Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'pogotowie kanalizacyjne':

 • FHU AS-EKO przepychanie kanalizacji »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy AS-EKO, świadczącej specjalistyczne usługi z zakresu przeglądów oraz czyszczenia kanalizacji. Zapewniamy profesjonalne wykonanie kanalizacji, a ponadto jej regularne czyszczenie, udrażnianie, płukanie. Nasza oferta obejmuje także remonty kanalizacji i studzienek, a ponadto renowację nawierzchni asfaltowych i brukowanych. Działamy również jako pogotowie kanalizacyjne, specjalizujące się w przepychaniu zapchanych łazienek, umywalek oraz brodzików. Dotrzemy do Państwa z profesjonalną pomocą w przeciągu dwóch godzin od momentu zgłoszenia kłopotu. Nasza pełna oferta została opublikowana na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wojar, pogotowie kanalizacyjne Kraków »

  Przedsiębiorstwo Wojar już niejeden raz ratowało z opresji klientów zmagających się z problemem niedrożnej kanalizacji. Można do nas zadzwonić w każdym momencie, gdyż funkcjonujemy także jako pogotowie kanalizacyjne. Z kolei w normalnym trybie można nas wezwać do czyszczenia i płukania kanalizacji, jak również prac hydraulicznych.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hydro Klinika »

  Hydro Klinika to pogotowie kanalizacyjne z Gdańska. Hydro Klinika oferuje usługi hydrauliczne, takie jak: badanie termowizyjne (termowizja), udrażnianie kanalizacji, udrażnianie rur i przepychanie rur. Zapoznaj się z pełną ofertą na usługi kanalizacyjne świadczone przez hydraulika z Gdańska, woj. pomorskie - zrobić to możesz wchodząc na stronę www jaką prowadzi pogotowie hydrauliczne o nazwie Hydro Klinika.

  Data dodania: 25 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Przepychanie i udrażnianie rur - Wuko Warszawa »

  Nagła i nieprzewidziana awaria hydrauliczna, może przysporzyć wiele problemów, dlatego w razie nieprzewidzianej sytuacji możemy wezwać na pomoc pogotowie hydrauliczne z Warszawy. Przepychanierurwarszawa. pl od wielu lat oferuje skuteczne i szybkie usuwanie awarii hydraulicznych i problemów związanych z zatkanymi i niedrożnymi rurami. Oferujemy udrażnianie i przepychanie rur w Warszawie i okolicach a także wiele innych usług hydraulicznych, w tym także usługi WUKO związane z przepychaniem rur silnym strumieniem wodnym pod wysokim ciśnieniem. Wykonujemy również: czyszczenie pionów/poziomów kanalizacyjnych, przeprowadzamy inspekcję kanalizacji kamerą, instalacje hydrauliczne, wykonanie lub naprawa instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz montaż i demontaż urządzeń sanitarnych.

  Data dodania: 16 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Mycie kostki brukowej, elewacji, dachów »

  Mycie kostki brukowej, elewacji, dachów to usługa, którą chcesz zlecić profesjonalistom? Zapraszamy serdecznie do kontaktu z WUKO Poznań - w ofercie tej firmy nie tylko wspomniane mycie kostki brukowej, elewacji, dachów, ale także przepychanie ciśnieniowe rury, czyszczenie i udrażnianie rur i kanalizacji za pomocą ciśnienia, monitoring i inspekcja kanalizacji kamerą. Masz pytania odnośnie oferty? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wuko Poznań, Nowy Tomyśl, Leszno, wielkopolskie. Skorzystaj z oferty tego pogotowia kanalizacyjnego już dziś i zawsze w razie potrzeby!

  Data dodania: 25 01 2023 · szczegóły wpisu »