Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Wykrywacz kłamstw

Wykrywacz kłamstw Unikalne diagnozy wykrywaczem kłamstw pozwalają zarzucić, czy dany człowiek mówi prawdę. Jest to usługa przeważnie wykorzystywana w sprawach sądowych, ale również przez zwykłe osoby do testu zdrady itp. Precyzyjny instrument i wyćwiczona osoba, specjalnie przeszkolona, by jak najlepiej poprowadzić analizę. Zapraszamy do skorzystania z tej usługi.

Szczegóły strony www.wykrywaczklamstw.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wykrywaczklamstw.pl:

Wykrywacz kłamstw

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 23 Odwiedziny baidu 1 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze wiadomości:

 • Lider policyjnego protestu: we wrześniu planowana największa demonstracja służb

  Jeśli nie dojdzie do porozumienia z rządem, we wrześniu w Warszawie planowana jest demonstracja funkcjonariuszy służb mundurowych - zapowiedział w programie "Money. To się liczy" Rafał Jankowski, przewodniczący NSZZ Policjantów. Jak mówił, będzie to demonstracja "funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych, być może ich rodzin i wszystkich, którzy wspierają" - Hipotetycznie zakładamy, że będzie to największa manifestacja służb munduowych, o jakiej kiedykolwiek słyszeliśmy - dodał. Zastrzegł jednak, że do września został ponad miesiąc i liczy, że jednak dojdzie do porozumienia, a żądania "znajdą zrozumienie po stronie rzadowej". Jankowski zaznaczył też, że póki co inne służby (m.in. więzienna, straż pożarna, straż graniczna) oflagowały się na znak solidarności z policjantami, ale na kolejnych etapach protestu może być różnie. - Flagi związkowe zawisły na aresztach, na placówkach straży granicznej, straży pożarnej. (...) Od sierpnia, kiedy wejdzie kolejny etap - protest włoski - to jest szeroka gama. Służba celna, straż graniczna działają na granicach. Trudno mi powiedzieć, czy kolejka, która ma na granicy kilometr, może się wydłużyć o kolejnych 9 kilometrów. Są różne sposoby wyrażania tego protestu - mówił.

  Czytaj więcej »
 • Policjanci zaostrzają protest. Od sierpnia strajk włoski

  - Na razie zaczęliśmy na miękko, od pouczania. Ale jeśli rozmowy nie będą się posuwać, to już w sierpniu planujemy kolejny etap naszego protestu. Planujemy, że będą to już elementy strajku włoskiego, czyli wykonywanie w sposób bardzo szczegółowy czynności. To co można zrobić w pół godziny, można też zrobić w godzinę - mówił w programie "Money. To się liczy" Rafał Jankowski, przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

  Czytaj więcej »
 • Na łódź turystyczną spadła kula lawy. Wstrząsające nagranie świadka

  23 osoby zostały ranne, a 10 trafiło do szpitala po wypadku, do jakiego doszło w pobliżu Big Island. Turyści pływali łodzią w pobliżu hawajskiego wulkanu Kilauea, by podziwiać lawę wpływającą do morza. W pewnym momencie na statek spadły kule ognia. Całą scenę nagrał jeden ze świadków. Spektakularne, acz niebezpiecznie zjawisko stało się atrakcją. Ludzie płacą nawet po 200 dolarów, by zobaczyć je z bliska. Do strumienia lawy nie można podpływać na dystans mniejszy niż 274 m. Nie wiadomo jak blisko przepływała zniszczona łódź. Wzmożona aktywność Kilauea utrzymuje się od maja. Już 2 tys. osób musiało opuścić swoje domy.

  Czytaj więcej »
 • Protest w policji. Cwaniacy próbują wykorzystać sytuację

  - To tak nie wygląda, jeśli ktoś pojedzie brawurowo i zagrozi swoim stylem jazdy innym uczestnikom ruchu, to oczywiście dostanie mandat i to z górnej póły. Tak samo na pobłażliwość policjantów nie mogą liczyć złodzieje sklepowi, czy chuligani powodujący burdy. Dziś do biura zadzwonił oburzony obywatel ukarany mandatem i pytał dlaczego, przecież my strajkujemy - mówił w programie "Money. To się liczy" Rafał Jankowski, przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

  Czytaj więcej »
 • 2 mln zł dziennie traci budżet. Na niewystawionych mandatach

  - Myślę, że to jest dobry szacunek, bo kwota, którą budżet państwa przewiduje, że takie wpływy z mandatów będą, to jest pół miliarda złotych rocznie. Dostaję na bieżąco raporty z rożnych garnizonów w kraju i tam, gdzie było ich kilkadziesiąt, teraz jest jeden, dwa lub wcale - mówił w programie "Money. To się liczy" Rafał Jankowski, przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

  Czytaj więcej »
 • Kup teraz, zapłać później. Nowa metoda zakupu wchodzi do Polski

  - Chcemy odwrócić ogólnie przyjęty tryb kupowania w internecie, gdzie w tej chwili najpierw płacimy, a potem oglądamy towar. W normalnym sklepie sytuacja wygląda inaczej. W internecie ludzie muszą podjąć ryzyko, czyli dokonać zakupu, zanim wiedzą, czy to jest to - mówił w programie "Money. To się liczy" Krzysztof Blinowski, dyrektor Twisto w Polsce.

  Czytaj więcej »
 • Karmienie piersią na wybiegu. Niezywkły pokaz strojów kąpielowych

  Tegoroczny pokaz strojów kąpielowych "Sports Illustrated" można uznać za przełomowy. Na wybiegu pojawiła się Mara Martin ze swoją pięciomiesięczną córką - Arią. Modelka przeszła wybieg karmiąc dziecko piersią. Martin była jedną z 16 finalistek wybraną do corocznego pokazu "Miami Swim Week". Drugą, nietypową modelką była Brenna Huckaby - paraolimpijka, zdobywczyni złotego medalu w snowboardzie.

  Czytaj więcej »
 • Uciekł z Francji do Rosji, a teraz planuje przeprowadzkę do Algierii. W tle komornik i długi

  Gerard Depardieu popadł w finansowe tarapaty. Federalna Służba Komornicza Republiki Mordowi poinformowała na swojej stronie, że aktor zalega z podatkami tamtejszemu urzędowi skarbowemu w Sarańsku i zostało wobec niego wszczęte postępowanie komornicze. To z kolei po kilkunastu dniach zostało zawieszone, ponieważ komornik nie mógł znaleźć majątku Depardieu, z którego mógłby ściągnąć należność. Wesołe może być życie staruszka, kiedy odnajdzie w sobie zapał i chęć do pogłębiania wiedzy oraz odkrywania nowych pasji. We wsi Orla w województwie podlaskim działa jedyna w Polsce grupa seniorek, programistek 60+. Panie spotykają się w bibliotece już od trzech lat w ramach Lokalnego Klubu Kodowania. 

  Czytaj więcej »
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Płatności w serwisie obsługiwane są przez DotPay