Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'handel':

 • Giełda »

  Wyborcza.biz to serwis tworzony przez bankierów, którzy o biznesie wiedzą niemalże wszystko. Kontakt z pieniędzmi ma każdy z nas, niektórzy większy czasem mniejszy jednak zawsze. Warto zatem orientować się, co dzieje się w gospodarce. U nas znajdziesz codziennie aktualne kursy walut a także notowania giełdowe, czyli informacje, które niezbędne są każdemu rekinowi biznesowemu. W serwisie wyborcza.biz znajdziesz również dużą liczbę porównań związanych z kredytami gotówkowymi i hipotecznymi. Przygotowane przez nas kalkulatory kredytowe pomogą Ci wybrać najbardziej odpowiedni kredyt.

  Data dodania: 23 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mr Dach i Wnętrza »

  Mr Dach i Wnętrza Monika Strzelecka, firma handlowo-usługowa.
  Profil działalności: wyceny, kosztorysy, sprzedaż, transport i montaż materiałów pokryciowych, dachówek ceramicznych, betonowych, blachodachówek, blach trapezowych, pap i gontów bitumicznych. Warszawa,Tarchomin.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.auto.zajf.pl AUTOMOTO SERWIS OGŁOSZENIOWY »

  AUTOMOTO SERWIS OGŁOSZENIOWY Ogłoszenia motoryzacyjne www.auto.zajf.pl W zwišzku z uruchomieniem nowego Portalu z darmowymi ogłoszeniami AutoMoto www.auto.zajf.pl
  zapraszamy wszystkich do darmowego dodawania oraz przeglšdania ogłoszeń motoryzacyjnych.
  Napisz do nas a przeœlemy Ci specjalne kody promocyjne do promowania Twojego ogłoszen

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż papieru »

  Logo hurtownia papiernicza - Rumia (blisko Gdynia). Sprzedaż papieru w niskiej cenie. SPecjalizacja to papier pakowy,, papier gazetowy, tektura falista, pergamin, torby papierowe, papier do szkła i kwiatów - papier biały oraz papier szary. Hurtownia papiernicza zaprasza do swojej siedziby po papier pakowy, pergamin, papier szary i papier biały.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Samochody z importu »

  Sprowadzane nowe samochody z importu w atrakcyjnej cenie, brokerzy samochodowi, import samochodów z całej Europy na korzystnych warunkach. Samochody z Niemiec. BMW, Audi, Honda, Mitsubishi, Suzuki, Porsche, Skoda, Subaru. Pośrednictwo w sprowadzaniu aut zza granicy, tanie samochody importowane

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie techniki sprzedaży »

  Skuteczność szkolenia w zakresie polepszenia wyników sprzedaży, zależy w dużej mierze od prowadzącego dany trening. Firma Gamma stawia na doświadczonych trenerów, którzy operują wiedzą merytoryczną i praktyczną. Stąd nasza misja: „Bierzemy odpowiedzialność za rezultaty”. Bazując na skutecznych sposobach budowania kontaktu z klientem i znajomości profilu psychologicznego odbiorcy oraz jego potrzeb, staramy się pokazać jak podnieść efekty sprzedaży. Łącząc wiedzę merytoryczną z podstawami psychologii uczymy osiągania satysfakcjonujących rezultatów w kontakcie z klientem. Zobacz nasze szkolenia sprzedażowe.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin »

  Zawsze przypominamy importerom chińskim, że Import z Chin to nie jednorazowy zakup a długi proces. Aby sprowadzenie towaru z Chin okazał się sukcesem, wpływ ma wiele procedur, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Chin, zdobycie potrzebnych certyfikatów oraz pozwoleń od chińskiego kontrahenta, przygotowanie logistyki aż po sprzedaż w Europie Wiele firm myśli jak rozpocząć import z Chin? Jak odnaleźć firmę w Chinach. Najlepszym sposobem są targi handlowe w Chinach. Targi w Chinach organizowane są niemal codziennie. Każdy z importerów wyszuka interesującą go branże na imprezach targowych. Po wyszukaniu kontrahenta powinno sprawdzić się jej wiarygodność. Otóż chińskie firmy często nie są to hurtownie sprawdzone, często to oszuści lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.Dlatego dzięki stronie chinskiraport.pl można producenta z Chin sprawdzić. Jest to pierwszy z etapów rozpoczęcia importu. Możemy się dowiedzieć kiedy chińska firma powstała, czy firma w Chinach to producent czy pośrednik? Czy chińska fabryka posiada wszystkie wymagane dokumenty CE, dokument ISO oraz chińską licencję eksportową?Warto pamiętać, że import z Azji opiera się na zasadach T/T dlatego pewność, że producent chiński jest sprawdzony jest ważna dla bezpiecznego importu z chińskiej fabryki.Nasze oddziały w Chinach przygotowują raport handlowy - nt. firmy z Chin. Sprawdzenie firmy w Chinach Zajmuje to tylko 72h. zapraszamy do skontaktowania się z numerem telefonu +48 532-619-322 lub kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kupuj bez obaw dzięki GdzieObejrze.pl »

  Z myślą o niezdecydowanych osobach, planujących zakupy stworzono serwis internetowy - GdzieObejrze.pl, stanowiący alternatywę dla znanych porównywarek cenowych. Odnaleźć można tutaj wyłącznie dostępne w sprzedaży towary - fizycznie znajdujące się w okolicznych punktach handlowych, które nawiązały współpracę z serwisem. Klient może w ten sposób oszczędzić czas poświęcony na bieganiu po sklepach i szukaniu interesujących go przedmiotów. Sklep natomiast dostaje okazję do zwiększenia sprzedaży.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rail System »

  Rail System powstał w 2009r. w Kościerzynie, jesteśmy firmą produkcyjną-handlowo-usługową. Dziedziną działalności naszej firmy jest obróbka stali nierdzewnej oraz stali węglowej. Swoją ofertę kierujemy m. in. do firm z branży:

  - budowlanej,
  - wykończenia wnętrza,
  - motoryzacyjnej,
  - spożywczej.

  Nie zapominamy o Klientach indywidualnych, dla których również posiadamy ciekawe propozycje. Całość uzupełnia szeroki wachlarz materiałów spawalniczych dostępnych w siedzibie.


  Świadczymy usługi w zakresie spawania stali węglowych, nierdzewnych oraz kwasoodpornych. W naszej ofercie znajdują się również meble technologiczne (ze stali 304 lub 316) dla małej i dużej gastronomii, takie jak:

  - stoły robocze bez i z drzwiami suwnymi,
  - baseny jedno i dwu komorowe,
  - zlewy jedno i dwu komorowe,
  - regały, szafy (w tym szafy przelotowe),
  - podstawy i wózki pod urządzenia gastronomiczne.

  A także wyroby ze stali nierdzewnej do wykończenia wnętrz oraz elewacji budynków, między innymi:

  - barierki,
  - balustrady,
  - poręcze,
  - balkoniki francuskie,
  - podpory,
  - podjazdy,
  - zadaszenia,

  Oferujemy również ogrodzenia, bramy, balkony, balustrady wykonane z elementów kutych.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rent-Car Paweł Karoń Salon Samochodowy »

  Salon samochodowy Rent-Car Karoń Paweł. SAMOCHODY Z GWARANCJĄ-VIP GWARANT. Sprawdź naszą aktualną ofertę samochodów.
  Importer samochodów bezwypadkowych z UE.
  Komis samochodowy Częstochowa.
  Auto komis.
  Ponadto: kredyty, ubezpieczenia, zamiana, indywidualne zamówienia.

  Czynne: poniedziałek - piątek 9. 00-18. 00
  sobota 9. 00-15. 00
  niedziela nieczynne

  Dojazd do komisu:
  ul. Główna 56, 42-280 Częstochowa

  Data dodania: 19 04 2022 · szczegóły wpisu »