Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'magazyny':

 • Dla najemcy »

  Pośrednictwo Nieruchomości Bydgoszcz - Arenda prezentuje na swoich stronach aktualną ofertę z terenu województwa Pomorsko - Kujawskiego. Lokale, biura, domy, mieszkania Bydgoszcz i okolice. Agencja nieruchomości Arenda zaprasza - domy, mieszkania Bydgoszcz i okolice.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokale »

  Potrzebujesz lokalu na działalność gospodarczą? Nie masz czasu biegać po biurach? Zajrzyj na naszą stronę i zobacz, jak wiele możemy Ci zaproponować. Tutaj znajdziesz tysiące atrakcyjnych ofert z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Wystarczy tylko, że określisz lokalizację, metraż i przedział cenowy. Nasza wyszukiwarka wybierze dla Ciebie najbardziej optymalne propozycje. Zapraszamy już teraz!

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale modułowe - systemowe »

  Hale modułowe (systemowe) to szybkie, proste i niedrogie rozwiązanie (konstrukcje stalowe), odpowiednie dla wielu różnych zastosowań. Hale te spełniają specyficzne wymagania różnych branż: od gastronomicznej, poprzez rolnictwo, produkcję i logistykę po obiekty rekreacyjne.Główną cechą charakterystyczną hal systemowych jest proces ich montażu. Składają się one z odrębnych modułów, montowanych na miejscu. Konstrukcja ramy pozwala uzyskać dużą rozpiętość, spełniając przy tym wszystkie normy bezpieczeństwa określone w najnowszych normach europejskich. Możliwe zastosowania:• Hale produkcyjne • Magazyny • Budynki technologiczne • Budynki administracyjne • Domy weselne • Obiekty małej gastronomii • Hurtownie • Giełdy, bazary • Warsztaty samochodowe • Stajnie modułowe• Magazyny wyrobów rolniczych • Pieczarkarnie • Obiekty produkcji towarzyszącej • Obiekty rekreacyjne • Składy opału • Konstrukcje stalowe • Inne

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Magazynów »

  Polski rynek logistyczny jest w tej chwili jednym z szybciej szerzących się rynków logistycznych na terenie Europy, budowane są kolejne nowoczesne magazyny. O nich i o wielu pozostałych wymiarach logistyki opowiada ukazywany tutaj blog o magazynach.

  Dziś w Polsce działa wielu inwestorów, którzy zajmują się projektowaniem cieszących się popularnością parków magazynowych, gdzie istnieje możliwość podnająć przestrzeń pod magazyn dla swojej firmy. Najbardziej cenieni deweloperzy tworzą magazyny w wielu obszarach Polski jak Górny Śląsk, centrum Mazowsza z naciskiem na otoczenie miasta stołecznego Warszawy, Dolnego Śląska. Na krajowym rynku magazynowym parków magazynowych przygotowanych na wynajem istnieje mnóstwo, z tego powodu wybór nie jest łatwy. Na co wobec tego należy zwrócić szczególną uwagę wybierając powierzchnię magazynową w wariancie wynajmu?

  Na ogół w temacie doboru powierzchni magazynowych na wynajem pierwszoplanową funkcję kreuje usytuowanie obiektu magazynowego. Najprężniej pracują te magazyny, gdzie sieć dróg jest na europejskim poziomie. Poza umiejscowieniem budynku magazynowego znacząca jest również wypełnienie wymagań inwestora każdej branży. Nie jest normą, iż typowe budynki magazynów nadają się dla dla każdego wynajmującego, gdyż poszczególne firmy przedstawiają specyficzne wymogi.

  Podobnych zapytań klienci mają nie jeden, dlatego zanim będziesz wynajmującym magazyn rozszerz Twoją wiedzę o wynajmie magazynów, poznaj moją stronę.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny BTS - optymalne »

  Wraz z rozrostem rynku powierzchni magazynowych, zmieniają się Państwa oczekiwania jeżeli chodzi o magazyny. Obiekty w typie bulid2siut są najlepszym sposobem na magazynowanie dla nietypowych branż.

  Coraz większa ilość firm deweloperskich oferuje sposobność zbudowania magazynu doskonale spełniającego wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Metoda budowania powierzchni magazynowych build2suit cieszy się w naszym kraju coraz większa uwagą, a opierając się na ocenie przedsiębiorstw korzystających z możliwości wynajmowania magazynów BTS ma same zalety. Firma decydująca się na wynajem magazynu tworzonego na miarę, to znaczy dobranego do specyfiki konkretnej dziedziny gospodarki, otrzymuje sposobność podejmować decyzję o wielu aspektach w czasie kreowania budynku magazynu. Firmy budujące magazyny z chęcią podejmują współpracę z klientami, z którymi porozumienie o najmie podpisuje się nim zacznie się projektowanie konkretnego magazynu.

  Projektowanie magazynów na miarę - nowatorski kierunek w budownictwie przemysłowym, przedstawiana strona www http://build2suit-magazyny.pl zgłębia walory tego typu inwestycji i prezentuje najlepsze magazyny build-to-suit wybudowane w Polsce.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny do wynajęcia Wrocław »

  Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo szuka powierzchni magazynowych zweryfikuj propozycję dewelopera Panattoni Europe, to potentat na rynku na rynku logistycznym.

  Firma Panattoni Europe znana jest w branży logistycznej z wysokiej klasy magazynów, które należą do najnowocześniejszych w Europie i na świecie, biorąc pod uwagę wyjątkowe wymagania klientów. Wśród szerokiej gamy produktów znajdują się szczególnie: parki logistyczne, magazyny, powierzchnie biurowe oraz coraz bardziej popularne magazyny build to suit, są budynki przemysłowe przeznaczone, kreowane na potrzeby konkretnego klienta. Firmy współpracujące z Panattoni Europe.

  Firma Panattoni choć jest obecny na krajowym rynku logistycznym od niedawna to, teraz jest najsilniejszym graczem wśród przedsiębiorstw logistycznych, wystarczy zaznaczyć, że tylko przez 12 miesięcy 2011 roku Panattoni Europe dostarczył na polski rynek najwięcej powierzchni, czyli 164 100 mkw, zaś w dwunastym miesiącu roku następne 100 000 mkw było w fazie budowy. Warto zatem przytoczyć największe projekty, a są to zespoły magazynowe dla np.: producenta AGD - firmy Zelmer, Danone, Tech Data i Nagel Polska czy powiększenie powierzchni magazynowej obiektów logistycznych w Poznaniu, Mysłowicach, Gliwicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu.

  Obiekty magazynowe Panattoni Europe to innowacyjne rozwiązania oraz gwarancja bezpiecznej inwestycji, dobierz najbardziej odpowiednie miejsce na magazyn np.: magazyny Kraków, znajdź swój magazyn na panattoni.pl.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regały Magazynowe »

  Dobralogistyka to interaktywny wortal B2B dla firm z sektora Transport Spedycja Logistyka TSL i wyposażenie magazynów. Utworzony aby wspomagać i promować firmy, instytucje, produkty i usługi, z całego sektora TSL w Polsce. Dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, wortal umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych-B2B i indywidualnych-B2C. Dodawanie firm jest bezpłatne. Mają Państwo możliwość stworzenia wizytówki swojej firmy, poprzez wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego i umieszczenie w nim danych lokalizacyjnych i teleadresowych, danych oddziałów firmy i jej pracowników, informacji o tym, czym firma się zajmuje i co posiada w swojej ofercie. Ponadto firmy mogą na bieżąco dodawać produkty i usługi, powierzchnie magazynowe do wynajęcia, szkolenia, ogłoszenia pracy,wydarzenia i ogłoszenia w giełdzie sprzętu TSL.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • CASSIOLI-POLSKA magazyny automatyczne »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Cassioli Polska Sp. z o.o., jakie zajmuje się realizacją zindywidualizowanych rozwiązań przeznaczonych dla różnych sektorów przemysłu dostarczając produkty oraz usługi do zintegrowanej logistyki. Polecamy: magazyny automatyczne, satelity, linie montażowe, urządzenia do transportu materiałów, wózki automatyczne, systemy samojezdne, systemy Picking-u, wyspy zrobotyzowane, przenośniki nienapędzane oraz systemy zarządzania operacyjnego. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat istnienia firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PRZEPROWADZKI Magazynowanie Wrocław »

  Przedstawiamy Państwu firmę przeprowadzki.wroc.pl, która od dwudziestu lat prowadzi funkcjonowanie w branży przeprowadzkowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zdobyliśmy rozległe grono zadowolonych klientów. Nasze usługi obejmują przeprowadzki krajowe i międzynarodowe wraz z załatwianiem formalności i dokumentacji celnej, a również magazynowanie różnorodnych przedmiotów. Zajmujemy się przewozami przedmiotów ciężkich, instrumentów muzycznych oraz dzieł sztuki i zwierząt. Aby dowiedzieć się więcej o realizowanych przez nas usługach, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • A-2LOGISTIC przewóz mebli Wrocław »

  Przedsiębiorstwo A-2 Logistic zapewnia Klientom kompleksową pomoc w zakresie przeprowadzek. Firma obsługuje firmy, biura i instytucje, a również Klientów indywidualnych. Oferta A-2 Logistic obejmuje również magazynowanie i utylizację mienia oraz transport specjalistyczny. Firma świadczy swoje usługi przeważnie na obszarze Wrocławia i Dolnego Śląska, ale również realizuje zlecenia w całej Polsce oraz w innych krajach Unii Europejskiej. Priorytetem działania przedsiębiorstwa jest satysfakcja każdego Klienta. A-2 Logistic zapewnia pełną obsługę różnego rodzaju przedsięwzięć związanych z przeprowadzkami. Szczegóły oferty na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »