Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'Wrocław.':

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • TEMPO odwrócona hipoteka Wrocław »

  Jeśli poszukujesz kompetentnego biura nieruchomości, wybierz propozycję przedsiębiorstwa Tempo. Naszą siedzibą od wielu lat jest Wrocław. Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami. W ramach naszych usług zapewniamy obsługę finansową, administracyjną, windykacyjną i techniczną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej wiedzy powiązanej z branżą zapewniamy bezpieczeństwo każdej z powierzonych nam nieruchomości. W naszym biurze odnajdziesz też wiele bieżących propozycji sprzedaży domów, mieszkań, lokali nadających się na prowadzenie w nich działalności komercyjnej i działek. Zachęcamy do wejścia na stronę internetową, by poznać szczegóły propozycji.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KOSZELA nauka jazdy kat a wrocław »

  Ośrodek szkolenia kierowców Koszela znajduje się we Wrocławiu. Jesteśmy znaną i cenioną przez klientów szkołą jazdy. Oferujemy kursy nauki jazdy na kategorie A, B, C i inne. Zajęcia teoretyczne mogą być przeprowadzane przez Internet. Dzięki temu uczniowie oszczędzają swój czas oraz zdołają się uczyć w przystępnych dla siebie porach. Wciąż są również pod opieką wykwalifikowanego wykładowcy, do którego mogą zwrócić się z wszelkimi pytaniami lub wątpliwościami. Nasza szkoła chlubi się niezwykle wysoką zdawalnością egzaminów państwowych. Posiadamy swój plac manewrowy, na jakim każdy w bezproblemowy sposób nauczy się prowadzenia auta. By poznać szczegóły, wejdź na stronę.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PIMIK szkolenia Wrocław »

  Polski Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej z siedzibą we Wrocławiu jest znany z prowadzenia szkoleń dotyczących przygotowania lekarzy do przeprowadzania zabiegów estetycznych. Mają one ponadto intensyfikowanie ich wiedzy w tym obszarze. zapewnione kursy dotyczą m.in. rollerów medycznych, kwasów medycznych, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej, nici hialuronowych, botoxu, wypełniaczy, a także mezoterapii igłowej. W przypadku zainteresowania nimi, prosimy o zapisy za pośrednictwem strony internetowej, na jakiej odnajdą Państwo ponadto szczegółowe wiadomości dotyczące kursów.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marmad transport mienia wrocław »

  MarMad to firma przewozowa, jaka funkcjonuje cały czas od 2005 roku. Jej specjalizacja to przeprowadzki lokalne oraz zagraniczne. Współdziała zarówno z klientami prywatnymi, jak i instytucjami. Zajmiemy się kompleksowo przewozem mebli, razem z rozładunkiem i montowaniem w miejscu docelowym. Chętnie wywieziemy niepotrzebne stare umeblowanie czy inne zniszczone przedmioty. Wiemy, iż zadowoleni klienci są najlepszą reklamą dla przedsiębiorstwa, więc staramy się każde zlecenie wykonywać rzetelnie i terminowo. Posiadamy nowoczesne auta dostosowane do bezpiecznego i szybkiego przewozu towarów. Dowiedz się więcej o naszej działalności na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MARIA WOJDYŁO leczenie padaczki »

  Lekarz specjalista neurologii dziecięcej Maria Wojdyło przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie we Wrocławiu. Zajmuje się oceną rozwoju wcześniaków i niemowląt z urazami okołoporodowymi bądź niską masą urodzeniową. Leczy zaburzenia neurologiczne, jakie manifestują się problemami ze snem, bólami głowy oraz migrenami, padaczką czy tikami nerwowymi. Zajmuje się porażeniami mózgowymi, zakłóceniami rozwoju psychoruchowego i czynności ruchowych. Przeprowadza badania EMG, jakie sprawdzają czynności mięśni oraz nerwów obwodowych. Wszelkim rodzicom udzielane są rady dotyczące sposobów samodzielnej rehabilitacji maluchów. Dokładne wiadomości są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • AMPM DESIGN projektowanie wnętrz »

  W Dobrzykowicach mieści się firma AMPM Design Agnieszka Kołacka, która specjalizuje się w aranżacji oraz projektowaniu wnętrz prywatnych i publicznych. Nasza oferta to planowanie kompleksowe lub częściowe wnętrz: domów, mieszkań, apartamentów, biur, sal konferencyjnych, sklepów, restauracji, hoteli, aptek, gabinetów medycznych, kosmetycznych, fryzjerskich, SPA, obiektów rekreacyjnych i innych. Staramy się sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zleceniu. Wykwalifikowana kadra pracownicza pracująca w naszym zakładzie to gwarancja wysokiej postaci i kompetentnej obsługi zleceń. Pełna propozycja na stronie.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • GALWMET »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę Galwmet z siedzibą we Wrocławiu. Od 2000 roku prężnie funkcjonujemy na rynku. Realizujemy: cynkowanie, niklowanie, kadmowanie, srebrzenie, chromowanie, toczenie, frezowanie, struganie, szlifowanie, cięcie, gięcie, krępowanie, wykrawanie, gięcie, wiercenie, zgrzewanie, spawanie, palenie. Naszą pracę upraszcza profesjonalny sprzęt, a także stosowanie nowoczesnych technologii. Klienci, korzystający z usług firmy, mogą liczyć na kompetentną i rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz również terminową realizację konkretnych zleceń i atrakcyjne ceny. Więcej na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • OMI LIFTS Schody ruchome »

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Omi Lifts,autoryzowanego agenta Orona i jedynego dystrybutora pełnej palety produktów tej marki. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem i montażem maszyn dźwigowych. W swojej ofercie posiadamy Firma Omi Lifts z Poznania to wykwalifikowany i godny zaufania przedstawiciel marki Orona. Zajmujemy się dystrybucją, montażem i serwisem różnego rodzaju urządzeń dźwigowych. Oferujemy wszechstronny montaż oraz serwis zarówno małych dźwigów towarowych, jak i wind osobowych oraz schodów i chodników ruchomych. Aby zagwarantować Państwu luksus i bezpieczeństwo używania naszych maszyn dźwigowych, współdziałamy tylko z najważniejszymi fabrykantami. Dbamy o osobiste potrzeby Konsumenta, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego lub indywidualnego. Więcej informacji o naszej aktywności dostępnych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KLIMA-VENTA serwis wentylacji Wrocław »

  Potrzebujesz usług dobrej firmy, która podłączy klimatyzację, chłodnictwo, wentylację czy tez instalacje sanitarne i technologiczne? Firmą, która zapewni Ci wysoki standard realizowanych przez siebie usług jest Klima Venta z Wrocławia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii jak i zatrudnieniu najlepszych fachowców jest ona jedną z najlepszych tego typu firm w Polsce. Prace wykonywane przez jej pracowników są niezwykle wytrzymałe oraz profesjonalne, co pozwala cieszyć się ich standardem przez długie lata. Wszyscy klienci zawsze są zadowoleni z końcowego efektu zlecenia oraz często ponownie nawiązują współpracę z firmą. Na jej stronie internetowej odczytasz szczegóły zapewnianych ofert, uzyskasz więcej informacji na ich temat oraz przekonasz się o profesjonalizmie związanym z wywiązywaniem się z podpisanych przez firmę zobowiązań.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • EURO-RUSZTOWANIA rusztowania »

  Zlokalizowana we Wrocławiu, wysoko doświadczona firma EURO-RUSZTOWANIA jest funkcjonującą od 1998 r. na terenie Polski wypożyczalnią rusztowań (w tym też rusztowań opartych na specjalistycznym systemie Plettac). Przedsiębiorstwo gwarantuje Państwu nie tylko wynajem i dzierżawę preferowanego rodzaju rusztowań, jednakże także przeprowadza sprawny oraz bezusterkowy montaż czy demontaż rusztowania przeznaczonego dla firm budowlanych realizujących zlecenia we Wrocławiu bądź innych miastach kraju. Dokładne informacje o zakresie usług i gamie rusztowań oferowanych przez docenianą wypożyczalnię EURO-RUSZTOWANIA znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • MIECZYSŁAW CIESIELSKI projekty domów »

  Siedziba pracowni projektowej kierowanej przez Mieczysława Ciesielskiego mieści się we Wrocławiu. Angażujemy doświadczonych architektów, jacy dbają nie jedynie o zachowanie wysokiego poziomu estetycznego danego projektu, lecz przede wszystkim o jego funkcjonalność. Planujemy domy jednorodzinne, domki sezonowe, ciągi komunikacyjne i garaże i miejsca parkingowe. Wszelka z naszych inwestycji przebiega zgodnie z wytycznymi planów zagospodarowania przestrzeni. Nasi pracownicy prowadzą też techniczne nadzory autorskie nad realizacjami projektów oraz sprawdzają, czy jest cała niezbędna dokumentacja. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Górecki Marek Urolog prywatnie Wrocław »

  W Gabinetach Urologicznych Marka Góreckiego z siedzibą we Wrocławiu od 1984 r. przyjmowani są Pacjenci z chorobami układu moczowo-płciowego. Wykonywane są w nim zarówno badania, jak i zabiegi z zakresu chirurgii urologicznej tzw. chirurgii jednego dnia, a pośród nich m.in. operacja stulejki oraz korekcja wędzidełka. Oferowana jest diagnostyka i leczenie schorzeń prostaty, kamicy dróg moczowych, chorób nerek oraz pęcherza, zaburzeń erekcji, nowotworów stercza i in. Gabinety są zaopatrzone w specjalistyczny sprzęt. Szczegółowe informacje na ten temat, jak również związane ze świadczonymi w nich usługami znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Essenza przedłużanie włosów Wrocław »

  Studio urody ESSENZA z siedzibą we Wrocławiu powstało z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie profesjonalizm i indywidualne podejście. Specjalnie dla Państwa nasi specjaliści wciąż ulepszają swoje umiejętności i śledzą najnowsze trendy w swoich dziedzinach. Oferujemy wiele zabiegów z zakresu kosmetyki, fryzjerstwa, masaży, medycyny kosmetycznej, a także depilacji, opalania natryskowego czy wizażu. oferujemy najwyższą jakość idącą w parze z konkurencyjnymi cenami. Dbamy o to, żeby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Więcej wiadomości o aktualnych promocjach i wszystkich usługach zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA Wrocław »

  Specyfika wielu zawodów wymaga zorganizowania niezbędnych uprawnień do ich wykonywania. Psycho Corporation z Wrocławia to specjalistyczna Pracownia Psychologiczna, gdzie wykonujemy pełną gamę badań psychologicznych plus psychotechnicznych dla kierowców oraz operatorów maszyn i urządzeń. Istniejemy od wielu lat, a mieścimy się we Wrocławiu. Zapewniamy profesjonalne a także indywidualne podejście do każdego klienta poddającego się badaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby testy były przeprowadzane w bezstresowych warunkach, co ma ogromny wpływ na prawidłowość wyniku. Posiadamy współczesny sprzęt, który gwarantuje szybkie przeprowadzenie badań. Zainteresowanych zchęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ÖSTERREICH INSTITUT POLSKA »

  Nauka języka niemieckiego - ekspresowo, efektywnie oraz na wszystkich poziomach - wyłącznie z Österreich Institut Wrocław. Nasi lektorzy są znani z doskonałych umiejętności przekazywania wiedzy, dużego doświadczenia i bardzo dobrych kwalifikacji. Uczymy osoby w każdym wieku - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Pozostajemy również licencjonowanym partnerem Österreichisches Sprachdiplom, wydajemy materiały dydaktyczne, organizujemy szkolenia dla lektorów oraz wiele projektów tj. Stammtisch. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na nasze szkolenia oraz odwiedzenia witryny internetowej, na której zamieściliśmy szczegółowe wiadomości na ich temat.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • NORD WALK kije trekkingowe spokey »

  Przedstawiamy Państwu Wrocławską Szkółkę Nordic Walking „Nord Walk”. Organizujemy szkolenia dla osób początkujących i zaawansowanych. Trenujemy w najpiękniejszych parkach Wrocławia. Oferujemy karnety na 4, 8 lub 12 treningów, które można zakupić u instruktora lub poprosić o wysyłkę. Wypożyczenie kijków na treningu jest bezpłatne. Proponujemy również usługi dla firm, stowarzyszeń czy grup zorganizowanych. Nasi trenerzy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy służą pomocą i doradztwem. Zapraszamy na stronę internetową, na której mieści się pełna oferta oraz więcej wiadomości o naszej firmie.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądy rejestracyjne Wrocław »

  Podstawą dla wszystkich zmotoryzowanych są tanie przeglądy rejestracyjne. Wrocław to region, w jakim długo mamy zaszczyt cieszyć się ogromną renomą i zainteresowaniem zmotoryzowanych. W serwisie mogą państwo liczyć na nowoczesną obsługę i wykwalifikowanych mechaników. Gwarantujemy przydatne oferty od kontroli geometrii podwozia po serwis klimatyzacyjny. Nasze kontrole przeprowadzamy niezwykle dokładnie. Fachowy serwisant zaczyna serwis od ewaluacji całościowego stanu awarii. Po zakończeniu serwisu zdobywasz kompletny raport tego, co powinno się poprawić oraz ewentualnych kosztów. Oferujmy zrealizowanie kompletnych prac u nas ale też niewygórowane koszty oferty.

  Data dodania: 07 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Casus Iuris »

  Atutem naszej kancelarii jest dopasowanie się i kompletne zwrócenie uwagi na potrzeby użytkownika. Sam decydujesz się na najbardziej korzystną kategorię współpracy z kancelarią, w zależności od wymagań oddajemy szeroko zakrojoną obsługę prawną wspartą na ugodzie o regularnej poradzie, bądź poradę jednorazową na kontrakcie na wykonanie ustalonego zadania. Zapewniamy zarówno standardowy sposób opłaty realizacji, ale również elastyczne metody zsynchronizowane. Wszystko dostosowane są do oczekiwań naszych Klientów. Przeprowadzamy realizacje zależnie od wyboru zgłaszającego: w siedzibie kancelarii, lub w dowolnym miejscu. Ale też starając się o potrzebę oszczędzania czasu - środkami elektronicznymi, bez obowiązku realizacji międzyosobowych konsultacji. Nieustannie działamy z krajowymi ale również globalnymi firmami, przygotowując dopasowaną i doskonałą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla małych i kilkuosobowych przedsiębiorców, co więcej także duże regionalne oraz międzynarodowe firmy o różnorodnym profilu pracy.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • NicoArt - Oklejanie Witryn »

  Gwarantujemy różnorodne oferty w ramach reklamy billboardowej i sklepowej.
  Dajemy radę także fachowo poradzić w zakresie sposobu promocji oraz znaleźć dostosowane medium, choćby Roll up, do reklamowania wszelkich towarów oraz usług. Wykorzystujemy autorską pracownię, co umożliwia nam opracowanie plakatów w nad wyraz niedługim czasie, dodając niezwykłą jakość zleceń oraz odpowiednie koszty. Pracowania reklamy to grupa specjalistów pasjonujących się tworzeniem brandingu przedsiębiorstw lub produktu. Staliśmy się studiem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przygotowanie rozwijaliśmy na rynkach międzynarodowych, a następnie doszlifowaliśmy je podejmując funkcjonowanie w Polsce. Doświadczenie, inspiracja, skupione podejście do wykonywanych prac to podstawowe cechy naszego biznesu.
  Firma specjalizuje się w szeroko rozumianej reklamie. Element lokalnego biura stanowi oklejanie witryn. Wrocław w szczególności jest miejscem, w której realizujemy projekty. Choć biuro otworzyliśmy w w kraju, to ofertę realizujemy na rynki światowe.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lakbud Okna Wrocław »

  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Lakbud z siedzibą we Wrocławiu. Od 1997 roku oferujemy wysokiej klasy: drzwi, okna, rolety, podłogi oraz akcesoria do drzwi i okien. Proponowane przez naszą firmę drzwi zewnętrzne cechują się trwałością oraz niezawodnością. Posiadamy ponad 30 modeli drzwi zewnętrznych, do których można wybrać naświetla boczne i górne. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz fachowe porady naszych specjalistów. Zapewniamy wyjątkowe ceny na nasze produkty. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »