPHILE jest nowoczesnym i prężnie rozwijającym się biurem tłumaczeń. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie języka francuskiego na 3 płaszczyznach:1. Tłumaczenia z języka francuskiego; Ustne i pisemne, przysięgłe i nieuwierzytelnione, specjalistyczne i zwykłe. Często za pośrednictwem poczty internetowej co znacznie skraca czas oczekiwania i poprawia komfort Klientów. Dokonujemy również tłumaczeń folderów, broszur, instrukcji obsługi, stron www, korespondencji handlowej i prywatnej, umów, prac dyplomowych, CV i listów motywacyjnych, jadłospisów i cenników, artykułów prasowych, tekstów literackich i innych w zależności od potrzeb naszych Klientów.2. Szkolenia z języka francuskiego dla klienta instytucjonalnego oraz osób prywatnych na Śląsku i w całej Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia dla firm, konwersacje, kursy przed wyjazdem, przygotowanie do egzaminów, matury, DELF, DALF, ale też zwykłe korepetycje.3. Kursy językowe za granicą, m.in. we Francji, Kanadzie, USA, Anglii, Irlandii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii oraz na Malcie.Zapraszamy na stronę www.francophile.pl aby zapoznać się z naszą pełną ofertą.Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji pn-pt 9-17 pod numerem telefonu 507 427 893

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyucz się zawodu „na czasie”

  Wyucz się zawodu „na czasie” »

  Szkoły policealne oferują szeroki wybór zawodów, których można się w nich nauczyć. Ważne jest jednak aby wybrać zawód, który ma przyszłość, jeśli chodzi o znalezienie pracy. W Akademii Viessmann zapoznasz się z nowoczesnymi rozwiązaniami dotyczącymi technik grzewczych. Poznasz kolektory słoneczne, pompy ciepła, palniki promiennikowe i wiele innych urządzeń związanych z ogrzewaniem. Z tą wiedzą masz duże szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersytet Rozwoju półkolonie

  Uniwersytet Rozwoju półkolonie »

  Wakacje na Uniwersytecie Rozwoju. W nadchodzące wakacje po raz pierwszy, dzieci ze Śląska będą miały okazję wziąć udział w naukowo – badawczych półkoloniach organizowanych przez Uniwersytet Rozwoju w Chorzowie. Uczestnicy na zajęciach z archeologiem poznają historię Starożytnych, gęsim piórem nauczą się pisać hieroglify, a także poznają technikę i własnoręcznie dokonają mumifikacji. Na spotkaniu z hodowcą owadów, dzieci będą mogły w praktyce poznać jak rozwija się ta grupa zwierząt, oglądać niesamowite gatunki motyli i chrząszczy, czy nakarmić owadożerne rośliny. Dla odważnych będzie możliwość wzięcia na ręce żywych owadów oraz ich larw. Nie zabraknie również warsztatów w laboratorium, w którym dzieci ubrane w specjalne fartuchy i rękawiczki samodzielnie przeprowadzą niezwykłe eksperymenty fizyczno – chemiczne. Dzieci poznają między innymi tajniki pracy w biurze detektywistycznym, nauczą się ściągać odciski palców czy odczytać tajną wiadomość. W ramach zajęć z eksperymentów zbudują mechanizmy działania łodzi podwodnych i samolotów odrzutowych. Sprawią również by woda płynęła do góry, odkryją, dlaczego paląca chusteczka nie spala się.Program półkolonii został stworzony tak, by rozwijać w dzieciach ciekawość świata i pasję odkrywania tego, co nieznane. Dodatkową atrakcją będą wycieczki do ZOO i Planetarium Śląskiego, przy okazji, których dzieci będą uczestniczyć w specjalnie przygotowanych ścieżkach edukacyjnych.Programy półkolonii są dostosowane do wieku uczestników, osobne grupy będą stanowić przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych.Dodatkowymi atrakcjami będą zajęcia teatralne przygotowane przez Teatr Trip, zajęcia plastyczne, sportowe, kulinarne oraz szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Wszystko to obsadzone w pociągającej dla dzieci fabule -,, Na tropie przygód”Dla dzieci, które lubią majsterkować i konstruować roboty, nie zabraknie półkolonii o tej tematyce.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Licea ogólnokształcące dla dorosłych

  Licea ogólnokształcące dla dorosłych »

  Bezpłatne szkoły policealne Atena - profesjonalne kształcenie ogólnokształcące i zawodowe. Nabór zima 2012 to ostatni nabór do ULO. Oddziały w sześciu miastach w Polsce. Licea ogólnokształcące dla dorosłych i bezpłatna szkoła policealna Wrocław, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Olsztyn. Szkoły policealne są bezpłatne. Szkoła dla dorosłych - organizujemy dla Państwa też kursy i szkolenia. Nauka i Edukacja na wysokim poziomie - sprawdź nas teraz. Liceum uzupełniające, bezpłatne szkoły policealne dla dorosłych, policealna szkoła zawodowa.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Szkoły - nowa strona:

Adres: