Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'humor':

 • Kawały »

  Świat rozrywki udostępniony w portalu internetowym na polepszenie samopoczucia. Serwujemy kawały z wysokiego segmentu to znaczy że wszystkienowe kawały są unikalne i śmieszne. Sam możesz brać ciągły udział w serwisie zgłaszając swoje niepowtarzalne kawały lub także komentując już istniejące. Oprócz tego każdy kawał może być oceniany według skali, spośród wszystkich akceptujemy magiczną piętnastkę. Wszelkie zabawne kawały są publikowane w stosownej kategorii w zależności od treści. Jeżeli pragniesz się wyśmienicie bawić to nasz serwis satyryczny jest idealnym miejscem.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Strona pełna humoru. Tysiące najśmieszniejszych dowcipów o blondynkach, nauczycielach, bacy, informatykach, studentach. Na stronie również czarny humor, złote myśli, zagadki matematyczne. Poznaj śmieszne nazwiska, wyślij śmiesznego smsa do znajomego. Przyczyń się do rozwoju naszej bazy dowcipów i przesyłaj własne dowcipy. Możesz również oceniać istniejące już dowcipy. Popraw sobie humor zaglądając na naszą stronę.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Rozrywka na najwyższym pułapie, która w szybkim tempie polepszy każdemu smutasowi nastrój. Nasze dowcipy są przesiane z polskiego internetu a dodatkowo każdy internauta może dodać swoją propozycję i tym sposobem powiększyć naszą satyryczną bazę. Należy wypełnić pola i wcisnąć: dodaj, każdy dowcip pokaże się bezzwłocznie po wstępnej akceptacji moderatora. Nie zatwierdzamy dowcipów obrażających kogokolwiek na tle społecznym, wyznaniowym itp. Wszelkie nasze śmieszne dowcipy są po zamieszczane w kategoriach tak aby nawigacja pomiędzy nimi była szybka i prosta. Codziennie nowiutki zaskakujący dowcip w sam raz na poprawę nastroju w czasie męczącego dnia pracy.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Demotywatory »

  Wybór rozrywki w internecie nie jest łatwym zadaniem. Dużo jest stron które są kopiami innych portali. Więc warto się dobrze zastanowić gdzie chcemy spędzić swój wolny czas w sieci. Pierwszym doskonałym wyborem jest portal demotka.pl, jest w całości tworzony przez osoby korzystające z niego. To użytkownicy decydują o tym jak będzie on wyglądał, dodając obrazki i filmiki z unikatowymi podpisami. Podobną stroną są demoty, gdzie jeszcze możemy komentować wstawione obrazki i oceniać te które nam się podobają. Treść zawarta na tych stronach jest przeróżna, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Z takich stron jak te wspomniane powyżej oraz kwejk możemy się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Wstawiane tam obrazki i filmiki są ciekawe i niejednokrotnie mają charakter ciekawostki. Jeśli chcemy spędzać czas w internecie na rozrywce, powinniśmy wybrać opisane strony.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • FIGLEFUN - uśmiechnij się »

  Pofigluj w wolnej chwili, humor, zabawa, śmiech to zdrowie powiadają. Zapraszamy codziennie na stronę figlefun.pl, gdy zaczniesz u nas przesiadywać Twoje życie zmieni się na lepsze. Zaczniesz się ciągle uśmiechać, a życiowe smutki pozostawisz daleko w tyle:)

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia urodzinowe »

  Znakomite cytaty i życzenia urodzinowe w witrynie www.zyczenia-urodzinowe.com, które rozweselą każdego komu je złożysz. Serwis publikuje setki życzeń urodzinowych pogrupowanych w kategorie dla męża, dla żony, dla chłopaka, dla dziewczyny, na 18-nastkę, dla dzieci i wiele innych. Odwiedzający mogą polubić zamieszczone życzenia oraz przyznać im plusa. W witrynie znajdują się także zabawne wierszyki urodzinowe i aforyzmy.

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kawały, myśli, demotywatory, życzenia »

  E-PICFUN.PL - kawały, cytaty, powiedzenia, demotywatory, myśli, życzenia, to wszystko sprawia ze strona jest centrum rozrywki. Przeglądając stronę trudno się nie uśmiechnąć, i wyjść bez lepszego humoru. Dlatego zaglądnij i dobrze się baw bo zabawa to podstawa :) Strona nie idzie na kompromisy, uśmiech to podstawa. kawałycytaty

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Karykatury - imprezy, rysowanie »

  Profesjonalny eventowy karykaturzysta - rysuję karykatury na imprezach i ze zdjęć. Karykatury na imprezach firmowych, targach, weselach, szkoleniach, promocjach rysuję na żywo bardzo szybko - jedną twarz rysuję w karykaturze w 3 minuty - 20 karykatur w ciągu godziny. Na każdej imprezie rysuję około 100 karykatur. Goście świetnie się bawią a karykatury są pamiątką artystyczną z imprezy. Ze zdjęć wykonuję karykatury na prezent, dla bliskich lub współpracowników. Mogą być kolorowe i oprawione - na różnych formatach papieru. Prowadzę warsztaty karykatury.
  http://www.karykatury-animacja.pl/

  Data dodania: 30 05 2018 · szczegóły wpisu »