Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'odsniezarki':

 • Odsnieżarki, szorowarki, zamiatarki, pompy ogrodowe »

  Pragniemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz specjalistycznych urządzeń do zastosowania zarówno w firmie jak i przydomowym ogrodzie. W naszej ofercie znaleźć można szorowarki, odśnieżarki,pompy ogrodowe i zamiatarki. Wszystko do nabycia za pomocą naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • AL-KO KOBER SP. Z O. O. kosa spalinowa »

  AL-KO Kober to międzynarodowa firma będąca jednym z liderów na rynku produkcji i dystrybucji zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego, urządzeń dla branży podzespołów do przyczep, jak również techniki powietrznej. Na naszym rynku firma funkcjonuje od 18-stu lat, czerpiąc z osiemdziesięcioletniego doświadczenia niemieckiej firmy-matki. Nasze artykuły cechuje niezmiennie wysoka jakość, nowoczesność, funkcjonalność, czego dowodem są liczne, otrzymane przez nas certyfikaty. Nieustannie się rozwijamy, żeby odpowiadać na bieżące potrzeby rynku, na życzenie naszych odbiorców położyliśmy również większy nacisk na design, inteligentną, intuicyjną obsługę, a także niezwykłą ergonomię naszych urządzeń. Jesteśmy tak pewni solidności naszych wyrobów, iż udzielamy na nie aż 3-letniej gwarancji. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • AL-KO KOBER SP. Z O. O. kosiarki »

  AL-KO Kober to międzynarodowa firma będąca jednym z liderów na rynku produkcji oraz dystrybucji zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego, urządzeń dla branży podzespołów do przyczep, a także techniki powietrznej. Na polskim rynku firma działa od 18-stu lat, czerpiąc z osiemdziesięcioletniego doświadczenia niemieckiej firmy-matki. Nasze produkty charakteryzuje stale wysoka jakość, nowoczesność, funkcjonalność, czego dowodem są liczne, otrzymane przez nas certyfikaty. Bezustannie się rozwijamy, by odpowiadać na bieżące potrzeby rynku, na życzenie naszych odbiorców położyliśmy także większy nacisk na design, inteligentną, intuicyjną obsługę, a także niezwykłą ergonomię naszych urządzeń. Jesteśmy tak pewni niezawodności naszych produktów, że udzielamy na nie aż 3-letniej gwarancji. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »