Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'nieśmiałość':

 • Terapia świadomości »

  Gabinet psychoterapeutyczny w konwencji Gestalt, świadczy pomoc dla młodzieży i dorosłych, m.in. oferuje pomoc w rozwiązaniu konfliktów z otoczeniem, budowania relacji z innymi ludźmi, przezwyciężenia cierpienia związanego z lękami, nerwicą, depresją, rozwodem, samotnością. Psychoterapia długo i krótkoterminowa a także szkolenia warsztaty i treningi rozwoju osobistego.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mutyzm wybiórczy »

  W naszej Poradni Terapii Mutyzmu zajmujemy się problemami dzieci uwzględniając również rodziców. Mutyzm wybiórczy i nieśmiałość u dziecka to objawy, które trzeba kontrolować i mieć nad nimi przewagę. Atutem naszej specjalistycznej poradni są specjalistyczny stosunek, konsultacje, szkolenia i interwencje dzieci, które chorują na mutyzm. Pokazujemy czym się różnią nieśmiałość u dziecka, a mutyzm wybiórczy. Fundacja pomaga dzieciom, a także rodzinom, które walczą z tym problemem. Jako pierwszy ośrodek w Polsce świetnie radzimy sobie z leczeniem pacjentów w zgodzie z nowoczesnymi zasadami i standardami etyki. Profesjonalni specjaliści zapewniają perfekcyjną opiekę, a także pomoc, która rzutuje na przyszłość dzieci, a także na ich prawidłową komunikację ze światem.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Męska energia - męski blog »

  Nie umiesz wyrazić swojego zdania? Martwisz się co inni sobie o tobie pomyślą? Często odczuwasz duże poczucie dyskomfortu będąc w trudnych sytuacjach? Ciężko wytrzymać Ci z kimś kontakt wzrokowy? Jeśli tak to prawdopodobnie masz problemy z pewnością siebie. Dlaczego tak się dzieje? To nie twoja wina. Rodzimy się jako czysta kartka i na drodze wychowania nabieramy różnych umiejętności społecznych. Niektórzy w tym okresie nabierają pewności siebie, są duszami towarzystwa. Jeśli nie masz tyle farta w życiu to programowane w twoim umyśle są różne śmieci. Które sprawiają teraz, że jesteś tym kim jesteś. I co teraz? Czy wszystko stracone? Na szczęście nie. Problem nieśmiałości dotyka wielu osób, ale da się z tym skutecznie walczyć. Sami kiedyś byliśmy nieśmiali, wstydzilibyśmy się wyrażać tak odważnie nasze opinie jak robimy to teraz na naszym blogu męska energia. http://meskaenergia.pl/niesmialosc-po-co-mi-to/Na szczęście się zmieniliśmy. Jeśli interesuje Cię to jak tego dokonaliśmy i być może sam chcesz, w końcu pozbyć się swojej nieśmiałości. To zapraszamy Cie na naszego bloga, męska energia. Dołącz do naszej społeczności, bierz aktywny udział w dyskusjach, i razem stańmy się najlepszymi ludźmi jakimi tylko umiemy.

  Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »