Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'zamiatarki':

 • Odsnieżarki, szorowarki, zamiatarki, pompy ogrodowe »

  Pragniemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz specjalistycznych urządzeń do zastosowania zarówno w firmie jak i przydomowym ogrodzie. W naszej ofercie znaleźć można szorowarki, odśnieżarki,pompy ogrodowe i zamiatarki. Wszystko do nabycia za pomocą naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Higiena Serwis Środki czystości »

  Higiena Serwis to oferta obejmująca wszystkie urządzenia, akcesoria i środki chemiczne niezbędne do podtrzymania czystości. Firma dba o jak najwyższą jakość zaświadczanych usług. Spory nacisk kładzie również na konsulting i wykwalifikowany serwis. Istnieje na rynku już w przybliżeniu piętnaście lat, to jest od 1998 roku, co zaświadcza o jej niezwykłym potencjale i profesjonalizmie. Biegły personel dba o to, aby każdy klient zdobył najkorzystniejsze w jego przypadku rozwiązanie. Obojętnie od wielkości zlecenia, dokłada się wszelkich starań, aby zaspokoić oczekiwania danego interesanta. Takie postępowanie skutkuje grupą wieloletnich, stałych klientów, którzy niesłychanie poważają sobie usługi Higiena Serwis. Dzięki Higiena Serwis zaoszczędza się czas oraz podwyższa standardy czystości, otrzymując do tego niesłychanie przyciągającą propozycję cenową. Wszystko to razem sprawia, że warto zatrzymać się na dłużej przy tej firmie. Więcej wiadomości na stronie:

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • HIGIENA SERWIS maszyny do mycia podłóg »

  najlepszej jakości urządzenia czyszczące, zamiatarki i odkurzacze, a dodatkowo chemię profesjonalną odnajdziesz w przedsiębiorstwie Higiena Serwis. Prowadzimy naszą działalność od przeszło piętnastu lat, przez cały czas uzupełniając propozycję i dopasowując ją do oczekiwań klientów. Jesteśmy dystrybutorem renomowanych artykułów przeznaczonych do czyszczenia i sprzątania. Gwarantujemy terminowe dostawy i gratisowy transport na terenie Warszawy i okolic. Nasi profesjonalni doradcy pomogą wszelkiemu z odbiorców wybrać artykuły w największym stopniu dopasowane do jego potrzeb. Zajmujemy się też serwisem maszyn czyszczących. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dawo - systemy utrzymania czystości »

  Dawo to firma zajmująca się profesjonalnymi systemami utrzymania czystości. Jest dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń, takich jak zamiatarki, szorowarki, odkurzacze przemysłowe, specjalistyczne i biurowe, myjki ciśnieniowe, urządzenia do czyszczenia parą i wielu innych. Jest to sprawdzony i bardzo skuteczny sprzęt renomowanych marek. Firma Dawo prowadzi również serwis tych urządzeń, więc w razie jakichkolwiek problemów w trakcie eksploatacji któregokolwiek urządzenia, można się do niej zgłosić. Ich wieloletnie doświadczenie objawia się w dużym profesjonalizmie oraz fachowych usługach, na których nikt się nie zawiedzie.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Www.zmg.pl »

  Masz firmę sprzątająca i szukasz solidnego profesjonalnego sprzętu? Sprawdź ofertę ZMG to producent zamiatarek. W asortymencie sklepu znajdziesz zamiatarki drogowe, uliczne, hydrauliczne i do ciągnika. Wybierz bezawaryjny i wygodny sprzęt sprzątający. Zamiatarka uliczna posiada bardzo szerokie spektrum zastosowania można ją używać w wielu miejscach jako zamiatarka do ciągnika rolniczego, bądź jako zamiatarka uliczna przydomowa, zamiatarka do ciągnika rolniczego.

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »