Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'JavaScript':

  • Wiedza na plus »

    Wiedza Na Plus – serwis informatyczny, obecnie ciągle rozwijany. Dzięki nam masz szanse zapoznać się z zawodem informatyka, czego powinien się uczyć, co powinien wiedzieć, aby być produktywnym a nie wydajnym. Obecnie serwis ciągle się rozwija posiada już forum, katalog stron. Zapoznasz się z instalacja serwera Krasnal, XAMPP. Zrozumiesz programowanie obiektowe w PHP czy podstawy XHTML, CSS. A jeśli jakiś temat cię zainteresuje możesz nawet kupić książki polecane przez nasz serwis.

    Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
  • Dodatki javascript »

    Strona internetowa ds3w.pl Script to miejsce w sieci katalogujące dodatki dla serwisów internetowych. Nie znajdziesz tutaj gotowych liczników odwiedzin javascript, ani gotowych banerków z pogodą do umieszczenia na serwis internetowy. Na naszej witrynie znajdziesz o wiele bardziej profesjonalne komponenty. Katalogujemy na niej skrypty harmonijek dla serwisów WWW, nawigacje, frameworki PHP do obróbki dokumentów. Obecnie na stronie zobaczysz wiele ciekawych rozwiązań, w zakresie języków PHP oraz javascript. Większość z nich była przez nas używana w najróżniejszych realizacjach, a więc również gruntowanie przetestowana. Publikujemy jedynie skrypty przydatne, w przypadku galerii, dodatki, które świetnie się sprawują i wyglądają, a zarazem posiadają znamiona responsywne. Po za samymi modułami znajdziesz ciekawe kursy, udostępniające wiedzę jak stworzyć własny oryginalny baner przewijający obrazy na stronę WWW.

    Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »