Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'palety euro':

 • Używane »

  Producent firma Grewling oferuje Państwu wysokiej jakość palety euro, palety ippc, przemysłowe, magazynowe i palety fitosanitarne. W ofercie mamy nowe jak i używane palety euro. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz produkujemy nadstawki paletowe oraz nietypowe opakowania drewniane na życzenie klienta.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U.MILER ZBIGNIEW palety Dusseldorf »

  atrakcyjne warunki kooperacyj, fachowe doradztwo i indywidualne podejście - to tylko jedne z wielu walorów firmy F.H.U. Miler Zbigniew, jaka od lat zapewnia skup i sprzedaż palet. Ofertę Przyszykowaliśmy dla krajowych i zagranicznych klientów indywidualnych i przedstawicieli przedsiębiorstw. Sprzedawane przez nas palety cechują się wysoką jakością i estetyką wykonania. Pośród nich znajdą Państwo drewniane oraz Düsseldorf, a W dodatku nadstawki paletowe i kosze Gitterbox. Słyniemy z fachowej obsługi, indywidualnego podejścia oraz terminowej realizacji każdego zlecenia. Troszczymy się o to, aby dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom zapewniamy umowny system cen, który uzależniamy od ilości i częstotliwości składania zamówień. Szczegóły na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polmat - palety używane »

  Firma Polmat zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Siedziba naszej firmy mieści się w Zielonce koło Bydgoszczy. Nasza oferta to skup oraz sprzedaż palet. Mamy palety nowe i używane. W ciągłej sprzedaży Mamy: palety typu Euro, przemysłowe, typu DIN, typu CP, plastikowe, nadstawki paletowe, kosze metalowe, zbiorniki plastikowe. Prowadzimy także transport międzynarodowy na obszarze całej Unii Europejskiej. Wieloletnie doświadczenie, wyszkoleni pracownicy i specjalistyczne wyposażenie zapewniają zadowalającą współpracę. Gwarantujemy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług. Jeśli jesteście Państwo zaciekawieni naszą ofertą, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • MEDIA SERVICE Reklama zewnętrzna śląskie »

  Za pośrednictwem firmy MEDIA-SERVICE dostępne są całościowe usługi dotyczące zamieszczania reklamy zewnętrznej na różnorodnego wymiaru nośnikach, krajowej oraz międzynarodowej spedycji artykułów i rozporządzanie paletami drewnianymi. Firma posiada nośniki reklamowe w miastach powiatowych i kurortach. Przesyłką zajmują się wykwalifikowani kierowcy z certyfikatami, a zregenerowane czy wyprodukowane czy też zutylizowane palety dostają ustawowe znakowania. Doświadczenie w branży, optymalny sprzęt oraz różna oferta to niektóre z cech znacząco wyróżniających firmę na tle innych. Więcej detalów dostępnych na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »