Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'podnosniki':

 • Wynajem podnośników koszowych Warszawa »

  Oferujemy Państwu usługi i wynajem dźwigów oraz podnośników. Nasza kadra to wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy,którzy potrafią wykonać najtrudniejsze zadania.Zajmujemy się także sprzedażą używanych dźwigów teleskopowych, podnośników koszowych,ładowarek teleskopowych oraz innych maszyn budowlanych.Gwarantujemy Państwu odbiór maszyny gotowej do pracy.Wejdź i sam zobacz nasze oferty!

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem podnośnika Warszawa »

  Sprawdzone i niezawodne podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe od Aga-Trans ul. Gościńcowa - wynajem podnośników Warszawa. Witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą doświadczoną - Grzegorz Brzeski, Łomianki - tani wynajem podnośników koszowych i nożycowych w Warszawie. Sprzęt sprawny i dostarczony na czas. Podnośnik, wysięgniki - tanio podnośniki koszowe Warszawa, woj. mazowieckie. Tanio wysięgniki, podnośnik w Warszawie, woj. mazowieckie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Rusztowania - Higher - oferujemy: zsypy do gruzu, rusztowania aluminiowe, robocze, warszawskie i elewacyjne, drabiny (drabiny magazynowe i specjalistyczne), schody, wciągarki, podesty robocze. Konstrukcje, podnośniki, windy dachowe - promocje na stronie. Ogrodzenia budowlane, podnośniki, wciągarki, siatki i plandeki. Zapraszamy po rusztowania aluminiowe, zsypy do gruzu, drabiny magazynowe.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika siłowa - Hydromechanika »

  Hydraulika siłowa - Hydromechanika. Firma oferuje urządzenia do wyposażenie warsztatów oraz magazynów. Wysokiej jakości pompy i siłowniki hydrauliczne, podnośniki nożycowe, rampy przeładunkowe, platformy hydrauliczne, windy samochodowe i windy towarowe, wózki paletowe czyli paleciaki. Wyposażenie warsztatu, system pojemników podziemnych i ekologiczne podziemne pojemniki na odpady, dodatkowe wyposażenie wózka widłowego i zestawy transportowe. Wanny wyłapujące, stojaki do beczek, suwnice bramowe, pojemniki na butle gazowe, kontenery, wywrotki, koleby i kosze o oprzyrządowanie wózka widłowego. Sprzedaż i serwis maszyn - rolki transportowe, żurawie obrotowe, wciągniki a także wciągarki. Oprzyrządowanie - magazynowe, Konserwacje i Rejestracja w UDT. Promocje na stronie.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rothlehner - sprzedaż podestów ruchomych »

  Chcesz kupić podnośnik koszowy lub zwyżkę? A może tylko wynająć lub oddać do serwisu? Skontaktuj się z nami! Rothlehner podesty ruchome sp. z o.o. na polskim rynku działa od wielu lat. Gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych urządzeń jak i wykonywanych usług. W naszej niezwykle różnorodnej ofercie znaleźć można samobieżne teleskopowe podesty robocze, podnośniki nożycowe oraz przegubowe elektryczne jak spalinowe, podnośniki koszowe na samochodach, podnośniki montowane na przyczepach, wysięgniki gąsienicowe i specjalistyczne, elektryczne zwyżki masztowe, ładowarki teleskopowe. Ponadto dostarczamy do każdej z nich części zamienne. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Łóżka rehabilitacyjne to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie opiekę nad osobą niepełnosprawna czy obłożnie leżącą. Możliwość zmiany pozycji bez angażowania osób trzecich to bardzo ważny element poczucia samodzielności pacjenta a także istotny element profilaktyki przeciwodleżynowej. W sprzedaży i wypożyczeniu posiadamy łóżka rehabilitacyjne, łózka ortopedyczne, schodołazy, podnośniki kąpielowe, wózki inwalidzkie inwalidzkie i wiele innych.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • BAC PODESTY RUCHOME Platformy robocze »

  Sądzisz, że połączenie wysokiej jakości z niską ceną jest niemożliwe? Sprawdź sam i skorzystaj z interesującej propozycji wynajmu podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych, którą przygotowała dla Ciebie firma BAC Polska. Oferuje nie tylko nowoczesne oraz sprawne maszyny, ale również możliwość skorzystania z przewozu oraz fachowego doradztwa. Swoją działalność prowadzi od 2003 roku, kiedy to powstała jako kontynuacja holenderskiej firmy o podobnym profilu. Dynamiczny rozwój, usilne kształcenie pracowników i optymalizacja propozycji pozwoliły odszukać szerokie grono zadowolonych klientów. W ofercie między innymi podesty nożycowe, teleskopowe oraz doczepiane. Więcej na stronie internetowej

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ps-Log.pl »

  Ps-Log jest sklepem internetowym oferującym różnego rodzaju urządzenia dźwignicowe. Asortyment sklepu zawiera zarówno artykuły własne artykuły własne: PS Logistics, jak również innych uznanych producentów (między innymi Edmolift AB, Elephant s.r.l Gruse Maschinenbau, Flexlift Hubgeräte GmbH, a także inne). Wszystkie artykuły z naszego sklepu internetowego wyróżnia doskonała jakość, solidność oraz atrakcyjna cena, natomiast same usługi szybkość, sprawność i profesjonalizm. W propozycji Klienci naszego sklepu odnajdą między innymi wózki ręczne i elektryczne, podnośniki kolejowe, wciągarki linowe, wciągniki łańcuchowe, wagi, prasy hydrauliczne, suwnice, rampy, podesty ruchome i wiele innych. Zapraszamy do zaznajomienia się z ciekawymi promocjami oraz całą ofertą sklepu.Produkcja, sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń dźwignicowych. Szeroki asortyment, najwyższa jakość i profesjonalizm. Koniecznie poznaj całą ofertę!

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRO REHA podnośniki z szybem samonośnym »

  Pro Reha Sp. z o.o. działa od 1994 roku i od tego czasu znacznie zmodernizowała swoją aktywność. Zajmujemy się pokonywaniem barier w podobny sposób w budynkach zbiorowych, jak i mieszkaniach prywatnych. Jesteśmy liderem na rynku podnośników i platform dla osób niepełnosprawnych. Dzięki naszej wytężonej pracy, udało nam się zrealizować nasze szkice w przeszło tysiącu ośmiuset domach na terenie całego kraju. Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji i czekamy na w największym stopniu trudne zamówienia. Więcej informacji o naszej bieżącej działalności i kompletna oferta, znajdują się na naszej stronie internetowej, na jaką ciepło Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem dźwigów - REGAN.eu »

  Firma REGAN gwarantuje rzetelne i solidne wykonanie pracy z zakresu wynajem żurawi bydgoszcz. Obsługą sprzętu zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni operatorzy posiadający odpowiednie uprawnienia i referencje. Firma REGAN zapewnia fachowy wynajem podnośników koszowych włocławek do 500 ton wraz z profesjonalną obsługą operatorską, w pełni dostosowaną do potrzeb i wymagań każdego klienta. Wynajem dźwigów toruń w firmie REGAN to gwarancja sprawnego i błyskawicznego wykonania projektu, przebiegu obsługi oraz bezpieczeństwa i wysokiej jakość wykonywanych usług.

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podest nożycowy, platformy przeładunkowe »

  Urządzenia hydrauliki siłowej, takie jak podest nożycowy, platformy przeładunkowe, windy dla przemysłu są dostępne w ofercie firmy 5M-lift z woj. mazowieckiego. Firma 5M-lift oferuje profesjonalny podest nożycowy, platformy przeładunkowe, podnośniki warsztatowe i dźwigniki przemysłowe także w ofercie. Chcesz poznać pełną ofertę firmy? Zajrzyj na stronę www.

  Data dodania: 08 06 2020 · szczegóły wpisu »