Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe


Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »
 • ITNS Polska – usługi i doradztwo IT

  ITNS Polska – usługi i doradztwo IT »

  Planujesz rozbudowę systemu informatycznego w swojej firmie? Wybierz ITNS - firmę, która zrobi to szybko i profesjonalnie. Wdrożymy nowe rozwiązania zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, wykorzystując najnowsze technologie informatyczne i telekomunikacyjne, zajmiemy się sprzętem i bezpieczeństwem poprzez stały monitoring ip. W ramach usług oferujemy także doradztwo informatyczne oraz pełną obsługę serwisową. Zapoznaj się z naszą propozycją na stronie internetowej www.itns.pl i skorzystaj z naszych usług już dziś!http://www.itns.pl/oferta/

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Aniołowie Konsultingu - doradztwo

  Aniołowie Konsultingu - doradztwo »

  Jesteś niezależnym konsultantem i brakuje Ci zleceń? Koniecznie skontaktuj się z Aniołami Konsultingu – umożliwimy Ci współpracę przy realizacji projektów z zakresu Twojej działalności. Od kilku lat umożliwiamy firmom i konsultantom wspólnie realizować projekty na satysfakcjonujących warunkach. Z nami zyskasz nie tylko dostęp do rynku pracy, ale także wsparcie na wielu płaszczyznach, dostęp do warsztatów i szkoleń oraz przejrzyste warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu konsultantów SAP, SharePoint, programistów SAP, ABAP, C#, administratorów bezpieczeństwa informacji i innych specjalistów.

  http://aniolowiekonsultingu.pl/dla-konsultanta/

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • PiT Detektywi - prywatny detektyw Poznań

  PiT Detektywi - prywatny detektyw Poznań »

  Dobry detektyw to taki, który zapewni Zleceniodawcy pełną dyskrecję i rzetelne wykonanie usługi, niezależnie czy jest to sprawa osobista, czy tyczy się ona spraw firmowych. Biuro detektywistyczne PiT Detektywi Poznań współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami, którzy posiadają odpowiednie do tej pracy umiejętności i doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi usługami detektywistycznymi na stronie WWW biura.

  Data dodania: 16 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych! Monitoring!

  Odzyskiwanie danych! Monitoring! »

  Profesjonalne odzyskiwanie danych - "my data". Data Recovery. Zadzwoń 537 388 122, 697 388 122 woj. Mazowieckie, okolice Pruszkowa i Komorowa. Projektowanie i instalowanie nowoczesnych systemów monitoringu.

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • J. SKONECZNY, D.J. KASZYŃSKI umowy majątkowe Łódź

  J. SKONECZNY, D.J. KASZYŃSKI umowy majątkowe Łódź »

  Przedstawiamy Kancelarię Notarialną J. Skoneczny i D.J. Kaszyński z siedzibą w Łodzi. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Notariusz spisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić też w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • 6krokow.pl

  6krokow.pl »

  W jednym miejscu wszystko na temat prowadzenia firmy? Obecnie to możliwe, wystarczy odwiedzić portal 6krokow.pl. Prezentowane na nim informacje to wyczerpujące odpowiedzi na niepokojące przyszłych i obecnych przedsiębiorców pytania. Poczynając od tego, jak zabrać się za planowanie i otwieranie własnej działalności, a kończąc na tym, jak odzyskać pieniądze od kontrahentów zalegających z płatnościami. Szybki dostęp do bazy danych kodów klasyfikacji PKD, możliwość wyszukania stosownych urzędów skarbowych według miejsca prowadzenia działalności czy wzory na ogół stosowanych umów - takie dane także można tam odnaleźć bez większych trudności.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • METIS GROUP konsulting

  METIS GROUP konsulting »

  METIS GROUP to kancelaria doradcza specjalizująca się w przygotowaniu strategii rozwoju i biznes planów w formie usług doradczych i warsztatów. Pokonujemy bariery i realizujemy ambitne cele naszych klientów. METIS GROUP konsulting to firma konsultingowa specjalizująca się w opracowaniu biznes planów, strategii rozwoju, wycen firm, analiz strategicznych i projektów typu due dilligence.

  Drugim ważnym obszarem nadzej działalności jest pozyskanie finansowania dla inwestycji budowlanych, deweloperskich i w aktywa. Pozyskaliśmy dla naszych klientów kapitał na realizację inwestycji tym samym odciążając ich z obowiązków

  Data dodania: 29 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Jak dobrze inwestować - IFM Global Funds

  Jak dobrze inwestować - IFM Global Funds »

  Analiza ryzyka – IFM
  Każda inwestycja to pewnego rodzaju ryzyko, kwota osiągniętego zysku bądź poniesionej straty mogą być niebotyczne, ale decydując się na to warto zwrócić uwagę na wiele istotnych czynników. W ich określeniu a także we wszystkich szacunkach oraz ostatecznym określeniu strategii pomóc może Dom Maklerski IFM Global Asset Management sp. Z o.o. Grupa specjalistów tam pracujących sprawdzi wszystkie za i przeciw takiej czy innej inwestycji, a co ważniejsze dokona fachowej analizy ryzyka. Określi kierunek działań, zminimalizuje negatywny wpływ ryzyka na przedsięwzięcie. Rozpatrzy skrupulatnie, krok po kroku, poszczególne etapy i pozwoli na realną ocenę, monitorowanie ryzyka w sposób jakościowy i ilościowy, przy wykorzystaniu odchylenia standardowego i współczynnika zmienności. Analiza rynkowa powinna być przeprowadzona fachowo, bo wtedy jest ona solidną podstawą procesu zarządzania ryzykiem.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, praktyce na rynku i wiarygodnym kompetencjom popartym współpracą z zagranicznymi specjalistami w tej dziedzinie Dom Maklerski IFM Global Asset Management jest wstanie oszacować wstępne zyski oraz ryzyko jakie może przynieść dana inwestycja. Zróżnicowane podejście gwarantuje zwrócenie uwagi na wszystkie elementy, co uchroni od nieujętego wcześniej ryzyka.
  Zapraszamy do przejrzenia – na http://www.ifmglobalfunds.com/ -naszej oferty, dokonań i podjęcia współpracy. Pomożemy w przygotowaniu polityki bezpieczeństwa, zarządzaniu projektem, przedsiębiorstwem, przeprowadzimy potrzebne analizy biznesowe, ułatwimy podjęcie decyzji o zainwestowaniu kapitału czy wzięcia kredytu.

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna obsługa prawna przez dobrych adwokatów

  Skuteczna obsługa prawna przez dobrych adwokatów »

  Mieszkasz w Krakowie? Może słyszałeś o naszej kancelarii adwokackiej LSW? Jeśli nie, to już śpieszymy z informacją. Każdego dnia pomagamy osobom z problemami prawnymi, rozwiązywać niedogodności. Skutecznie obsługujemy także firmy. Dział kadr wybiera wyłącznie dobrych adwokatów i prawników do współpracy, tak więc nasza skuteczność stoi na najwyższym poziomie. Rozwiązujemy problemy z alimentami, pomagamy w sprawach o odszkodowania, windykacje czy podział majątkowy (rozwody).

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Upadłość kancelaria Warszawa

  Upadłość kancelaria Warszawa »

  Doradca restrukturyzacyjny na wysokim poziomie oferujący usługi w niskich cenach. Zapraszamy do skorzystania z wszystkiego co najlepsze, wiemy czym jest prawo upadłościowe. Umorzenie długów, umorzenie zobowiązań, upadłość firmy jak i upadłość osoby fizycznej. Z nami to się opłaca, wybieraj to co gwarantuje najlepsze kancelaria prawna Warszawa

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia sprzedaży i motywacji

  Psychologia sprzedaży i motywacji »

  Ten blog sprzedażowy poświęcony jest głównie takich zagadnienniom jak: psychologia sprzedaży, motywacja oraz zarządzanie pracownikami. Psycholog biznesu czym się zajmuje? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Jeżeli tak to zajrzyj na naszą stronę i przeczytaj artykuły skierowane głównie dla managerów, liderów w przedsiębiorstwie, którzy zajmują się zarządzaniem ludźmi. U nas piszą głównie praktycy, dlatego przykłady są z życia wzięte, a nie tylko z teorii.

  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Lex Labor - szkolenia BHP Opole

  Lex Labor - szkolenia BHP Opole »

  Lex Labor BHP Opole to firma, z której usług korzysta już wielu przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie województwa opolskiego. Mobilni i profesjonalni doradcy dojeżdżają do klientów z wielu miast, w tym z: Kluczborka, Kędzierzyna-Koźla, Nysy, Olesna, Prudnika czy Namysłowa. Oferowane przez Lex Labor szkolenia BHP cechuje niezwykła skuteczność, gdyż nasi wykwalifikowani wykładowcy chętnie sięgają po atrakcyjne środki multimedialne – dostosowane do każdej grupy zawodowej.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Network Masters - Wdroenia IT

  Network Masters - Wdroenia IT »

  Praca biurowa jest jednym z tych rodzajów aktywności zawodowej, który wymaga czynnego udziału człowieka, również w pracy z komputerem. Każdy proces, który jest powtarzalny, można zautomatyzować, usprawniając tym samym pracę naszą i naszych pracowników.

  Automatyzacja pracy
  Wykonujemy w oparciu o wykorzystanie między innymi: MS Excel, MS Access, VBA, .Net, MS SQL, MySQL, T-SQL, PL/SQL, Delphi, SAP.

  Wdrożenia IT.
  Microsoft Dynamics AX, to rozbudowany system klasy ERP do sprawnego zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami. System posiada wszelkie niezbędne moduły (m.in. Produkcja, Logistyka, Planowanie, Sprzedaż, Finanse), które elastycznie mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb.

  Posiadamy również wdrożenia z Active Directory, Exchange, Office 365, System Center, WAPRO.

  Zajmujemy się także szkoleniami z programów graficznych takich jak CoreDraw, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

  Szkolenia przeprowadzamy w formie otwartej dla każdego bądź zamkniętej u Państwa w firmie. Po kursie każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pośrednictwa pracy EWL

  Agencja pośrednictwa pracy EWL »

  Wszyscy, którzy chcą zatrudnić Ukraińców, mogą wejść na stronę internetową www.ewl.com.pl. To strona prowadzona przez agencję pośrednictwa pracy EWL. Na niej zamieszczane są porady dla pracodawców i potencjalnych pracowników różnych branż. Zamieszczono też zakładkę do rejestracji swojego CV oraz zakładkę z ofertami pracy. Chętni do współpracy pracodawcy znajdą na stronie warunki działalności oraz opis korzyści, jakie wynikają z powierzenia rekrutacji agencji EWL. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lean Polska - leanpassion.pl

  Lean Polska - leanpassion.pl »

  Warszawska firma LEANPASSION od ponad dekady zajmuje się pomocą małym i średnim przedsiębiorstwom poprzez formę konsultacji biznesowych i implementowanie weń metod Lean. Wszystko ma na celu nie tylko usprawnienie administrowania w danej firmie, lecz zarazem i oszczędności niebagatelnych sum pieniężnych - przez wszystkie te lata LEANPASSION pomogło już zaoszczędzić swoim konsumentom ponad 250 mln złotych. Pośród wspomnianych klientów znajdować się potrafią zresztą również i powszechne znane marki - strategię Lean wprowadzał już Indykpol czy PKP Intercity. Należałoby dodać do tego niezmiennie rosnącego grona.

  Data dodania: 29 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź Adwokat Zgierz - Adw. Piotr Sęk

  Adwokat Łódź Adwokat Zgierz - Adw. Piotr Sęk »

  Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 24 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Agencja badania rynku CeBRiS

  Agencja badania rynku CeBRiS »

  Współpracując z firmami od ponad dziesięciu lat staramy się nieustannie rozwijać jako agencja badawcza. Obecnie oprócz badań marketingowych oraz korporacyjnych oferujemy również wsparcie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne. Znajdujemy odpowiednich kandydatów dla firm z każdej branży, od IT przez food service aż po specjalistyczne branże naukowe.

  Data dodania: 03 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Suszarnie do biomasy - Proeko

  Suszarnie do biomasy - Proeko »

  Firma PROEKO oferuje suszarnie bębnowe i taśmowe do biomasy: suszarnia do trocin, słomy, wierzby energetycznej i wytłok z jabłek. W ofercie znaleźć również można przenośniki ślimakowe i kubełkowe, dozowniki celkowe, wstęgi ślimakowe, konstrukcje stalowe oraz wiele innych. Nasza firma świadczy również usługi z zakresu cięcia laserem. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 29 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości, przedsiębiorstw Warszawa

  Wycena nieruchomości, przedsiębiorstw Warszawa »

  Doradca restrukturyzacyjny i rzeczoznawca majątkowy z IWUR zajmują się wycenami, operatami szacunkowymi firm, nieruchomości, przedsiębiorstw. Instytut Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z miasta Warszawy, woj. mazowieckie oferuje usługi takie jak: wycena nieruchomości, przedsiębiorstw Warszawa. Skontaktuj się z firmą IWUR - firma ma siedzibę w Warszawie, ale działa na terenie całej Polski oferując działania takie jak wycena nieruchomości, przedsiębiorstw Warszawa.

  Data dodania: 02 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zabiegi kwasem hialuronowym

  Zabiegi kwasem hialuronowym »

  Udaj się na zabiegi kwasem hialuronowym - sprawdź ofertę Cosinus Med - placówki medycyny estetycznej z Łodzi, województwo łódzkie. Umów się na spotkanie z lekarzem specjalistą - zleci zabiegi Ci celowane poprawiające zdrowię i urodę, takie jak endermologia, zabiegi kwasem hialuronowym, laseroterapia czy mezoterapia. Pełna oferta na stronie www centrum Cosinus Med.

  Data dodania: 21 10 2020 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »

Doradztwo - nowa strona:

Adres:
Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki