Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'kominki kaflowe':

  • Euro-Kom nowoczesne ogrzewanie domu »

    Firma EUROKOM z Krakowa od 1992 r. zajmuje się zarówno importem oraz dystrybucją kominków, wkładów kominkowych a dodatkowo pieców i kuchni, jak również trwałą kooperacją z innymi jednostkami z obrębu specjalności kominkowej. Okazały zestaw artykułów oraz fachowy personel gwarantujący zawodowe doradztwo techniczne to niektóre z wartości firmy. EUROKOM zarządza rozległą bazą magazynową i precyzyjnymi kontaktami z rzetelnymi firmami przewozowymi, zapewniając dostarczenie zamówionego towaru w umowne miejsce w Polsce czy też całej Europie. Po całą ofertę razem ze specyfikacją techniczną wyrobów zapraszamy na stronę internetową.

    Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
  • PIEC-KOMINEK.com - kominek kaflowy »

    PIEC-KOMINEK.com to sklep, gdzie coś dla siebie każdy miłośnik pięknych, stylowych, a na dodatek wydajnych i oszczędnych kominków. Nasze kominki zaspokajają nie tylko potrzeby estetyczne, ale także cieplne, efektownie zdobiąc pomieszczenia i efektywnie je ogrzewając. Polecamy zwłaszcza stylizowane kominki kaflowe, które najlepiej pasować będą do salonu w stylu retro.

    Data dodania: 29 11 2016 · szczegóły wpisu »