Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'projekty domow drewnianych':

  • Centrum Projektów Projekty »

    Szukasz idealnego projektu swojego domu, masz wizję, aczkolwiek potrzebujesz zobaczyć projekt, by mieć pewność - zgłoś się do CentrumProjektow.eu z Bielska Białej. Nasza firma dysponuje okazałą ofertą projektów domów, garaży, budynków gospodarczych, stajni i domków letniskowych. Proponujemy klientowi adaptację do działki, a także według życzenia nanosimy wszystkie zmiany w gotowych już projektach. Istniejemy na rynku od lat i dzięki temu znakomicie poznaliśmy specyfikę branży i w razie potrzeby służymy fachowym doradztwem. Każde nasze projekty wykonane są przez cenionych architektów, którzy są na bieżąco ze wszystkimi przepisami prawa budowlanego. Zapraszamy do współpracy. Więcej o nas na stronie:

    Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
  • POLSKA DREWNIANA dom z bali budowa »

    Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nową spółkę Polska Drewniana, której główna siedziba mieści się w Warszawie. Zajmujemy się wykonaniem oraz sprzedażą domów drewnianych. Oferujemy Państwu całościowy zakres prac. Jako zespół speców wszystkim się zajmiemy, poczynając od pozyskania pozwolenia na budowę, poprzez planowanie, aż po oddanie gotowej inwestycji. Pracujemy dla klientów, jacy szukają wyrafinowanych, gustownych projektów domów. Nasze domy wznoszone są w wielu przypadkach na terenach objętych ochroną przyrodniczą albo strefach chronionych przez konserwatora. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie odszukają Państwo pełną ofertę domów.

    Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »