Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Podkategoria: Choroby

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • OMNIMED lekarz diabetolog łódź

  OMNIMED lekarz diabetolog łódź »

  OmniMed to Centrum Medyczne z Łodzi. Placówka podpisała umowę z NFZ. prowadzi telefoniczną rejestrację oraz zapisy na wizyty lekarskie. Oddziały OmniMed tworzą: Podstawowa Opieka Zdrowotna, Poradnia Neurologiczna, Poradnia Dietetyczna oraz Pracownia USG i Poradnia Diabetologiczna w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. W placówce wykonujemy okresowe przeglądy zdrowia, w ramach których przeprowadzamy badania ogólnolekarskie, pomiary wzrostu i wagi, oznaczenie wskaźnika BMI. Oprócz tego prowadzimy pomiary poziomu cukru i krwi. Wykonujemy badania laboratoryjne również morfologię, OB. i ogólne badanie moczu, poziomu cholesterolu. Dane o OmniMed przekazano na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Górecki Marek Urolog prywatnie Wrocław

  Górecki Marek Urolog prywatnie Wrocław »

  W Gabinetach Urologicznych Marka Góreckiego z siedzibą we Wrocławiu od 1984 r. przyjmowani są Pacjenci z chorobami układu moczowo-płciowego. Wykonywane są w nim zarówno badania, jak i zabiegi z zakresu chirurgii urologicznej tzw. chirurgii jednego dnia, a pośród nich m.in. operacja stulejki oraz korekcja wędzidełka. Oferowana jest diagnostyka i leczenie schorzeń prostaty, kamicy dróg moczowych, chorób nerek oraz pęcherza, zaburzeń erekcji, nowotworów stercza i in. Gabinety są zaopatrzone w specjalistyczny sprzęt. Szczegółowe informacje na ten temat, jak również związane ze świadczonymi w nich usługami znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Temi-Med stomatolog Wejherowo

  Temi-Med stomatolog Wejherowo »

  J-Dent znajduje się w Gdańsku. Na rynku usług medycznych funkcjonujemy bezustannie od wielu lat, otaczając opieką pacjentów w różnym wielu. Z oferty naszej placówki mogą korzystać zarówno mieszkańcy Gdańska, jak i innych miejscowości. Zakres działalności J-Dent opiera się na świadczeniu usług stomatologicznych, protetycznych i chirurgicznych. W naszym gabinecie realizujemy wszelkiego rodzaju zabiegi stomatologiczne. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, estetyczną, dziecięcą i chirurgią dentystyczną. Protetyka stomatologiczna to drugi zakres naszej działalności. Wykonujemy i naprawiamy protezy stomatologiczne. Więcej szczegółów na witrynie www.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trądzik pospolity

  Trądzik pospolity »

  Trądzik jest powszechny. Są to w rzeczy samej skórne zaburzenia, które dotykają wszystkie kraje, rasy i obie płci, nie ma znaczenia miejsce na mapie ludności etnicznych bądź też warunki życia. Według ogólnych statystyk, trądzik najczęściej ma początek w okresie dojrzewania i ciągnie się do dorosłości, choć może utrzymywać się długie lata, nie bacząc na to kto, ile ma lat. Tak samo, niemowlęcy trądzik dotyka niektórych noworodków. Spora część młodych ludzi wciąż będzie mieć trądzik kończąc 25 lat. Duża liczba osób cierpiących na trądzik jest w wieku między 12 i 24. To zaburzenie spotyka młodzież i dość trochę dorosłych w wieku 20 do 40 lat. Prawdopodobnie z powodu częstych zmian hormonalnych i nastrojów, kobiety w większości są ofiarami trądziku w latach późniejszych.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Kraków - Monika Bigoś

  Dietetyk Kraków - Monika Bigoś »

  Dietetyk Kraków - projesjonalny dietetyk zaprasza do gabinetu dietetycznego w Krakowie. Serdecznie zapraszam wszystkie osoby mające problemy z właściwym odżywianiem. Mogę zaproponować Ci indywidualny i skuteczny program odchudzania bez efeku jo-jo. Każdy jadłospis dobierany jest do wieku, masy ciała, płci pacjenta. Dodatkowo masz gwarancje otrzymania zdrowych i sprawdzonych przepisów, który przygotowanie nie trwa długo.Dla pań/par planujących powiększenie rodziny, kobiet w ciąży oraz dla przyszłych ojców mam specjalna ofertę uwzględniającą zapotrzebowanie układu rozrodczego. Oprócz wyżej wymienionych grup, specjalna oferta przygotowana jest z myślą o osobach z problemami zdrowotnymi takimi jak nadciśnienie, miażdzyca, osób starszych, osób mających problemy z wątrobą, biegunkami oraz zaparciami. Pełną ofertę zakresu konsultacji dietetycznych Kraków znajdą państwo na stronie www.dietetykwkrakowie.pl Każda z wyżej wymienionych grup otrzymuje również cenne porady i informacje dotyczące zasad zdrowego odżywiania.Przyjście na pierwszą wizytę najlepiej rozpocząć od sprawdzenia informacji zawartej na stronie Dietetyk Kraków - co należy wiedzieć przed wizytą .Warto dodać, że łącznie z pierwszą wizytą wykonywana jest tzw. analiza masy ciała na dokładnym analizatorze japońskiej firmy Tanita. Badanie takie pozwala na poznanie dokładnej masy ciała, masy tłuszczowej oraz masy beztłuszczowej, całkowitą masę wody, wskaźnik bmi i wiele innych. Dokładą informację o badaniu mogą państwo znaleźć na stronie Dietetyk Kraków - analiza masy składu ciała w Krakowie.Warto dodać, że dla pacjentów przygotowana jest specjalna ofera dotycząca modelowania sylwetki. Gabinet urody współpracuje z trenerem personalnym, który przeprowadza indywidualne zestawy ćwiczeń. Dzięki połączęniu odpowiedniej diety z wysiłkiem fizycznym proces odchudzanie może być znacznie bardziej efektywny.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidyleczenie.info

  Hemoroidyleczenie.info »

  Hemoroidyleczenie.info to niszowy portal dotyczący tematyki guzków krwawniczych. Serwis zawiera wiele ciekawych artykułów z punktu widzenia osoby cierpiącej na to schorzenie. Udostępniane treści dotyczą, m.in. leczenia instrumentalnego hemoroidów oraz objawów. Na wortalu znajdują się nie tylko ciekawe artykuły, ale również filmy i ilustracje poświęcone chorobie. Zapraszamy do odwiedzenia strony, znajdującej się pod adresem: http://hemoroidyleczenie.info/.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klykciny.pl

  Klykciny.pl »

  Strona internetowa Klykciny.pl zawiera przydatne i specjalistyczne artykuły na temat wstydliwego schorzenia, jakim są brodawki weneryczne. Portal zawiera nie tylko publikacje, ale również filmy video oraz ryciny. Warto zaznaczyć, że strona ma wyłącznie charakter informacyjny, a rozpoznanie może wykonać jedynie lekarz. Serwis podzielony jest na kilka zakładek, w tym: kłykciny a ciąża. Zapraszamy na stronę: http://klykciny.pl/.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzybicy.pl

  Ogrzybicy.pl »

  Ogrzybicy.pl serwis zawierający artykuły na temat wstydliwej dolegliwości, jaką jest grzybica. Na prezentowanej stronie internetowej znajdują się, m.in. informacje o grzybicy europejskiej. Atutem serwisu jest zbiór najczęściej zadawanych pytań, tzw. FAQ, z odpowiedziami. Wortal zawiera tematyczne podstrony, dzięki czemu użytkownik może błyskawicznie dotrzeć do interesującej go treści. Zapraszamy do lektury: http://www.ogrzybicy.pl

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polpasiec.org.pl

  Polpasiec.org.pl »

  Prezentowany portal zawiera informacje na temat półpaśca. To bolesne schorzenie skóry może pojawić się praktycznie u każdego, przede wszystkim podatne są na nie osoby zmagające się z chorobą nowotworową. Na prezentowanej stronie znajdą Państwo artykuły dotyczące m.in.: oznak oraz terapii półpaśca. Wszystkie publikacje mają charakter informacyjny, a leczenie powinno przebiegać pod nadzorem lekarza. Zapraszamy serdecznie na stronę: http://polpasiec.org.pl/.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polpasiecleczenie.pl

  Polpasiecleczenie.pl »

  Polpasiecleczenie.pl to wyspecjalizowany portal, zawierający publikacje na temat półpaśca. Na prezentowanej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie informacje, o tym mało-estetycznym schorzeniu skóry. Zaletą strony jest skoncentrowanie się na tylko jednym zagadnieniu, przez co użytkownik może błyskawicznie odszukać interesującą go treść. Zapraszamy serdecznie na stronę: http://polpasiecleczenie.pl/.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swiadodbytu.pl

  Swiadodbytu.pl »

  Schorzeń odbytu jest wiele, jednak większość społeczeństwa posiada znikomą wiedzę na ich temat. Portal Swiadodbytu.pl ma wartość informacyjną dla osób cierpiących na jedną z chorób odbytu. Użytkownik serwisu ma do dyspozycji wygodne menu, w ramach którego wyodrębnione podstrony z opisami konkretnych chorób.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Testy na uczulenie - alergiczne.info

  Testy na uczulenie - alergiczne.info »

  Podejrzewasz, iż cierpisz na alergię, jednak nie chcesz poddać się męczącym testom skórnym? Męczy Cię katar oraz kaszel? Zdecyduj się na skorzystanie z usług strony www.alergiczne.info, za jaką odpowiada firma Euroimmun Polska. Specjalizujemy się w badaniach uczuleniowych z krwi. Za ich pomocą wykrywamy przeciwciała IgE, jakie umożliwiają nam zdefiniować Twoje kłopoty. Dodatkową korzyścią jest brak kontaktu z alergenem – unikasz więc niemiłych doznań, jakie pojawiają się w trakcie testów skórnych. Za pośrednictwem naszej strony odnajdziesz laboratorium w każdym miejscu Polski, a następnie dopasujesz profil testu pod kątem Twoich niedogodności. W naszej bazie odszukasz kilkanaście profilów, w tym skupione na uczuleniach pokarmowych, zwierzęcych, bądź również roślinnych. Więcej szczegółów pod podanym adresem.

  Data dodania: 05 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania genetyczne - Euroimmundna

  Badania genetyczne - Euroimmundna »

  Laboratroium genetyczne Euroimmun DNA to doświadczony producent i wykonawca pomiarów przeznaczonych do diagnostyki immunologicznej. Tworzymy je na zamówienie instytutów naukowych, szpitali, poradni medycznych, jak i mniejszych laboratoriów. Cieszą się one najwyższym uznaniem pośród specjalistów, co potwierdzają liczne certyfikaty nadane naszej firmie. Nasze produkty pozwalają szczegółowo ocenić ryzyko zachorowania na choroby genetyczne, a dodatkowo zdiagnozować przyczyny alarmujących objawów chorobowych. Szczegóły naszej dużej oferty poznasz za pośrednictwem strony www www.euroimmundna.pl.

  Data dodania: 05 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum schizofrenia i psychiatria

  Forum schizofrenia i psychiatria »

  Forum dyskusyjne schizofrenia i psychiatria to miejsce spotkań i dyskusji osób z zaburzeniem psychicznym schizofrenii oraz zainteresowanych tematem.
  Osoby z tym zaburzeniem mogą słyszeć głosy, których inni ludzie nie słyszą. Mogą oni wierzyć, że inni ludzie czytają im w umyśle, kontrolują ich myśli lub spiskują, aby ich skrzywdzić. Może to przerażać ludzi z chorobą i powodować ich wycofanie lub skrajne poruszenie.
  Osoba, która zachorowała na schizofrenię najczęściej czuje się zdrowa, uważa że to otoczenie się zmieniło, zwykle nie widzi potrzeby leczenia, unika wizyty u lekarza.
  Schizofrenia jest chorobą, która u poszczególnych osób może przebiegać w zupełnie innej formie - występuje w niej olbrzymia różnorodność objawów. Dlatego trudno jest ją opisać w sposób uniwersalny. W przebiegu schizofrenii zazwyczaj obserwujemy tzw. objawy pozytywne i negatywne.
  Objawy pozytywne schizofrenii - są zwykle szybko zauważane przez rodzinę i otoczenie chorego, dzięki czemu wcześnie trafia on do specjalisty. Objawy pozytywne dobrze poddają się leczeniu. Do objawów pozytywnych zaliczamy:
  urojenia - czyli nieprawdziwe przekonania, w które pacjent wierzy i nie można go w żaden sposób nakłonić do zmiany zdania.
  omamy - polegają one na tym, że chory słyszy rzeczy, których inni nie słyszą (np. głos prześladowcy zza okna). Czasami pacjent widzi postacie, zjawiska, których nie widzi jego otoczenie, rodzina. Wszystko to utwierdza chorego w jego urojeniach, ("jak to nikt mnie nie śledzi, przecież słyszałem!"), prowadzi do licznych nieporozumień z najbliższymi, w miejscu pracy lub szkole osoba chora na schizofrenię zaczyna być traktowana jako dziwak.
  Objawy negatywne - są trudniejsze do zauważenia przez otoczenie, gorzej poddają się leczeniu. Do objawów negatywnych zaliczamy:
  autyzm, zmiany w sferze emocji i relacji społecznych.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Warszawa

