Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'środki czystości':

 • Hurtownia BHP Toruń »

  Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu przedsiębiorstw w środki czystości, sprzęt utrzymania czystości, odzież roboczą i ochronną oraz środki ochrony indywidualnej.Chcemy by nasi kontrahenci skoncentrowali się na meritum swojej działalności powierzając obsługę działu BHP naszej firmie. Proponujemy artykuły o zróżnicowanej cenie i jakości na każdą kieszeń i dla każdego klienta.

  Prowadzimy współpracę z zakładami produkcyjnymi różnych branż, do których nasze artykuły dostarczamy własnym transportem. Proponujemy korzystne warunki współpracy ustalane indywidualnie z każdym klientem. Realizujemy również zamówienia specjalne, np. niespotykana kolorystyka odzieży, nietypowe rozmiary, czy nadruk z nazwą lub logo firmy.Towary oferowane do sprzedaży przez naszą firmę, posiadają wszelkie, wymagane przez polskie prawo atesty i oznakowania zgodne z polskimi normami.Oferując indywidualne podejście do każdego klienta mamy nadzieję na udaną współpracę i zapraszamy do naszego punktu obsługi klienta, gdzie istnieje możliwość konsultacji w zakresie optymalnego doboru artykułów BHP, sprawdzenia jakości tych artykułów oraz ich przymiarki.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Płyn do naczyń »

  W swojej ofercie posiadamy preparaty do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Konkurencyjna oferta profesjonalnych środków czystości i higieny. Wysokiej wydajności, importowane środki czystości firmy SWISH. Kupując środki chemiczne w internecie zaoszczędzisz pieniądze, czas. Mamy środki o bardzo wysokim stężeniu. Wszystkie nasze środki dezynfekujące posiadają ważne państwowe atesty. W ofercie mamy również spryskiwacze. Tylko u nas kupisz atestowane środki dezynfekcyjne. Szybka realizacja zamówienia, możliwość zwrotu kupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni. Mamy rewelacyjne mydło warsztatowe. Nasze środki nie są najtańsze na rynku, ponieważ stawiamy na jakość naszych produktów. Wystawiamy faktury i paragony. Środki idealne do sprzątania domu i firmy. Masz firmę zajmującą się praniem dywanów? Nie mogłeś lepiej trafić.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Higiena Serwis Środki czystości »

  Higiena Serwis to oferta obejmująca wszystkie urządzenia, akcesoria i środki chemiczne niezbędne do podtrzymania czystości. Firma dba o jak najwyższą jakość zaświadczanych usług. Spory nacisk kładzie również na konsulting i wykwalifikowany serwis. Istnieje na rynku już w przybliżeniu piętnaście lat, to jest od 1998 roku, co zaświadcza o jej niezwykłym potencjale i profesjonalizmie. Biegły personel dba o to, aby każdy klient zdobył najkorzystniejsze w jego przypadku rozwiązanie. Obojętnie od wielkości zlecenia, dokłada się wszelkich starań, aby zaspokoić oczekiwania danego interesanta. Takie postępowanie skutkuje grupą wieloletnich, stałych klientów, którzy niesłychanie poważają sobie usługi Higiena Serwis. Dzięki Higiena Serwis zaoszczędza się czas oraz podwyższa standardy czystości, otrzymując do tego niesłychanie przyciągającą propozycję cenową. Wszystko to razem sprawia, że warto zatrzymać się na dłużej przy tej firmie. Więcej wiadomości na stronie:

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • HURTEX BHP i P. POŻ Częstochowa »

  HURTEX BHP Częstochowa to profesjonalna hurtownia artykułów BHP i P. POŻ. działająca od 1990 roku. Naszą dewizą handlową jest sprawne i szybkie zaspokajanie potrzeb naszych Klientów w zakresie artykułów bezpieczeństwa i higieny pracy. Główne grupy oferowanych przez nas produktów to:
  odzież robocza
  ubrania robocze
  rękawice robocze
  obuwie robocze i ochronne
  sprzęt chroniący przed upadkiem[*]inne artykuły BHP i P. POŻ:gaśnice, apteczki, kaski, taśmy ostrzegawcze, środki czystości, ręczniki i ścierki, instrukcje i tablice informacyjne

  Pełny asortyment znajdą Państwo na naszej stronie.
  Kompletujemy dostawy według indywidualnych zamówień, wykonujemy nadruki firmowe, negocjujemy ceny i warunki płatności.
  Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość oraz zgodność z obowiązującymi normami i certyfikacją Unii Europejskiej.
  Jesteśmy przedstawicielem uznanych producentów:Strzelce Opolskie (obuwie roboczo-ochronne)
  Protekt Łódź (sprzęt chroniący przed upadkiem)
  Polstar, Rawpol (ubrania i rękawice robocze)

  HURTEX BHP
  Ul. Kilińskiego 120
  42-200 Częstochowa

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 04 05 2022 · szczegóły wpisu »