Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'wulkanizacja 24h':

  • Zmianaopon.com »

    Nadciągające zmiany w pogodzie potrzebują podjęcia trafnych akcji w kierunku utrzymania odpowiedniego bezpieczeństwa na drodze. Polecamy rotację opon w firmie którą w tym miejscu prezentujemy, posiada ona kilka punktów w Warszawie i jest uznawana za niesłychanie fachową. Pracują tu sami specjaliści, którzy w krótkim czasie przeprowadzą dogłębnego przeglądu waszych opon. Dodatkowo w tym samym miejscu, można też zakupić kilka nowych jak i używanych kół w niezwykle niskiej cenie. Jeżeli pragniesz zaoszczędzić sporo czasu, skorzystaj z opcji rezerwacji terminu. Po więcej informacji, inwitujemy na stronę internetową gdzie znajdziesz cennik i regulamin. W wypadku pytań, napisz e-maila bądź zadzwoń!

    Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
  • Pneumaster24.pl mobilny serwis opon 24h »

    Działalność firmy Pneumaster z Zielonej Góry obejmuje mobilny serwis opon, a w szczególności prowadzi badania stanu opon, naprawy, wyważanie oraz bieżnikowanie. Wszelkie prace wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów bezpośrednio u Klienta, z użyciem profesjonalnych narzędzi. Naszym celem jest budowanie długoterminowych relacji, dzielimy się wiedzą i służymy poradami. Prowadzimy także bezpłatny odbiór zniszczonych i zużytych opon, które wręczamy do utylizacji. W celu zdobycia szczegółowych informacji i pełnej oferty, zapraszamy na naszą stronę www.

    Data dodania: 05 10 2016 · szczegóły wpisu »