Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'szorowarki':

 • Odsnieżarki, szorowarki, zamiatarki, pompy ogrodowe »

  Pragniemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz specjalistycznych urządzeń do zastosowania zarówno w firmie jak i przydomowym ogrodzie. W naszej ofercie znaleźć można szorowarki, odśnieżarki,pompy ogrodowe i zamiatarki. Wszystko do nabycia za pomocą naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny do mycia podłóg nowe i używane »

  Przedmiotem Twojego zainteresowania są w tym momencie urządzenia do czyszczenia podłóg, do których zaliczają się szorowarki, polerki czy zamiatarki? Jeżeli właśnie takiego sprzętu poszukujesz na powyższej stronie internetowej znajdziesz sklep online, który przygotował bardzo konkurencyjną oferte. Znaleźć w niej można zarówno nowe jak i poleasingowe urządzenia czyszczące, a także niemały wybór dodatków i akcesoriów uzupełniających. Istnieje zatem bardzo duża szansa na to, że w ofercie podmiotu uda Ci się znaleźć sprzęt, którego w tym momencie potrzebujesz. Byś mógł się o tym osobiście przekonać, zacznij już teraz analizować szczegóły oferty i charakterystyki poszczególnych produktów dostępnych w sprzedaży.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dawo - systemy utrzymania czystości »

  Dawo to firma zajmująca się profesjonalnymi systemami utrzymania czystości. Jest dystrybutorem wysokiej klasy urządzeń, takich jak zamiatarki, szorowarki, odkurzacze przemysłowe, specjalistyczne i biurowe, myjki ciśnieniowe, urządzenia do czyszczenia parą i wielu innych. Jest to sprawdzony i bardzo skuteczny sprzęt renomowanych marek. Firma Dawo prowadzi również serwis tych urządzeń, więc w razie jakichkolwiek problemów w trakcie eksploatacji któregokolwiek urządzenia, można się do niej zgłosić. Ich wieloletnie doświadczenie objawia się w dużym profesjonalizmie oraz fachowych usługach, na których nikt się nie zawiedzie.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »