Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Stomatologia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII KONSTANCIN

  SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGII KONSTANCIN »

  Szanowni Państwo,
  miło nam gościć Państwa na stronach naszej kliniki stomatologicznej, znajdującej się w Konstancinie-Jeziornej przy ulicy Wierzejewskiego 12.
  Dysponujemy obecnie 4 nowoczesnymi gabinetami dentystycznymi wyposażonymi w najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny i materiały.
  Dla Państwa wygody posiadamy na miejscu pracownię rentgenowską wyposażoną w najnowszy pantomogram cyfrowy oraz aparat RTG do zdjęć wewnątrzustnych.
  Wykwalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, w soboty 9-14.
  Zapraszamy do skorzystania z usług stomatologicznych na najwyższym poziomie, tj. wybielanie zębów, licówki i korony pełnoceramiczne, implanty, ortodoncja dla dzieci i dorosłych, nowoczesna chirurgia i protetyka.
  Kontakt z nami:
  tel.kom. 516-233-588
  tel.(022)711-90-00 wew.316
  info@stomatologiakonstancin.pl
  www.stomatologiakonstancin.pl

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia Stomatologiczna Warszawa

  Chirurgia Stomatologiczna Warszawa »

  ANIDENT to przyjazna placówka stomatologiczna w Warszawie na Ursynowie. Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych, włączając zaawansowane leczenie specjalistyczne, na przykład implanty, ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna. Dysponujemy czterema nowocześnie wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi, zatrudniamy 15 doświadczonych i profesjonalnych lekarzy stomatologów, absolwentów licznych fachowych kursów. Na naszej stronie www przedstawiamy obszerny zbiór wiedzy o poszczególnych dziedzinach leczenia stomatologicznego, szczegółowo opisując takie zabiegi jak protetyka, ortodoncja oraz wybielanie zębów.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Puławy - informacja medyczna

  Lekarze Puławy - informacja medyczna »

  Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych - adresy, numery telefonów. Serwis zawiera dane teleadresowe oraz informacje o zakresie świadczonych usług podmiotów działających w branży medycznej na terenie Puław i okolic. Zapraszamy również na >>www.lekarze-rzeszow.pl>>www.lekarzeRadom.pl>>
  >>www.lekarzeOpole.pl>>

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ars MedDent Legnica - dentysta, stomatolog

  Ars MedDent Legnica - dentysta, stomatolog »

  Gabinet Stomatologiczny ARSMED Senatorska Legnica. Stomatologia dla Ciebie i Twojej rodziny. Piękny uśmiech jest wizytówką sukcesu i zdrowia.
  Pozwól, my o to zadbamy. Przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może przebiegać bezboleśnie. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii i wiemy jak leczyć skutecznie.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków

  Stomatologia Kraków »

  Zapraszamy Państwa do nowych gabinetów „Zdrowy Ząb” Tatarska 5, w samym Centrum Krakowa zaledwie 500 m od Wawelu. W naszych gabinetach młody dobrze wykształcony, personel z kilkunastoletnim doświadczeniem dąży do zapewnienia pacjentom wszechstronnej i profesjonalnej opieki stomatologicznej w miłej i bezstresowej atmosferze. Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie ponieważ „Zdrowy Ząb” tworzony jest przez zespół doświadczonych specjalistów podnoszących regularnie swoje kwalifikacje na krajowych jak i zagranicznych szkoleniach.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Kraków

  Stomatologia Kraków »

  Gabinet stomatologiczny Cichoń wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii. Gabinet jest wyposażony w nowy aparaturę, dlatego też zabiegi realizowane są uważnie - a także, co ważne - w niestresującej atmosferze. Bogate doświadczenie oraz duża dbałość o jakość oferowanych usług sprawia, że nasi pacjenci rekomendują nasze usługi swoim znajomym. Zobacz samemu, z jakiej przyczyny warto uzdrawiać swoje zęby właśnie u nas.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty wrocław

  Implanty wrocław »

  Implanty zębowe - Ewa i Piotr Młyńczak - dentysta Wrocław. Bezbolesna stomatologia zachowawcza dla wymagających pacjentów - ortodoncja, implanty Branemark, protetyka, choroby przyzębia. WYsokiej klasy implanty w dobrej cenie, bezbolesne leczenie zębów, ocena stanu uzębienia i badania jamy ustnej. Badania jamy ustnej, amerykańskie aparaty ortodentyczne stałe. Implantologia - implanty, zapobieganie próchnicy, leczenie chorób przyzębia, wybielanie zębów, profilaktyka i RTG. Stomatolog i dentysta Wrocław, dolnośląskie - gabinet implantologiczny i ortodontyczny.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi medyczne oraz lekarze w Lublinie

  Usługi medyczne oraz lekarze w Lublinie »

  Informacja medyczna zawierająca prezentacje ofert usług medycznych placówek służby zdrowia działających na terenie Lublina. Serwis kierujemy do osób poszukujących kontaktu z lekarzem specjalistą. Znajdziecie tam telefony do rejestracji, adresy oraz informacje o zakresie leczenia i diagnostyki. Swoje oferty zamieścili m.in. chirurdzy, ginekolodzy, seksuolodzy, stomatolodzy oraz przychodnie lekarskie.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Licówki

  Licówki »

  Klinika Candeo Wiesław Hędzelek - gabinet dentystyczny w Poznaniu, Wielkopolska, ul. Bednarska - protetyka, implanty i ortodoncja. Najlepsi lekarze specjaliści, świadczenie usług na najwyższym poziomie - konsultacja na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Stomatologia estetyczna - leczenie zębów i wybielanie zębów. Dentysta, protetyk, ortodonta, stomatolog w Poznaniu. Kompleksowe leczenie zębów. Najnowsze technologie i bezbolesne leczenie - Wybielanie i leczenie zębów, przegląd jamy ustnej, zabiegi Specjalistyczne, implantologia - korony porcelanowe, licówki, implanty w korzystnych cenach.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Paradontologia Szczecin

  Paradontologia Szczecin »

  Dentysta, stomatolog Szczecin - Dr-Gajda. Mikroskopy operacyjne, nowoczesne urządzenia do udrażniania. Ortodonta, protetyka, implanty Szczecin. Endodoncja, paradontologia i stomatologia estetyczna, leczenie i wybielanie zębów. Prywatna klinika stomatologiczna i gabinet dentystyczny - implanty, ortodoncja, protetyka Szczecin, zachodniopomorskie. Chirurgia stomatologiczna - usuwanie zębów, usuwanie torbieli, zabiegi resekcji wierzchołka korzeni i zabiegi hemisekcji.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Wrocław

  Stomatologia Wrocław »

  Uni- dental we Wrocławiu zaprasza wszystkich Pacjentów do skorzystania z usług stomatologicznych. Świadczymy specjalistyczne usługi w stomatologii ogólnej z leczeniem kanałowym, a ponadto w stomatologii estetycznej. Nasz gabinet tworzą lekarze o dużym doświadczeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby w Uni- dental leczyli Państwa zęby z przyjemnością.Profesjonalna praktyka stomatologiczna Uni- dental to profesjonalna praktyka stomatologiczna.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dr. n. med. Piotr Winiarski

  Dr. n. med. Piotr Winiarski »

  Laryngologia, Stomatologia, Implantologia

  Blisko 20 letnie, udokumentowane doświadczenie w dziedzinie implantologii.

  Nieustanne zdobywanie wiedzy, stosowanie najnowszych rozwiązań posługując się najnowocześniejszymi technikami, daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu dla pacjenta .

  Dr. n. med. Piotr Winiarski

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Gdańsk

  Gabinet stomatologiczny Gdańsk »

  Chirurg szczękowy Dr Frankowski zaprasza do gabinetu dentystycznego, Gdańsk, trójmiasto, woj. pomorskie. Wysokowyspecjalizowani technicy to zespół specjalistów, których specjalizacją jest implantologia, chirurgia szczękowa, protetyka, endodoncja, stomatologia estetyczna. W znieczuleniu ogólnym, wspomaganie ozonoterapia. Profilaktyka i leczenie, wybielanie zębów, endodoncja, licówki, implanty stomatologiczne, protetyka. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Centrum Implantologii Stomatologicznej, doskonale wyposażona pracownia.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii B-dental

  Centrum Stomatologii B-dental »

  Centrum Stomatologii B-dental to nowoczesny ośrodek kierowany przez prof. dr hab. n.med. Stefana Barona - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii, leczenia bólu głowy oraz dysfunkcji narządu żucia. Od wielu lat z powodzeniem stosujemy implantologię jako metodę uzupełniania braków w uzębieniu. W B-dental używamy do wszczepów implantów tylko najwyższej światowej jakości. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w tych implantach zapewniają znakomitą integrację wszczepów z tkanką kostną. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę wybraliśmy dla naszych pacjentów najlepsze możliwe rozwiązania. Nasza oferta: implanty, stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, periodontologia, nowoczesna protetyka, ortodoncja, endodoncja mikroskopowa, rentgenodiagnostyka, leczenie bruksizmu, leczenie bólu głowy, chirurgia stomatologiczna. Aby przywrócić każdemu piękny uśmiech i zdrowie, nasi lekarze wykorzystują najnowocześniejszą wiedzę, umiejętności i technologie.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna Bielsko-Biała

  Stomatologia estetyczna Bielsko-Biała »

  Agata Roztoczyńska - stomatolog i dentysta Bielsko Biała. Gabinet Stomatologiczny - wiemy jak ważny jest idealny uśmiech, piękne i zdrowe zęby to nasza specjalność. Stomatologia dziecięca i estetyczna, implantologia, endodoncja, protetyka, lampowe wybielanie zębów - Lampą Zoom Advanced Power - całkowicie bezpieczny i najbardziej efektywny system. Licówki porcelanowe i ceramiczne, korony pełnoceramiczne, korony teleskopowe a dla dzieci wypełnienie kolorowe z brokatem Twinky Star. Konsultacje, chirurgia stomatologiczna i leczenie kanałowe. Dentysta stomatolog zaprasza na wybielanie zębów - Bielsko-Biała. Indywidualny dobór koloru w pracowni protetycznej - wkłady, nakłady idealne dopasowanie wypełnienia do naturalnego koloru. Zadowolenie Pacjenta jest dla nas bardzo ważne wiec współpracujemy z najlepszymi technikami. Stomatolodzy zapraszają.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korony

  Korony »

  Długotrwałe efekty leczenia protetycznego - ZOZ Clinica - stomatolog Dąbrowa Górnicza. Klinika stomatologiczna i gabinet stomatologiczny - wysokiej jakości implanty, korony porcelanowe, protetyka, endodoncja, nowoczesne aparaty Damona, periodontologia i ortodoncja. Ortodonta i stomatolog zaprasza - także narkozy. Dentysta zaprasza Państwa - ortodoncja, protetyka, implanty, korony porcelanowe i narkozy. Piękny uśmiech - profilaktyka źródłem zdrowego i pięknego uśmiechu.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wroclaw

  Dentysta Wroclaw »

  W Leśnickim Centrum Stomatologicznym które znajduje się we Wrocławiu zapewniamy Państwu wysoki standard usług dentystycznych. W trosce o Was wyznaczone przez nas wizyty odbywają się punktualnie, a wywiad z lekarzem przebiega w miłej atmosferze. Na pierwszej wizycie stawiamy już wstępną diagnozę stomatologiczną i proponujemy Pacjentowi sposób leczenia, z uwzględnieniem możliwości finansowych oraz dostępnych terminów. Gwarantujemy również, że kwoty poszczególnych faz leczenia ustalone na wizycie konsultacyjnej nie ulegną zmianie, a czas zadeklarowanego zakończenia leczenia będzie przez Nas przestrzegany. Zapraszamy na bezpłatną konsultacyjną wizytę i pozwól Naszym lekarzom przeprowadzić dokładne badanie Twojego uśmiechu. Zajrzyj na witrynę Twojego Stomatologa.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog, dentysta Szczecin

  Stomatolog, dentysta Szczecin »

  Już od wielu lat pracujemy na rzecz Państwa niesamowitych uśmiechów w rejonie Szczecina. Nasz kompetentny zespół służy Państwu radą w rozwiązywaniu problemów stomatologicznych. Gabinet oferuje wielką gamę własnych usług, do których można zaliczyć np. protetykę trudniącą się wypełnianiem wszelkich ubytków jamy ustnej. Aby nie dopuścić do pogorszenia tej sytuacji należy od małego uczyć swoje pociech odpowiedniego nastawienia do stomatologa. Najważniejsze to wybrać profesjonalny gabinet stomatologiczny, w którym miły i doświadczony personel zadba o uśmiechy maluchów. Decyzję o wizytę podejmij odpowiednio wcześniej, bo może być za późno. Gratisowe konsultacje i dokładny instruktaż dotyczący higieny jamy ustnej to kolejny atut gabinetu. Informacje na temat szczegółowej oferty oraz sposobów rejestracji są na naszej witrynie domowej.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortodonta w Luxmed Lublin

  Ortodonta w Luxmed Lublin »

  Korygowanie wad zgryzu to często nie tylko zabieg estetyczny ale i zdrowotny. Obecnie innowacyjne metody leczenia wad dają możliwość na poprawę uzębienia zarówno u dorosłych jak i dzieci.
  Ortodonta w Luxmed Lublin udzieli porady i dostosuje metody zależnie od wielkości wady uzębienia oraz długości okresu leczenia.

  W Luxmed Lublin oferujemy najnowocześniejszą metodę leczenia transparentnymi nakładkami clear-aligner. Jest to doskonała metoda szczególnie dla dorosłych pacjentów.

  Zalety nakładek clear aligner:
  - są termoplastyczne dzięki czemu znakomicie dostosowują się do zębów
  - zdecydowanie redukuje czas leczenia w porównaniu z tradycyjnymi metodami
  - leczenie nic nie boli i znakomicie tolerowane
  - nakładki są przezroczyste i praktycznie ich nie widać

  Zapraszamy do placówki Luxmed w Lublinie przy ul. Radziwiłlowskiej 5.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Dziecięca Zęby mleczne

  Stomatologia Dziecięca Zęby mleczne »

  Chcesz, żeby Twoje dziecko nie bało się dentystów i pozwalało im na leczenie swoich ząbków? Zespół lekarzy i pracowników Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji w Katowicach pomoże Ci osiągnąć Twój cel. W klinice panuje miła oraz przyjazna atmosfera, która powoduje, że dzieci czują się w niej doskonale oraz co najważniejsze, bezpiecznie. Dzięki najnowszej technologii, leczenie Twojego dziecka będzie prawie zupełnie bezbolesne i będziecie mogli cieszyć się ze wspaniałych jego rezultatów w postaci zdrowego uśmiechu małego pacjenta. Klinika prowadzi leczenie ozonowe, które jest najlepszą metodą leczenia próchnicy u Twojej pociechy. Ten sposób nie sprawia żadnego bólu, a ból jest główną przyczyną, przez którą dzieci nie chcą się leczyć. Jednocześnie próchnica jest główną przyczyną wizyt naszych pociech w gabinetach stomatologicznych. Jesteśmy w stanie zagwarantować Twojemu dziecku szybkie, bezbolesne oraz niosące uśmiech na jego twarzy zabiegi. Zapraszamy na stronę:

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Stomatologia - nowa strona:

Adres: