Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'objawy':

 • Alkoholizm-forum"życie" »

  Alkoholizm - forum "życie" - to miejsce w którym się spotykamy by porozmawiać na temat alkoholizmu swojego lub bliskich nam osób. Wspieramy duchowo i staramy się wspólnie rozwiązywać trudności życia codziennego z tymi, którzy dopiero zaczynają trzeźwe życie, wymieniamy doświadczenia i dzielimy się siłą i nadzieją. Pomagamy przetrwać najtrudniejszy okres jakim jest zaprzestanie picia, kiedy rodzą się pytania co dalej?
  Samą obecnością pomagamy sobie wzajemnie, dążąc do rozwoju osobistego każdego z nas i ucząc się czerpać radość z nowego, trzeźwego życia. Jesteśmy wielką rodziną i nierzadko nasze kontakty wychodzą poza świat forum ale też szanujemy prywatność i anonimowość każdego kto sobie tak życzy.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Objawy Chorób »

  Obecnie ludzi trapi bardzo dużo zróżnicowanych schorzeń. Są to choroby i genetyczne, i psychiczne. Kilka z nich budzi w nas wiele wątpliwości. Jest to wynikiem zbyt małej liczby badań ich dotyczących. Na naszej stronie zebraliśmy przydatne artykuły powiązane z ich powodami, symptomami oraz metodami leczenia, między innymi na temat chorób i schorzeń takich jak np: Depresja, Schizofrenia, Dysleksja. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidyleczenie.info »

  Hemoroidyleczenie.info to niszowy portal dotyczący tematyki guzków krwawniczych. Serwis zawiera wiele ciekawych artykułów z punktu widzenia osoby cierpiącej na to schorzenie. Udostępniane treści dotyczą, m.in. leczenia instrumentalnego hemoroidów oraz objawów. Na wortalu znajdują się nie tylko ciekawe artykuły, ale również filmy i ilustracje poświęcone chorobie. Zapraszamy do odwiedzenia strony, znajdującej się pod adresem: http://hemoroidyleczenie.info/.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie i choroby – wylecz.to »

  Setki publikacji i materiałów video oraz specjalistycznych porad dla pacjentów. O czym świadczą objawy, jakie mogą być przyczyny choroby, które badania zdiagnozują problem oraz które leczenie będzie najskuteczniejsze w danym przypadku. Pytania i odpowiedzi, lekarskie zalecenia, forum dyskusyjne… Praktyczna edukacja zdrowotna online, dzięki redagującym portal lekarzom, psychologom, dietetykom, seksuologom, rehabilitantom, kosmetologom…Polecamy praktyczne poradniki dla pacjentów, pomocne artykuły redagowane przez specjalistów oraz interesujące filmy video.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.osesek.pl »

  Martwisz się, że Twoja pociecha zbyt szybko przybiera na wadze? Nie wiesz, jak zaplanować dla niej zdrowe i pożywne posiłki? W serwisie Osesek.pl dieta dla małych dzieci została omówiona niezwykle szczegółowo. Z myślą o potrzebach mam przygotowano również encyklopedię żywienia, a także wszystko na temat diety bezglutenowej. W serwisie znajdziesz również przepisy na dania mięsne i bezmięsne, przekąski, sałatki i zdrowe śniadania.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Diagnostyka Jaskry »

  Nieleczona jaska może prowadzić do nieodwracalnej ślepoty, którą nikt nie chciałby mieć. Po osiągnięciu wieku 35 lat należy zacząć myśleć o konkretnych badaniach dotyczących AMD i jaskry. Czy wcześniej jakaś choroba zostanie wykryta tym większe szanse na jej zatrzymanie lub wyleczenie.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »