Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'usługi hydrauliczne':

 • Remonty Łódź Remont PROFESJONALNE Usługi »

  Remonty Łódź Remont Wykończenie wnętrz fachowo i solidnie. Oferujemy Państwu świadczone na terenie miasta Łodzi i okolic profesjonalne usługi remontowe i wykończenia wnętrz w konkurencyjnych cenach.
  Wykonujemy:
  - malowanie
  - gładź
  - prace hydrauliczne
  - prace elektryczne
  - prace glazurnicze
  - ścianki działowe
  - sufity podwieszane
  - panele podłogowe
  - prace stolarskie

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • EDISO Instalacje Sanitarne I C.O. »

  Przepychanie Kanalizacji Łódź Hydraulika Instalacje C.O. Pogotowie Hydrauliczne Hydraulik Łódź Rok Powstania 1977 Przepychanie Toalety Rur Ediso Zakład Instalacji Sanitarnych I Centralnego Ogrzewania
  - Wykonujemy Kompleksowo Instalacje Przy Budowie Domu.
  - Obsługujemy Kanalizację ( Przepychanie, Czyszczenie, Płukanie)
  - Instalacje Centralnego Ogrzewania
  - Przyłącza Wod-Kan.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montaż mebli Warszawa Piaseczno »

  Każdemu się czasem zdarzą problemy techniczne w domu, których nie potrafimy samodzielnie naprawić. Wtedy przydałby się złota rączka. Wiele prac można zalecić firmie serwis domowy, która znajduje się pod internetowym adresem www.serwis-domowy.com. W zakładce Oferta każdy potencjalny klient może zobaczyć, że firma ta wykonuje usługi elektryczne, montaż klimatyzacji czy drobne prace remontowe. Numer telefonu do firmy podany jest na stronie głównej, ale można wypełnić także formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce Kontakt lub wysłać wiadomość e-mail pod podany adres.

  -Montaż mebli, szafy, meblościanki,witryny, łóżka, kuchenne
  Ikea, Black Red White i wiele innych.
  -Wieszanie szafek, półek
  -Malowanie mieszkania, biura
  -Naprawa ścian uzupełnianie szpachlowanie
  -Montaż karniszy, rolet, suszarki łazienkowej
  -Montaż TV na ścianie
  Wymiana gniazdek i włączników elektrycznych
  -Montaż oświetlenia, żyrandol, kinkiet
  -Wymiana baterii, zlewu, syfonu
  -Naprawa komputera stacjonarnego i laptopa
  -Montaż klimatyzacji i wentylacji
  -Prace porządkowe dom, ogród
  -Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych
  -Montaż reklam kasetonów, menubordów
  Tel 503 901 700

  Oferujemy Państwu profesjonalne usługi na terenie Mazowieckim

  Warszawa, Otwock, Karczew, Józefów, Ząbki, Góra Kalwaria, Wiązowna, Góraszka, Wesoła, Glinianka, Kołbiel, Międzylesie, Falenica, Piaseczno, Józesłofaw, Pruszków, Konstancin Jeziorna, Stara Miłosna, Michalin, Marki, Radość

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne w Łodzi 791-080-888 »

  Kompleksowe usługi hydrauliczne w Łodzi. Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze i gazowe. Montujemy kotłownie gazowe, olejowe i gazowe wraz z centralnym ogrzewaniem grzejnikowym i ogrzewaniem podłogowym. Przeprowadzamy okresowe próby szczelności instalacji gazowych.Usuwamy awarie hydrauliczne i przepychamy kanalizację sprężyną elektryczną.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.sirlocal.pl »

  W ofercie naszej firmy klienci mogą znaleźć między innymi usługi specjalistów zajmujących się naprawami instalacji hydraulicznych czy elektrycznych. Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego możliwe jest znalezienie usług pogotowia hydraulicznego czy elektrycznego działającego przez 24 godziny w różnych rejonach kraju. Oferujemy również profesjonalne usługi naprawy sprzętu domowego, jak lodówki, pralki, czy zmywarki. Gwarantujemy profesjonalne usługi sprawdzonych fachowców oraz możliwość stworzenia oferty indywidualnie dopasowanej do oczekiwań naszych klientów zarówno firmowych jak też indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach naszej strony firmowej oraz do korzystania z usług naszego portalu internetowego!

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://hydraulik-warszawa.net »

  Każdy winien doceniać dobrego hydraulika, bo jednak jedynie i wyłącznie taki może przepychać kanalizację - pośród innymi, w niesłychanie wyśmienitym stylu. Zapraszamy zatem niezmiernie miło do niezwłocznego kontaktu z pogotowiem hydraulicznym, które jest organizowane właśnie przez nas.

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hydro Klinika »

  Hydro Klinika to pogotowie kanalizacyjne z Gdańska. Hydro Klinika oferuje usługi hydrauliczne, takie jak: badanie termowizyjne (termowizja), udrażnianie kanalizacji, udrażnianie rur i przepychanie rur. Zapoznaj się z pełną ofertą na usługi kanalizacyjne świadczone przez hydraulika z Gdańska, woj. pomorskie - zrobić to możesz wchodząc na stronę www jaką prowadzi pogotowie hydrauliczne o nazwie Hydro Klinika.

  Data dodania: 25 01 2020 · szczegóły wpisu »