Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'okna aluminiowe szczecin':

 • MKM pergole szczecin »

  Firma MKM istnieje w branży budowlanej od 1999 roku. W tym czasie zdołała zdobyć wysoką pozycję wśród konkurencji, za sprawą profesjonalnej obsługi i ogromnego asortymentu usług. Najważniejszym czynnikiem dla firmy jest zaufanie i satysfakcja jej odbiorców, dlatego nie przestaje się rozwijać i bezustannie rozszerza swoją ofertę. Na swoim koncie posiada wiele pomyślnie zrealizowanych projektów, a liczba nowych zadowolonych ze współpracy klientów stale rośnie. W bogatej ofercie usług, można znaleźć: montaż i sprzedaż okien i drzwi PVC, jak również żaluzji, rolet oraz parapetów. Ponadto w trosce o każdego klienta firma MKM świadczy usługi w zakresie: naprawy, regulacji i konserwacji okien, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • FENTI-JSG parapety wewnętrzne szczecin »

  W Szczecinie mieści się firma Fenti - JSG. Zakupią u nas Państwo okna: PCV, aluminiowe, drewniane i dachowe. Polecamy także drzwi, parapety, osłony okienne wewnętrzne oraz bramy garażowe. Mamy szeroki wybór roletek materiałowych, żaluzji plisowanych, poziomych i pionowych. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny oferowanych przez nas produktów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Pełna oferta opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ROTOMBUD drzwi antywłamaniowe szczecin »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Rotombud, która zajmuje się sprzedażą stolarki otworowej. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku w Szczecinie. Oferujemy: okna, drzwi wejściowe, drzwi wewnątrzlokalowe, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe i przemysłowe. Dodatkowo proponujemy: docieplenia budynków, kompleksowe remonty, renowacje elewacji oraz naprawy pogwarancyjne okien, drzwi i rolet. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej znajduje się więcej wiadomości i pełna propozycja.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »