Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'stal':

 • Www.konceptstal.pl - strona główna »

  Koncept stal - balustrady ze stali nierdzewnej, zadaszenia, konstrukcje stalowe,poręcze,schody.

  Tworzymy zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem w branży metalowej. Nasza firma to rozwiązania nowatorskie i trwałe o wysokim standardzie wykonania, światowe trendy podparte wieloletnią praktyką.
  Oferujemy kompleksowość - projekt, wykonanie, montaż. Realizujemy indywidualne projekty i zamówienia.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAG Industrieservice Polska Sp. z o.o. rury »

  Jesteśmy firmą handlową specjalizującą się w dostawach
  WYROBÓW HUTNICZYCH, STALI NIERDZEWNEJ I ARMATURY.

  Jesteśmy wyłącznym przedstawicielstwem
  producenta rur kwasoodpornych bez szwu
  CHIŃSKIEJ FIRMY Lixue Group Co., Ltd.
  W POLSCE

  W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów od producentów polskich i zagranicznych dla energetyki, przemysłu chemicznego, celulozowo - papierniczego, gazownictwa i innych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Haaspol - Balustrady, schody, poręcze »

  Firma Haaspol działa na rynku balustrad od 17 lat. Specjalizujemy się w produkcji i montażu schodów, balustrad, poręczy, pochwytów i systemów wejściowych, jednak na życzenie klienta podejmujemy się każdego rodzaju wyzwań. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Wysoką trwałość i estetykę naszych wyrobów.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rury nierdzewne »

  Szeroki zakres produktów - Outokumpu to dynamiczna grupa przedsiębiorstw, jesteśmy bezpośrednim producentem - stal kwasoodporna, blachy nierdzewne, stal nierdzewna, żaroodporna i rury nierdzewne - zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu przetwórczego. Tworzymy nową wiedzę - nasze wyroby, technologia wykorzystywane są na całym świecie. Zakres produkcyjny - Wyroby walcowane na zimno i gorąco, druty, pręty, taśmy precyzyjne, armatura, stale nierdzewne, rury kwasoodporne, Duplex, stal żaroodporna, jakościowa i rury nierdzewne, blachy kwasoodporne, Quarto. Materiały spawalnicze, nierdzewka i kwasówka - zapraszamy. Także doradztwo techniczne i obróbka chemiczna.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tig-pol - Wyroby ze Stali Nierdzewnej - Balustrady - Olsztyn »

  Przedsiębiorstwo Montażowo - Instalacyjno-Produkcyjne Tig-Pol istnieje od 1998r. Specjalizuje się w wytwarzaniu wyrobów ze stali nierdzewnej[balustrad, poręczy, schodów oraz zadaszeń] łączonych z drewnem i szkłem.

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Know-how cynkowania ogniowego »

  Chem-Protect wspiera cynkowanie ogniowe, które jest najefektywniejszą oraz najtańszą metodą zabezpieczania stali przed korozją. Lata doradzania oraz prowadzenia dostaw w zakresie tej technologii przez firmę Chem-Protect gwarantują, że wykorzystanie naszej oferty zapewnia otrzymanie powłoki cynkowej o najwyższej jakości oraz najwyższej trwałości.Proces nakładania powłok cynkowych jest dla naszej firmy priorytetową technologią, którą rozwijamy oraz dla której jest tworzona nasza oferta. Albowiem cynkowanie jest procesem zapewniającym najtańszą oraz bardzo trwałą ochronę stali przed korozją.Nasza oferta jest odpowiednio dostosowywana do potrzeb naszych klientów, jednak zawiera w sobie głównie rozwiązania takie jak m.in.:[*]PRODUKTY CHEMICZNE I SUROWCE[*]URZĄDZENIA I MASZYNY[*]ROZWIĄZANIA BHP I EKOLOGICZNENasze propozycje technologiczne dobieramy w zależności od potrzeb naszych klientów, którym gwarantujemy kompleksowe zaopatrzenie oraz doradztwo odnośnie obróbki chemicznej. Właściwe cynkowanie ogniowe powinno być bowiem prowadzone przy jednoczesnym wykorzystaniu wielu procesów wspomagających otrzymywanie idealnych powłok, jak np: odtłuszczanie, trawienie, pasywacja oraz topnikowanie.Chem-Protect ma możliwość dostarczenia Państwu najlepszych rozwiązań technologicznych w kwestii procesu cynkowania jak i również w kwestii pozostałych procesów obóbk chemicznej wykorzystywanych podczas kompleksowego nakładania powłok ochronnych. Umożliwiamy modernizacje, optymalizacje oraz usprawnienia procesów obróbki chemicznej dążące do:[*]Doboru odpowiednich produktów oraz ich stężeń[*]Optymalizacji czasów zanurzania oraz temperatur [*]Regulacji oraz kontroli powstających struktur i budowy fazowej powłok[*]Zapobiegania pęcherzenia i odpryskiwania powłok [*]Przeciwdziałania powstawaniu białej rdzy i cynkatu[*]Unikania ciekłometalicznej korozji naprężeniowej

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rail System »

  Rail System powstał w 2009r. w Kościerzynie, jesteśmy firmą produkcyjną-handlowo-usługową. Dziedziną działalności naszej firmy jest obróbka stali nierdzewnej oraz stali węglowej. Swoją ofertę kierujemy m. in. do firm z branży:

  - budowlanej,
  - wykończenia wnętrza,
  - motoryzacyjnej,
  - spożywczej.

  Nie zapominamy o Klientach indywidualnych, dla których również posiadamy ciekawe propozycje. Całość uzupełnia szeroki wachlarz materiałów spawalniczych dostępnych w siedzibie.


  Świadczymy usługi w zakresie spawania stali węglowych, nierdzewnych oraz kwasoodpornych. W naszej ofercie znajdują się również meble technologiczne (ze stali 304 lub 316) dla małej i dużej gastronomii, takie jak:

  - stoły robocze bez i z drzwiami suwnymi,
  - baseny jedno i dwu komorowe,
  - zlewy jedno i dwu komorowe,
  - regały, szafy (w tym szafy przelotowe),
  - podstawy i wózki pod urządzenia gastronomiczne.

  A także wyroby ze stali nierdzewnej do wykończenia wnętrz oraz elewacji budynków, między innymi:

  - barierki,
  - balustrady,
  - poręcze,
  - balkoniki francuskie,
  - podpory,
  - podjazdy,
  - zadaszenia,

  Oferujemy również ogrodzenia, bramy, balkony, balustrady wykonane z elementów kutych.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • HART guma w arkuszach »

  Osoby indywidualne i przedsiębiorstwa, które są zainteresowane nabytkiem wysokiej jakości produktów ze stali oraz metali niezależnych, zapraszamy do współpracy ze sklepem internetowym firmy Hart Centrum Metali Nieżelaznych. Prowadzimy sprzedaż internetową produktów metalowych, które są powszechnie używane w różnych obszarach przemysłu. Sprzedajemy między innymi wyroby z aluminium, brązu, cyny, miedzi, mosiądzu i ołowiu. Mogą u nas Państwo zamówić blachy aluminiowe, ryflowane, miedziane, kątowniki, armaturę kwasoodporną, dodatki meblowe, środki chemiczne wykorzystywane przy pracach z metalami i inne produkty. Pełna oferta jest na stronie.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ELKA Stal nierdzewna »

  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo handlowe Elka Sp. z o.o. Jesteśmy dystrybutorem wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej oraz metali niezależnych. Proponujemy: aluminium, miedź, mosiądz, ołów, stal nierdzewną, stal ocynkowaną, stal węglową oraz inne. Oferowane przez nas produkty pochodzą od najlepszych europejskich i światowych producentów. Gwarantujemy fachowe doradztwo i fachowe porady naszych profesjonalistów. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na proponowane przez nas artykuły. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową propozycją firmy.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog o męskich dodatkach odzieżowych »

  Piszemy z wielką pasją o męskich dodatkach do odzieży. Obecnie już nie tylko należą do nich krawat czy poszetka. Jest ich zdecydowanie więcej. Podpowiadamy ja je dobrać. Jaką bransoletkę, łańcuszek, zawieszkę czy kolczyki wybrać na konkretne okazje. Doradzimy jak dbać o srebro i biżuterię ze stali szlachetnej. Z nami kupisz wymarzony prezent dla swojego faceta.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • NOVA TRADING - stal kwasoodporna »

  Nowa Trading jest liderem na polskim rynku dystrybucji stali nierdzewnych. Oferujemy między innymi doskonałą jakościowo stal kwasoodporną, tak zwaną kwasówkę, znajdująca szerokie zastosowanie w przemyśle, zwłaszcza spożywczym i medycznym.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Simstal.pl - odkuwki »

  Hurtownia stali SIMSTAL, która funkcjonuje od 1994 roku oferuje wysokiej jakości pręty ciągnione, hutnicze wyroby ze stali i metali nieżelaznych oraz różnego typu blachy. W jej propozycjach odnaleźć można również min. stal kwasoodporna oraz stal żaroodporna. Jej oferta stale się zwiększa o całkiem nowy asortyment, dlatego każdy klient będzie w stanie znaleźć propozycje odpowiednie dla siebie. W związku z tym, że hurtownia stali ma własny transport, oferuje opcję dostarczenia zamówienia pod wskazany adres do klienta, co stanowi niezwykle dużą wygodę. Hurtownia przygotowuje dla swoich klientów niezwykle korzystne oferty. Szczególny nacisk kładziony jest na terminowość oraz jakość. Dzięki temu jest w stanie zadowolić bardzo wybrednych klientów, którzy pragną nabyć wysokiej jakości odkuwki lub inne hutnicze wyroby. Wszelkie oferowane przez SIMSTAL wyroby posiadają certyfikaty i atesty.

  Data dodania: 23 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • ARJAN - Sklep-metale »

  ARJAN. Oferta nasza dotyczy wyrobów takich jak: aluminium, stal nierdzewna oraz stal kwasoodporna, stal zwykła i gatunkowa, tworzywa konstrukcyjne, brąz, miedź, mosiądz oraz elementy gotowe tj. wyroby śrubowe i armatura hydrauliczna oraz balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej.

  Duży zakres branżowy i zastosowanie materiałów, które oferujemy do sprzedaży w naszym sklepie z metalami oraz nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że mamy spore możliwości znalezienia materiałów nietypowych wśród tych, które produkują nasi Dostawcy lub jesteśmy w stanie zaproponować zamienniki.

  Firma P. P. H. U. ARJAN została założona przez Janusza Posmyka i Arkadiusza Posmyka w 2012r. Od tego momentu rozwijając się z każdym rokiem działa coraz prężniej w branży związanej z produkcją, obróbką oraz dystrybucją ALUMINIUM I METALI KOLOROWYCH.

  Hurtownia aluminium Wąsosz
  Naszą specjalnością są aluminiowe profile. Szeroki, stale dostępny wachlarz asortymentu, wykwalifikowana kadra pracownicza, własny transport zapewnia stałe i szybkie realizacje zamówień. Tworzymy i wyrabiamy nowe profile aluminiowe. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, indywidualnie podchodzimy do każdego. Jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym, działającym na najwyższym poziomie, obsługując rynek Polski i zagraniczny.

  Usługi:
  Posiadamy takie usługi jak:
  wykonanie dowolnych profili aluminiowych według rysunków klienta i ich tłoczenie z krótkimi terminami produkcji
  cięcia na wymiar na wprost, pod kątem i trapezy
  ciecia blach na gilotynach
  usługi na prasach, dziurkowanie, wybijanie kształtów itp.
  wykonywanie wykrojników, tłoczników i innych narzędzi
  usługi na drukarkach 3D
  własny transport

  Współpracujemy również z firmami, które wykonują:
  cięcia laserowe
  gięcia rur
  projektowanie
  spawanie aluminium
  elektro poler
  toczenie i frezowanie na automatach CNC
  Jak również z profesjonalnymi narzędziowniami.

  Data dodania: 27 04 2022 · szczegóły wpisu »