Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'medycyna':

1 · 2 · następna strona »
 • Lekarze-Gabinety.pl - Medycyna i zdrowie »

  Katalog stron lekarze-gabinety.pl to nowoczesna baza lekarzy, placówek medycznych i portali medycznych. Dodaj swój gabinet lekarski lub stronę poświęconą medycynie do naszej bazy. Katalog wchodzi w skład OSPI.pl czyli Ogólnopolskiej Sieci Portali Internetowych.
  Pozwól się odnaleźć w Internecie! Zapraszamy.

  Data dodania: 25 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie światłem - koloroterapia. »

  Wszystko na temat leczenia światłem przy użyciu lamp BIOPTRON. Medyczna innowacja ostatnich lat z firmy ZEPTER tel 505 658 532 Obsługa CAŁA POLSKA
  Koloroterapia BIOPTRON jest metodą usprawniającą przepływ energii przez nasze ciało oraz wzmacniającą jej zasoby. Koloroterapia działa na poziomie holistycznym. Korzystnie wpływa na stan naszego organizmu, umysłu i ducha, oddziałuje na główne źródła problemu(główne przyczyny choroby)oraz stymuluje proces samo-leczeniaorganizmu. Stosowana jest profilaktycznie w celu zharmonizowania przepływu energii, by zapobiegać wystąpieniu potencjalnych problemów. Terapia kolorem była prawdopodobnie najwcześniej stosowaną metodą leczenia różnych dolegliwości, stosowaną przez najstarsze cywilizacje. Była wykorzystywana jako naturalna metoda utrzymania organizmu w dobrej kondycji. Gdy pierwszy człowiek stąpał po Ziemi, Słońce zapewniało odpowiednie warunki życia, kolory kwiatów, drzewa, zwierzęta, niebo i morze wpływały na nastrój człowieka i jego usposobienie. Obecnie, pomimo postępu technologicznego, kolory wciąż silnie oddziałują na nasze zdrowie i samopoczucie. Długie, szare, zimowe miesiące odbierają nam życiową energię. Długotrwały brak kolorów cvzyni nasz organizm podatnym na choroby i depresje. Z chwilą, gdy wschodzi słońce, otoczenie nabiera kolorów, nasze problemy oddalają się, od razu napełnia nas energia do działania i dobre samopoczucie.
  Bioptron

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Licencje »

  Psycholodzy i psychiatra w ramach Poradni Psychologicznej i Poradni Psychiatrycznej w Szpitalu Wojskowym w Gliwicach we współpracy z gabinetem medycyny pracy prowadzą badania:
  - osób posiadających i posługujących się bronią ostrą i gazową
  - osób mających kontakt z materiałami wybuchowymi w obrocie cywilnym w tym górników strzałowych
  - osób mających kotnakt z materiałami wybuchowymi w obrocie wojskowym i policyjnym
  - osób prowadzących działalność gospodarczą związaną z obrotem materiałami wybuchowymi i obrotem bronią
  - kandydatów na stanowisko sędziego, prokuratora, syndyka, komornika, kuratora sądowego
  - kierowców wszystkich kategorii
  - kierowców skierowanych przez Policję za przekroczenie punktów
  - kierowców skierowanych przez Policję za jazdę pod wpływem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych
  - kierowców sprawców wypadków komunikacyjnych
  - kandydatów na instruktorów i instruktorów prawa jazdy
  - górników i kandydatów na różne stanowiska ruchu podziemnych zakładów górniczych
  - kandydatów i pracowników w doborze na różne stanowiska wymagające badań psychotechnicznych
  - osoby ubiegające się o wydanie licencji oraz posiadające licencję:
  a) pracownika ochrony fizycznej
  b) pracownika ochrony technicznej
  c) detektywa
  d) inspektora transportu drogowego

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • MAKROMEDIKAL - Centrum Promocji Zdrowia »

  Kim jesteśmy? Firma Makromedikal działa już od kilkunastu lat na rynku brytyjskim, obecnie wchodzimy na rynek polski. Specjalizujemy się w wykorzystaniu najnowszych osiągnięć naukowych w celu stworzenia urządzeń, które swoim innowacyjnym działaniem zapewnią zdrowie i komfort życia wszystkim osobą, dla których jest to tak ważne. Urządzenia znajdujące się w ofercie są sprawdzone i przetestowane, posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty. Zdobyły one renomę i zaufanie wśród tysięcy konsumentów na całym świecie. Pragniemy swoją wiedzę i technologie udostępnić każdemu, który tego potrzebuje i chce być zdrowym człowiekiem. Wykorzystujemy naturalnych siły natury do walki z chorobami i bakteriami. Co oferujemy? W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenie, które wykorzystują naturalne siły natury, takie jak energia elektryczna i ozon do zwalczania chorób, pasożytów, bakterii i drobnoustrojów, które są przyczynami wielu chorób i schorzeń. Oferujemy Digital Clark’s Zapper oraz Silver Pulser – urządzenia, które wykorzystują naturalne właściwości prądu elektrycznego do zabijania pasożytów, bakterii, wirusów, drobnoustrojów, które znajdują się we krwi i w narządach. Ponadto oferujemy także Kranowy Generator Wody Ozonowej– jest to filtr do wody połączony z generatorem ozonu, co daje nam, czystą, naturalną, zdrową i oczyszczoną wodę. Już nie trzeba obawiać się picia wody z kranu, wystarczy zakupić ten filtr i można ciszyć się krystalicznie czystą wodą, która jest pozbawiona kamienia, bakterii, wirusów i grzybów. Oczyszczające właściwości ozonu, wypłuczą z naszego organizmu wszelkie toksyny i substancje chemiczne. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Warto skorzystać z naszej oferty ponieważ jesteśmy prawdziwymi specjalistami i profesjonalistami w swojej dziedzinie, dla których zdrowie i dobro innych osób stało się najwyższą wartością. wicęcej

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Zdrowa Żywność - zioła, mieszanki ziołowe »

  W naszej ofercie ponad 2500 produktów: zioła, mieszanki ziołowe, leki, zdrowa żywność, kosmetyki, herbaty, kawy, wody mineralne, miody, preparaty na odchudzanie, produkty wegetariańskie, bezglutenowe, dla diabetyków, prezenty i inne.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Chińska - szkolenia »

  Strona zawiera aktualny kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską - akupunktura, ziołolecznictwo, dietetyka chińska, teoria klasyczna Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce oraz przedstawia kursy, warsztaty, wykłady, szkolenia podstawowe i zaawansowane dotyczące Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także krótką charakterystykę wykładowców Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ponadto na stronie znajdują się linki do stron zaprzyjaźnionych o podobnej tematyce.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.csr24.pl »

  Oferujemy kursy, szkolenia, symulacje oraz warsztaty z zakresu:
  - pierwszej pomocy
  - warsztaty ratownicze - wypadek masowy
  - organizacja wsparcia psychologicznego
  - doskonalenie zawodowe dyspozytorów medycznych
  - wdrażania w zakładach pracy dostępu do wczesnej defibrylacji
  - ratownictwa taktycznego
  - medycyna pola walki
  - ewakuacji i transportu poszkodowanych
  - szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

  Ponadto oferujemy:
  - międzynarodowy transport medyczny
  - międzynarodowa asysta medyczna
  - zabezpieczenie medyczne imprez masowych, planów filmowych oraz wszelkiego typu imprez.
  - organizacja wypraw i imprez integracyjnych
  - sprzęt medyczny oraz apteczki.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia medycyny pracy »

  Przychodnia medycyny pracy Gadmed - gorąco polecamy! Placówka zatrudnia tylko wybitnych specjalistów, gwarantuje przyjazną obsługę oraz możliwość szybkiego załatwienia spraw. Przeprowadza różne badania: profilaktyczne, wstępne, okresowe oraz kontrolne w oparciu o Kodeks Pracy i Ustawę o służbie medycyny pracy. Zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów niezbędnych dla przeprowadzenia potrzebnych badań, czyli okulisty, neurologa i laryngologa. Pracujący w specyficznych zawodach mogą wykonać również inne, dodatkowe badania.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laseroterapia »

  BeautyMed Warszawa to laseroterapia i medycyna estetyczna. W naszej ofercie odmładzanie laserowe, usuwanie naczynek, likwidacja rozszerzonych naczynek, depilacja laserowa, endermologia, powiększanie ust i piersi - Macrolane. Peeling, lipoliza. hydrafacial, lymphastim - masaż limfatyczny. Masaż limfatyczny, usuwanie przebarwień, transplantacja włosów i peelingi chemiczne. Botox, usuwanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki - dermatologia, redukcja cellulitu, medycyna estetyczna, Warszawa, woj. mazowieckie. Zapraszamy na usuwanie tkanki tłuszczowej, wypełnianie zmarszczek, mezoterapia, mikrodermabrazja i likwidacja naczynek.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • A-Derm-Serwis - odchudzanie Częstochowa »

  A-Derm-Serwis znany także jako Dermatolog Częstochowa oferuje usługi lekarza bariatry z zakresu: odchudzanie, leczenie otyłości, bulimii i anoreksji oraz chorób z tego wynikających. Układamy diety dla kobiet w ciąży. Stosujemy autorskie receptury. Zaufaj specjalistom :)

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ESTETICMED Usuwanie tatuaży »

  Kliniki Esteticmed zapewniają wszechstronną opiekę medyczną z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii. Świadczymy najwyższy poziom usług stosując najnowsze technologie w leczeniu i naszej codziennej działalności. Posiadamy doskonale wyszkoloną kadrę lekarzy, która stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach, kongresach, czy workshopach dotyczących wszelkich kwestii połączonych z medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną i laseroterapią. Istniejemy na rynku 10 lat i przez ten czas zyskaliśmy bogate doświadczenie i zaufanie wielu zadowolonych pacjentów. W tym miejscu chcemy się pochwalić, że z usług Esteticmed korzystają takie gwiazdy jak Anja Rubik. Poleca nas Uroda i InStyle. Posiadamy siedziby w Częstochowie i Bydgoszczy. Zapraszamy na konsultacje. Więcej o nas na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • HERBAPOL S.A. leki ziołowe »

  Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol S. A. znamionuje się skrupulatnością i dbałością o ograniczony do minimum szczegół, co stanowi dla Państwa gwarancję dobrze utworzonych leków. O glorii naszych leków najlepiej świadczy fakt, iż w wielu grupach farmakologicznych należą one do najczęściej stosowanych przez pacjentów. Na podstawie prowadzonych badań rynku, udało się nam określić zapotrzebowania na artykuły z naszego sektora i usilnie je wprowadzać. Wszystkie leki po przejściu złożonej i długotrwałej procedury rejestracyjnej uzyskały dopuszczenia Ministra Zdrowia. Informacje o naszej aktywności i obszerna lista dostępnych u nas medykamentów zamieszczona jest na naszej stronie internetowej:

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDIS Laryngolog katowice »

  MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy, to ośrodek zdrowia rodzinnego położony pod ręką ulicy Szeptyckiego 1 w Katowicach. Ośrodek MEDIS powstał w 1993 roku i do tego czasu podejmuje pacjentów na badania do różnych ekspertów lekarskich. Posiadamy wiele różnorodnych możliwości badań refundowanych oraz prywatnych, jakie prawdopodobne są do osiągnięcia przez naszych pacjentów. Na terenie naszego ośrodka realizujemy całkowity zakres badań laboratoryjnych, badania USG, spirometrię, audiometrię, EKG, badanie pola widzenia. Naszych pacjentów podejmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Ośrodka MEDIS. Precyzyjne informacje opisaliśmy na stronie WWW.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • VITAESTETIC botox Sopot »

  Vitaestetic Gabinet Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej to miejsce, które stawia przede wszystkim na nieinwazyjne metody odmładzające. Swoim klientom proponuje między innymi: hydradermabrazję, mezoterapię, liposukcję, drenaż limfatyczny. Propozycja zawiera poza tym likwidację zmarszczek i przebarwień czy poprawę struktury skóry. Kompetentny zespół to gwarancja całkowitego bezpieczeństwa i ogólnoświatowych standardów. Komfort klienta zawsze pozostaje na naczelnym miejscu, w związku z czym dba się o zapewnienie stosowniej atmosfery i wystroju. W rezultacie wizyta okazuje się niesamowitym relaksem. Połączenie wypoczynku i doskonałego wyglądu. Vitaestetic Gabinet Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej mieści się na terenie Elbląga. Doskonała lokalizacja to kolejny jego walor. Więcej informacji na ten temat można odkryć na stronie:

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Warszawa »

  Intraceuticals, spa Warszawa, medycyna estetyczna Warszawa to pojęcia charakterystyczne dla wyjątkowego centrum kosmetycznego Piękność Dnia, którego celem jest spełnianie marzeń zmęczonych kobiet jak i mężczyzn. Wykwalifikowany personel perfekcyjnie prowadzi przeróżne zabiegi na twarz oraz ciało, dzięki którym klienci odprężą się i zrelaksują. Oferta salonu to też pielęgnacja paznokci, medycyna estetyczna i laseroterapia. Salon kosmetyczny Wilanów to gwarancja satysfakcji oraz dodatkowo zadowolenia pacjentów. Oferowane zabiegi połączone są z wypoczynkiem oraz relaksem. Atutem salonu jest też nieinwazyjna metoda odmładzania skóry, jej efektywność zadziwiła niejednego klienta. Salon kosmetyczny Piękność Dnia to profesjonalizm, zaangażowanie i stuprocentowe zadowolenie z naszych zabiegów oraz usług.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOLBER laparoskopia małopolskie »

  Gabinet ginekologiczny i chirurgiczny prowadzony jest przez dr Alicję Kolber i dr Witolda Kolber. W Andrychowie mieści się gabinet ginekologiczny, a w Jaroszowicach i Andrychowie gabinet chirurgiczny. Gabinet ginekologiczny prowadzi porady ginekologiczne (dotyczące m.in. antykoncepcji, zaburzeń miesiączkowania, menopauzy), wykonuje badania cytologiczne, USG. Gabinet chirurgiczny wykonuje porady z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz estetycznej. Wykonuje USG: jamy brzusznej, gruczołów piersiowych, tarczycy, naczyń żylnych i tętniczych kończyn. Pełna działalność gabinetów zaprezentowana jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dr. Olender »

  Chirurgia plastyczna na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i zadowolenia klientów tylko w klinice doktor Anny Olender w Żarkach Letnisko. Przeprowadzamy operacje piersi, liposukcję oraz korektę nosa. W naszym szpitalu znajdziesz również zabiegi medycyny estetycznej oraz doświadczonego laryngologa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niechrap.pl - pozbądź się chrapania »

  Na stronie szpitala Medicover można zapoznać się z szeregiem dolegliwości, które łączą się z chrapaniem, jak wieczne przemęczenie i senność, nerwowość, a nawet depresja, dolegliwości układu oddechowego oraz krwionośnego. Ponadto strona opisuje metody diagnostyki przyczyn chrapania, jak badanie polisomnograficzne oraz badanie ApneaGraph, jak również tomografia i ocena endoskopowa. Na stronie można też znaleźć metody leczenia chrapania, na przykład operacje migdałków czy przegrody nosowej oraz zmianę trybu życia na bardziej aktywny fizycznie.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ROMUALD OLSZAŃSKI usuwanie tłuszczu »

  Głównym obszarem zainteresowania Gabinetu Dermatologiczno-Alergologicznego jest medycyna estetyczna, a dokładnie jej część poświęcona problemom skórnym, a zatem dermatologia estetyczna. W gabinecie Profesora wykonywane są badania dermatoskopowe, służące ocenie zakresu zmian skórnych oraz testy alergiczne. Wśród przeprowadzanych zabiegów znajdują się m.in. kuracje przeciwstarzeniowe, w tym niechirurgiczny lifting czy usuwanie przebarwień skórnych, leczenie trądziku oraz usuwanie blizn, terapia nadpotliwości i wiele innych. Szczegółową ofertę zabiegów i testów przeprowadzanych w Gabinecie Dermatologiczno-Alergologicznym znajdziesz na stronie www.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • KLINIKA KURBAN laser frakcyjny gdańsk »

  Klinika Kurban specjalizuje się w leczeniu stomatologicznym, a szczególną branżę kliniki określa się, jako implantologię, ortodoncję i profilaktykę. Doświadczeni dentyści, którzy pracują w Klinice Kurban specjalizują się w leczeniu dentystycznym osób dorosłych i dzieci. Kompetentny personel realizuje szeroki zakres usług związany z profilaktyką dentystyczną, a również medycyną estetyczną. W Klinice Kurban Klientki mogą liczyć na zwiększanie oraz korektę kształtu ust, a także korektę kształtu nosa oraz inne zabiegi liftingujące. Wszelkie szczegółowe informacje zostały przystępnie opisane na stronie internetowej kliniki.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »