Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'olej opałowy':

 • Dostawcy opału »

  Serwis internetowy poświęcony tematyce ogrzewania. Umożliwia szybko i wygodnie wyszukać dla siebie konkretną ofertę w tym zakresie. Jeżeli zamierzasz kupić węgiel, olej opałowy czy też pelet, to właśnie tutaj czekają ich dostawcy. Możesz zobaczyć, kto w Twoim regionie proponuje najkorzystniejsze warunki. Zachęcamy też do czytania naszych porad związanych z ogrzewaniem nieruchomości. Kiedy chcesz mniej płacić i ogrzewać swój dom wydajniej, nasz serwis może zaoferować Tobie najlepsze rozwiązania.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Olej opałowy - Petropol »

  Wydatki eksploatacyjne potrafią nadwyrężyć budżet każdej firmy. Ma to szczególne znaczenie w branży transportowej, która zawsze szuka oszczędności w podstawowym źródle kosztów utrzymania - w paliwie. Okręty wolnoobrotowe wykorzystują tanie źródła takie jak olej opałowy. Przedsiębiorstwa korzystające z większych flot samochodowych inwestują w pojazdy zdolne jeździć na paliwie typu olej napędowy czy ciekły gaz. Interesującym rozwiązaniem jest dla nich również hurtowa sprzedaż paliw, którą oferują niektórzy dostawcy po niższych cenach.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • RAWSKI olej opałowy lekki »

  Prezentujemy Państwu P.P.H.U. Rawski z Józefowa. Od 1989 roku prężnie działamy w dziedzinie paliw płynnych. Mamy sieć 4 stacji paliw, gdzie proponujemy wysokiej jakości artykuły i usługi. Naszych kontrahentów zaopatrujemy w: benzynę bezołowiową 95, olej napędowy Ekodiesel Plus, Olej Napędowy Grzewczy Ekoterm Plus i Olej opałowy ciężki C-3. Proponujemy również transport materiałów niebezpiecznych i chemii płynnej. Działamy na terenie Unii Europejskiej. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy albo telefoniczny. Więcej wiadomości i pełna oferta mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • AUTO BENZ sprzedaż paliw »

  Firma Auto - Benz z Gorzowa Wielkopolskiego zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Na rynku działamy od 2004 roku. Oferujemy wysokiej jakości paliwa płynne: benzynę bezołowiową 95, olej napędowy i olej opałowy. Posiadamy specjalistyczny transport do przewozu materiałów łatwopalnych. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność i bardzo wysoką postać sprzedawanych przez nas paliw. Współpracujemy z renomowanymi koncernami paliwowymi o ugruntowanej pozycji na rynku. Gwarantujemy szybką oraz sprawną realizację każdego zlecenia dodatkowo bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się pełna oferta.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ELLA ELŻBIETA ŻYŚKO odzież ochronna lublin »

  Znajdująca się w Lublinie firma Ella zapewnia swoim Klientom pełną gamę artykułów BHP dla wielu dziedzin przemysłu. Dla swoich Klientów przygotowała wybór sprzętów ochronnych, odzieży roboczej, chemii gospodarczej jak i innych produktów BHP. Osiągalne są między innymi kurtki, fartuchy, rękawice, obuwie, kaski, nauszniki jak i szereg innych. Hurtownia w swojej ofercie ma ponadto wysokiej jakości paliwo, olej grzewczy oraz brykiet drzewny. Wszystkie artykuły z oferty przedsiębiorstwa pochodzą od renomowanych producentów oraz mają wszystkie atesty bezpieczeństwa. W celu zapoznania się z pełną ofertą przyszykowaną przez przedsiębiorstwo, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Olej opałowy GazPetrol »

  Gaz Petrol dostawca paliw płynnych. Oferowany przez nas olej opałowy to wysokiej klasy paliwo płynne o bardzo dobrych parametrach spalania i niskiej zawartości siarki co korzystnie wpływa na żywotność urządzenia grzewczego. Dowozimy olej opałowy już od 500 litrów. Zapewniamy także sprzedaż oraz montaż zbiorników na olej opałowy. Firma zajmuje się sprzedaż także takich produktów jak olej napędowy oraz gaz propan butan.

  Data dodania: 25 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Stacja paliw WEGA - PHU „PLACZYŃSKI” »

  Stacja Paliw WEGA PHU „PLACZYŃSKI” oferuje korzystne formy współpracy w zakresie sprzedaży paliw w systemie detalicznym, półhurtowym i hurtowym dostosowując się do potrzeb klientów oraz olej opałowy z dostawą do klienta. Oferujemy również usługi transportowe - autocysternowy transport paliw.

  Siedzibą firmy jest stacja paliw WEGA przy ul. Żyznej 1.

  PHU „PLACZYŃSKI” prowadzi swoją działalność od 1991r.

  Firma prowadzi:
  - Stację paliw WEGA w Częstochowie ul. Żyzna 1;
  - Sprzedaż hurtową paliw i oleju opałowego;
  - Wypożyczalnię samochodów i przyczep WEGA;
  - Noclegi - posiadamy 4 pokoje;
  - Auto-myjnię - mycie samochodu bez wysiadania;
  - Myjnię WashTec;
  - Kopalnię piasku;
  - Usługi transportowe;
  - Wynajem powierzchni magazynowych

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe “PLACZYŃSKI-Paliwa” Sp. z o. o.
  ul. Żyzna 1
  42-200 Częstochowa
  tel. 34 365-92-12
  wega@cze.pl

  Data dodania: 21 04 2022 · szczegóły wpisu »