  Urolog Warszawa »

  Zapraszamy do gabinetu urologicznego w Warszawie na Bemowie. Oferujemy szeroki zakres leczenia schorzeń urologicznych. Stosujemy mikrochirurgię w urologii. Podczas wizyty lekarz dysponuje wysokiej klasy aparatem USG Doppler co pozwala mu osobiście w 100% zdiagnozować pacjenta. Cena wizyty obejmuje wszelkie badania urologiczne począwszy od USG układu moczowego, poprzez USG prostaty przez powłoki jamy brzusznej, skończywszy na USG jąder (moszny) z oceną przepływu w obrazie Dopplerowskim. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii Kręgosłupa Terapia kręgosłupa

  Centrum Terapii Kręgosłupa Terapia kręgosłupa »

  Wrocławskie Centrum Terapii Kręgosłupa zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Stosujemy nowoczesne metody leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów - terapię skojarzoną, manualną, proloterapię, preparaty kolagenowe, stymulację elektromagnetyczną, kawitacyjną, lasery wysokoenergetyczne jak i igłoterapię. W ofercie posiadamy szeroki wybór środków i akcesoriów pomocniczych najwyższej jakości. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych lekarzy i doświadczonych terapeutów. Żeby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie albo skontaktować się z naszą placówka, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wmed

  Wmed »

  Klinika wmed.com.pl proponuje terapię dolegliwości związanych z gastroenterologią, proktologią, endoskopią oraz leczenia chirurgicznego. Specjalistyczna Praktyka Lekarska działa na terenie całego Trójmiasta. Bogata oferta zabiegów oraz profesjonalna wiedza powodują, że kuracja są wykonywane z właściwą precyzją. Zastosowanie najświeższej technologii pozwala sprawne wyleczenie niedogodności, dzięki czemu pacjenci wracają błyskawicznie do zdrowia. Wśród proponowanych metod leczenie można znaleźć mało inwazyjne leczenie chirurgiczne otyłości. Ponadto Specjalistyczna Praktyka Lekarska stosuje mało inwazyjne sposoby leczenia choroby hemoroidalnej.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka Jaskry

  Diagnostyka Jaskry »

  Nieleczona jaska może prowadzić do nieodwracalnej ślepoty, którą nikt nie chciałby mieć. Po osiągnięciu wieku 35 lat należy zacząć myśleć o konkretnych badaniach dotyczących AMD i jaskry. Czy wcześniej jakaś choroba zostanie wykryta tym większe szanse na jej zatrzymanie lub wyleczenie.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie katarakty, operacja zaćmy w Czechach

  Leczenie katarakty, operacja zaćmy w Czechach »

  Cierpisz na zaćmę (kataraktę)? Widzisz jak przez mgłę? Klinika Oftex w Czechach to rozwiązanie dla Ciebie! Jedyną skuteczną metodą usunięcia zaćmy jest zabieg chirurgiczny. Przeprowadzamy operacje katarakty w ramach dyrektywy transgranicznej, co pozwala na brak oczekiwania w kolejkach na zabieg, a także zezwala na zwrot środków z NFZ. Dzięki temu jesteś w stanie pozbyć się też uciążliwej choroby raz na zawsze, w bezpieczny i szybki sposób. Zapraszamy do odwiedzenia naszej oferty, a także zapoznania się z opiniami naszych pacjentów po operacji zaćmy. Nie zwlekaj, zoperuj zaćmę z Oftex już dziś i odzyskaj dawny, ostry wzrok.

  Data dodania: 11 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Maski przeciwpyłowe - Miamed Sp. z o.o.

  Maski przeciwpyłowe - Miamed Sp. z o.o. »

  Miamed to firma zajmująca się wprowadzaniem na rynek farmaceutyczny dermo kosmetyków, oraz wyrobów służących poprawie zdrowia oraz wyglądu. Jednym z ich produktów są wyjątkowo skuteczne maski antysmogowe. Firma Miamed wyszła naprzeciw swoim klientom w całej Europie wprowadzając do swojej oferty maski smogowe. Są one produktem niezbędnym w okresie grzewczym, kiedy nad większymi miastami zbiera się zabójczy smog. Maski posiadają odpowiednie filtry z certyfikatem oraz zaprojektowane są tak, aby jak najlepiej dostosowywały się do twarzy. 

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: