Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'windykacja':

1 · 2 · następna strona »
 • KRONN Prawo i Windykacja »

  W imieniu KRONN Sp. z o.o, z siedzibą we Wrocławiu zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi prawno – windykacyjnej zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne. Jeśli masz problemy z odzyskaniem swoich należności, napotkałeś na jakieś bariery prawne, chcesz skierować swoją sprawę na drogę postępowania sądowego lub sam zostałeś pozwany zadzwoń do nas na bezpłatną konsultację.
  W naszej ofercie znajduje się także wykup wierzytelności. Skupujemy z rynku, płacąc w dniu podpisania umowy noty odsetkowe. W zakresie pozostałych wierzytelności proponujemy wykup z terminem płatności lub inna formę współpracy. Każda oferta zgłoszona przez naszych klientów jest analizowana.
  Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
  Kontakt z firmą:
  e-mail: biuro@kronn.pl
  tel. 071 791 19 72
  fax. 071 791 38 51
  kom. 691 730 660

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Polaris »

  Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.
  Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lewicki Adwokat Gniezno »

  Kancelaria Adwokacka Lewicki zajmuje się pomocą prawną dla Przedsiębiorców i Klientów indywidualnych.

  Nasza oferta skierowana do przedsiębiorców obejmuje przede wszystkim:
  - opracowywanie projektów umów i analizę kontraktów przedstawionych przez Klientów,
  - pomoc w rozpoczęciu działalności, a więc w zakładaniu i rejestracji podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego,
  - reprezentację w procesach gospodarczych,
  - windykację należności związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą;
  - stałą obsługę prawną

  Szczególne miejsce w Kancelarii zajmuje pomoc prawna świadczona dla Klientów indywidualnych. Świadczymy profesjonalną obsługę w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych, spadkowych.

  Specjalizujemy się w sprawach majątkowych, windykacyjnych i odszkodowawczych.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Paragraf to Kancelaria Prawna Poznań zajmująca się obsługa prawna przedsiębiorstw jak i osób fizycznych działając na terenie całej Polski. Paragraf to kancelaria Poznań-ska służąca pomocą w sprawach dotyczących prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, międzynarodowego, rodzinnego oraz wielu innych. Kancelaria łączy w sobie wieloletnie doświadczenie oraz młody, ambitny jak i pełen determinacji kolektyw prawników.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Pragma Inkaso S.A. specjalizacja to windykacja i faktoring. Wykup Wierzytelności, długi - kompleksowe i szybkie odzyskiwanie długów. W ofercie także profrsjonalna windykacja zagraniczna. Obsługą obejmujemy wierzytelności niewymagalne i przyszłe. Zapraszamy Państwa - faktoring, wykup Wierzytelności oraz windykacja w kraju i zagranicą. Zapraszamy na czat inwestorski ze spółką Pragma Inkaso. Na stronie aktualności, komunikaty, raporty bieżące.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań »

  Jeśli macie problemy z odzyskaniem długu, skontaktujcie się z naszą kancelarią adwokacką. Dzięki nam bardzo szybko i skutecznie odzyskacie pieniądze od swoich dłużników. Działania nasze charakteryzują się rzetelnością wykonywanych usług oraz najwyższą dbałością o sprawy klientów. Celem naszym jest zapewnienie szybkiej efektywnej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom jak i klientom indywidualnym. Oferujemy kompleksową pomoc prawną z zakresu wszystkich gałęzi prawa. W szerokiej ofercie usług kancelarii znajduje się również windykacja Poznań. Dzięki naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy z zakresu windykacji jesteśmy wstanie udzielić Państwu skutecznej pomocy. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria prawna Wrocław jest nowoczesną, młodą, ambitną oraz wchodzącą na rynek firmą prawniczą. Nasze biuro współpracuje z wieloma prawnikami, w tym w szczególności z radcami prawnymi, aplikantami i adwokatami.Kancelaria adwokacka Wrocław zajmuje się prowadzeniem spraw sądowych z zakresu prawa gospodarczego.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria prawna w Krakowie zajmująca się takimi specjalizacjami jak prawo pracy, windykacja, rozwód i inne. Na stronie udostępniamy również obsługę prawna, za pomocą drogi elektronicznej. Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź stronę http://migas-adwokat.pl. Porady prawne w Krakowie możesz również odwiedzić osobiście.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Sądzisz, że windykacja online brzmi niemożliwe? Uruchamiając polskiego autorstwa system Ewindykator jest to realne i to w bajecznie niskiej cenie, o czym przekonały się duże w Polsce firmy. System jest ciągle polepszany co skutkuje zintegrowaniem z popularnymi aplikacjami do fakturowania. Jeśli chcesz błyskawicznie informować klientów o braku płatności to obowiązkowo sprawdź Ewindykator.pl - test jest oczywiście za darmo. Wielka funkcjonalność Ewindykatora znajduje się na http://www.ewindykator.pl/index.php/funkcjonalnosci - przeczytaj jak wielkie ma warianty informowania o braku wpłaty i zostań kolejnym klientem genialnego systemu który znacznie zwiększy odzyskiwanie płatności. Regulamin jest czytelny i nie posiada nieprzyjemnych dla użytkowników przepisów - Zapraszamy!

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niemcy »

  Kancelaria Adwokacka GRAU prowadzi szereg działań związanych z doradztwem podatkowym. Nasza siedziba mieści się w Niemczech, lecz współpracujemy w większości z Polskimi firmami. Zatrudniamy wielu wybitnych adwokatów i prawników. Naszymi klientami są firmy jak i osoby prywatne. Pracowaliśmy dla setek klientów, którzy polecają naszą kancelarie swoim bliskim

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA »

  Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta”. Siedziba opisywanej kancelarii mieści się w Gliwicach. Proponujemy Państwu usługi z zakresu doradztwa prawnego oraz reprezentowania w sądzie zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Juryści z naszej kancelarii zajmują się dochodzeniem należności na drodze prawniczej, udzielają porad z obszaru prawa gospodarczego, karnego, cywilnego oraz prawa pracy, prawa rodzinnego. Działamy na rynku już od 1992 roku! Więcej danych o naszej kancelarii i o wykonywanych usługach mieści się na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoszcz- Komornik Przemysław Hetman »

  Komornik wykonuje dobrze płatny zawód.Nie jest to jednak przyjemne zajęcie, gdyż wiąże się ono ściśle ze ściąganiem należności od firm oraz osób indywidualnych.Każdy komornik powinien prowadzić swoją kancelarię, do której w wyznaczone dni i godziny będą mogły przychodzić zainteresowane osoby.Niektóre z tych biur odnajdziemy w mieście Bydgoszcz.Zanim wybierzemy się do kancelarii, to pamiętajmy o zabraniu ze sobą prawomocnego wyroku sądowego.

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja we Włoszech »

  Masz trudności ze ściąganiem należności na obszarze Włoch? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją. Windykacja międzynarodowa to temat, którym zajmujemy się od ponad 20 lat. Tak długa działalność świadczy o tym, że dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem. każdy kto dysponuje długami we Włoszech powinien zapoznać się z ofertą naszej firmy. Od naszych klientów nie pobieramy żadnych zaliczek i nie rozliczamy kosztów dochodzenia długów. Jesteśmy pewni, że usługi naszej kancelarii każdemu pomogą w odzyskaniu jego długów. Dysponujemy świetną załogą, która sprosta każdemu zleceniu.

  Data dodania: 13 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • PATRYCJA GRENDA poznań »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Patrycja Grenda w głównej mierze skupia się na zagwarantowaniu pomocy prawnej. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, zastępstwa procesowego, konstruowania umów, dochodzenia należności. Polecamy pomoc prawną w zakresie: prawa administracyjnego, pomagamy także rozwiązywać sprawy związane z prawem rodzinnym, prowadzimy sprawy w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Bierzemy czynny udział w różnorodnych negocjacjach. Staramy się pomóc z każdy prawnym problemem, indywidualnie podchodząc do każdego naszego Klienta. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Portal informacyjny Windykujemy.org.pl »

  www.windykujemy.org.pl to strona internetowa, poświęcona w całości tematyce windykacji. Dajemy na niej cenne rady, jak poradzić sobie z długami i jak rozmawiać z windykatorem. Dowiedz się, dlaczego negocjacje miękkie są lepsze od twardych? Jak uniknąć sprawy w sądzie? Jakie uprawnienia posiada windykator.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • OBYDZIŃSKI INKASO Odszkodowania kraków »

  Kancelaria Obydziński Inkaso swoją siedzibę posiada w Krakowie. Świadczy usługi prawne z zakresu monitoringu należności, windykacji polubownej, sądowej, egzekucyjnej oraz poegzekucyjnej, odszkodowań majątkowych a także obsługi prawnej podmiotów gospodarczych czy osób prywatnych. Usługi kancelarii przyczyniają się do poprawy sytuacji finansowej Kontrahenta. Naszych Klientów reprezentujemy w postępowaniach przedsądowych i sądowych, a także przed organami administracji publicznej. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o pełnej ofercie kancelarii lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 06 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna obsługa prawna przez dobrych adwokatów »

  Mieszkasz w Krakowie? Może słyszałeś o naszej kancelarii adwokackiej LSW? Jeśli nie, to już śpieszymy z informacją. Każdego dnia pomagamy osobom z problemami prawnymi, rozwiązywać niedogodności. Skutecznie obsługujemy także firmy. Dział kadr wybiera wyłącznie dobrych adwokatów i prawników do współpracy, tak więc nasza skuteczność stoi na najwyższym poziomie. Rozwiązujemy problemy z alimentami, pomagamy w sprawach o odszkodowania, windykacje czy podział majątkowy (rozwody).

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna windykacja należności Intrum.com/pl »

  Intrum Justitia prezentuje swoją stronę internetową www.intrum.com/pl. To tam zamieszczony jest profil działalności tej firmy, opis świadczonych usług czy szereg porad dla wierzycieli i dłużników. To kompendium wiedzy w zakresie windykacji, z którego może korzystać każdy, kto ma problem ze spłacaniem należności albo ich odzyskiwaniem.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Strona o windykacji miękkiej »

  www.dlawierzycieli.pl to strona internetowa o windykacji. Można przeczytać na niej o windykacji polubownej i windykacji twardej. Można też dowiedzieć się, jakie są zalety współpracy z firmami windykacyjnymi. Przecież wszystkim zależy na tym, by szybko odzyskać swoje środki od dłużnika i cieszyć się pełnym portfelem.

  Data dodania: 03 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi finansowe »

  Najwyższej jakości usługi finansowe: faktoring odwrotny, faktoring z regresem, zakup i sprzedaż wierzytelności, zakup długów, udzielanie pożyczek, poradnictwo to oferta lidera w sektorze finansowym- firmy Pragma! Z nami nie będziesz się musiał martwić o płynność finansową, ponieważ gotówka znajdzie się na twoim koncie w 48 h!

  Data dodania: 14 06 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »