Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'obrazy na płótnie':

 • Malarstwo mieleckie »

  Malarstwo to mój sposób na życie, i już nie potrafię bez niego egzystować.
  Uwielbiam zapach i konsystencję farb olejnych... moment, kiedy rozprowadzam je na płótnie, jest dla mnie zawsze wielkim wyzwaniem...

  Ukończyłam Państwowe Licem Sztuk Plastycznych w Rzeszowie, a następnie Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Krakowie, kierunek wychowanie plastyczne.
  Jako nauczyciel plastyki, odsłaniam przed moimi uczniami tajniki mojej pasji.
  Należę do Stowarzyszenia Twórców Kultury Plastycznej w Mielcu, gdzie mieszkam i pracuję. W malarstwie preferuję technikę olejną, ale tworzę również w pasteli, akrylu i temperze. Obrazy olejne maluje pędzlem i szpachelką, dlatego mają one grubą fakturę farby.

  Nie mam ulubionych tematów, maluję martwe natury, pejzaże, portrety, również na zamówienie.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety ścienne na wymiar »

  Sklep internetowy Foteks oferuje fototapety na ścianę (do wyboru prawie 25 mln obrazów), plakaty ścienne, obrazy na płótnie oraz dekoracyjne naklejki (ścienne, magnetyczne, na szybę, meble i lodówkę). Uznana marka i wysoka jakość produktu - to cechy wyróżniające markę Foteks. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotoobrazy na płótnie »

  Z przeciętnych zdjęć w małym rozmiarze można utworzyć dzieło sztuki kolosalnego formatu. Fotobig zajmuje się produkcją fotoobrazów również zdjęć na płótnie. Drukowane fotoobrazy zyskują raz za razem większe zainteresowanie nabywców, zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza firma specjalizuje się w takiej wytwórczości, wykorzystuje tylko wysokiej jakości płótno malarskie 100 % bawełniane oraz bezpieczne dla zdrowia atramenty pigmentowe HDR. Za pomocą innowacyjnych technologicznie maszyn o największym zakresie kolorystycznym, generowane są prawdziwe kolory, intensywne czernie i unikatowa wyrazistość nawet niewidocznych na standardowym zdjęciu szczegółów, a to wszystko przy użyciu wysokiej rozdzielczości 2880dpi. Pomysłowe foto obrazy tego typu cechują się odpornością na kurz i nie płowieją do czasu 190 lat. Są także odporne na wilgotność i nie niszczeją poddane ekspozycji na zewnątrz, co jest możliwe dzięki używaniu werniksu odpornego na szkodliwe promieniowanie UV. W przypadku fotoobrazów dobrana technika wydruku gwarantuje trwałość utrwalonego w ten sposób obrazu. Obrazy na ścianę, a także fotografie realizowane na płótnie, to pełna gama możliwości również pod względem obróbki i udoskonalenia obrazu, jaki zachwyci w ostatecznym rozrachunku.

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »