Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'handlowych':

 • Rail System »

  Rail System powstał w 2009r. w Kościerzynie, jesteśmy firmą produkcyjną-handlowo-usługową. Dziedziną działalności naszej firmy jest obróbka stali nierdzewnej oraz stali węglowej. Swoją ofertę kierujemy m. in. do firm z branży:

  - budowlanej,
  - wykończenia wnętrza,
  - motoryzacyjnej,
  - spożywczej.

  Nie zapominamy o Klientach indywidualnych, dla których również posiadamy ciekawe propozycje. Całość uzupełnia szeroki wachlarz materiałów spawalniczych dostępnych w siedzibie.


  Świadczymy usługi w zakresie spawania stali węglowych, nierdzewnych oraz kwasoodpornych. W naszej ofercie znajdują się również meble technologiczne (ze stali 304 lub 316) dla małej i dużej gastronomii, takie jak:

  - stoły robocze bez i z drzwiami suwnymi,
  - baseny jedno i dwu komorowe,
  - zlewy jedno i dwu komorowe,
  - regały, szafy (w tym szafy przelotowe),
  - podstawy i wózki pod urządzenia gastronomiczne.

  A także wyroby ze stali nierdzewnej do wykończenia wnętrz oraz elewacji budynków, między innymi:

  - barierki,
  - balustrady,
  - poręcze,
  - balkoniki francuskie,
  - podpory,
  - podjazdy,
  - zadaszenia,

  Oferujemy również ogrodzenia, bramy, balkony, balustrady wykonane z elementów kutych.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • SALDO księgowość dąbrowa górnicza »

  Biuro Finansowo-Księgowa SALDO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej oferuje usługi z zakresu księgowości, kadr i płac i rozliczania księgi przychodów i rozchodów. Ofertę adresujemy do firm jak też do osób prowadzącym działalność. Oferujemy fachową pomoc nowym biznesmenom we wdrożeniu w sprawy podatkowe oraz księgowe. Spośród innych firm o podobnym profilu wyróżnia nas profesjonalizm wynikający m.in. z doskonałej wiedzy naszych specjalistów, a także indywidualnego podejścia do każdego klienta. Pozostajemy do Państwa usług również jako Biuro Usług Płatniczych. Więcej informacji na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • CZYSTE KSIĘGI »

  Biuro rachunkowe Czyste Księgi ma swoją siedzibę w Warszawie. Prowadzi pełen zakres usług księgowych, w tym obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie księgi przychodów oraz wszystkie rozliczenia podatkowe. Specjalizuje się w wszechstronnej obsłudze księgowej i prowadzeniu rocznych sprawozdań finansowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki zatrudnianiu profesjonalnych księgowych z wieloletnim doświadczeniem, jest w stanie sumiennie i na czas wykonać wszelką z usług. Gwarantuje podobnie konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji zależnie od zakresu realizowanych usług. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o obszarze działalności biura, zajrzyj na witrynę.

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • BILANS zus wejherowo »

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną propozycję przygotowaną przez Biuro Rachunkowe Bilans, mieszczące się w Wejherowie. Działamy od 2005 roku i proponujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, rachunkowej i podatkowej. Prowadzimy księgi rachunkowe, przychodów oraz rozchodów, rozliczenia podatkowe VAT, CIT, PIT, rozliczenia ZUS, a także wypełniamy wnioski VZM. Ponadto prowadzimy doradztwo księgowe oraz pomoc przy zakładaniu przedsiębiorstwa. Do współpracy zachęcamy małe, duże firmy oraz Klientów indywidualnych. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy zapraszamy do odwiedzenia witryny www.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »