Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'udrażnianie kanalizacji':

 • FHU AS-EKO przepychanie kanalizacji »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy AS-EKO, świadczącej specjalistyczne usługi z zakresu przeglądów oraz czyszczenia kanalizacji. Zapewniamy profesjonalne wykonanie kanalizacji, a ponadto jej regularne czyszczenie, udrażnianie, płukanie. Nasza oferta obejmuje także remonty kanalizacji i studzienek, a ponadto renowację nawierzchni asfaltowych i brukowanych. Działamy również jako pogotowie kanalizacyjne, specjalizujące się w przepychaniu zapchanych łazienek, umywalek oraz brodzików. Dotrzemy do Państwa z profesjonalną pomocą w przeciągu dwóch godzin od momentu zgłoszenia kłopotu. Nasza pełna oferta została opublikowana na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KANEX usługi kanalizacyjne warszawa »

  Firma KANEX Adam Krajewski powstała z myślą o narastającym zapotrzebowaniu na kompetentne usługi oczyszczania pojemników kanalizacyjnych na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic. Firma posiada współczesny samochód, który służy do dezynfekowania zbiorników takich jak szamba i odpływy. Do usług naszej marki przynależy m.in.: konserwacja sieci kanalizacyjnej, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji sanitarnych i pionów kuchennych, udrażnianie i czyszczenia kanalizacji deszczowej i przemysłowej, a również udrażnianie i czyszczenia kanalizacji komunalnej. mamy znaczne praktyki i współczesny sprzęt. Zapraszamy po szczegóły na witrynę WWW.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://udraznianiekanalizacji.eu »

  Chyba każdemu posiadaczowi mieszkania choć raz w życiu zdarzyła się awaria sieci hydraulicznej. O ile polegała ona jedynie na braku drożności rury, którą hydraulik szybko przepchał, to pół biedy. Gorzej, jeśli awaria była na tyle poważna, że rura pękła i zalała mieszkanie sąsiada. W takiej sytuacji może dojść do bardzo wielu nieprzyjemnych sytuacji. Sąsiad jest zdenerwowany, przekazuje informację innym o braku naszej odpowiedzialności. A my musimy płacić, gdyż ubezpieczenie nie zawsze pokryje koszt remontu. Warto wiec wejść na stronę  udraznianiekanalizacji.eu i zamówić usługę przeglądu stanu rur.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wojar, pogotowie kanalizacyjne Kraków »

  Przedsiębiorstwo Wojar już niejeden raz ratowało z opresji klientów zmagających się z problemem niedrożnej kanalizacji. Można do nas zadzwonić w każdym momencie, gdyż funkcjonujemy także jako pogotowie kanalizacyjne. Z kolei w normalnym trybie można nas wezwać do czyszczenia i płukania kanalizacji, jak również prac hydraulicznych.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mycie kostki brukowej, elewacji, dachów »

  Mycie kostki brukowej, elewacji, dachów to usługa, którą chcesz zlecić profesjonalistom? Zapraszamy serdecznie do kontaktu z WUKO Poznań - w ofercie tej firmy nie tylko wspomniane mycie kostki brukowej, elewacji, dachów, ale także przepychanie ciśnieniowe rury, czyszczenie i udrażnianie rur i kanalizacji za pomocą ciśnienia, monitoring i inspekcja kanalizacji kamerą. Masz pytania odnośnie oferty? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wuko Poznań, Nowy Tomyśl, Leszno, wielkopolskie. Skorzystaj z oferty tego pogotowia kanalizacyjnego już dziś i zawsze w razie potrzeby!

  Data dodania: 25 01 2023 · szczegóły wpisu »