Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'forum':

« poprzednia strona · 3
 • Forum schizofrenia i psychiatria »

  Forum dyskusyjne schizofrenia i psychiatria to miejsce spotkań i dyskusji osób z zaburzeniem psychicznym schizofrenii oraz zainteresowanych tematem.
  Osoby z tym zaburzeniem mogą słyszeć głosy, których inni ludzie nie słyszą. Mogą oni wierzyć, że inni ludzie czytają im w umyśle, kontrolują ich myśli lub spiskują, aby ich skrzywdzić. Może to przerażać ludzi z chorobą i powodować ich wycofanie lub skrajne poruszenie.
  Osoba, która zachorowała na schizofrenię najczęściej czuje się zdrowa, uważa że to otoczenie się zmieniło, zwykle nie widzi potrzeby leczenia, unika wizyty u lekarza.
  Schizofrenia jest chorobą, która u poszczególnych osób może przebiegać w zupełnie innej formie - występuje w niej olbrzymia różnorodność objawów. Dlatego trudno jest ją opisać w sposób uniwersalny. W przebiegu schizofrenii zazwyczaj obserwujemy tzw. objawy pozytywne i negatywne.
  Objawy pozytywne schizofrenii - są zwykle szybko zauważane przez rodzinę i otoczenie chorego, dzięki czemu wcześnie trafia on do specjalisty. Objawy pozytywne dobrze poddają się leczeniu. Do objawów pozytywnych zaliczamy:
  urojenia - czyli nieprawdziwe przekonania, w które pacjent wierzy i nie można go w żaden sposób nakłonić do zmiany zdania.
  omamy - polegają one na tym, że chory słyszy rzeczy, których inni nie słyszą (np. głos prześladowcy zza okna). Czasami pacjent widzi postacie, zjawiska, których nie widzi jego otoczenie, rodzina. Wszystko to utwierdza chorego w jego urojeniach, ("jak to nikt mnie nie śledzi, przecież słyszałem!"), prowadzi do licznych nieporozumień z najbliższymi, w miejscu pracy lub szkole osoba chora na schizofrenię zaczyna być traktowana jako dziwak.
  Objawy negatywne - są trudniejsze do zauważenia przez otoczenie, gorzej poddają się leczeniu. Do objawów negatywnych zaliczamy:
  autyzm, zmiany w sferze emocji i relacji społecznych.

  Data dodania: 09 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Forum eaglets zaprasza bikerów »

  Lubisz dłubać przy swoim bikerze i zdobyłeś już mnóstwo doświadczenia, którym chcesz się dzielić z innymi ? a może sam borykasz się z jakimś problemem technicznym i szukasz porady jak usunąć usterkę. Na forum znajdziesz osoby do wspólnych podróży z Twoich okolic lub będziesz mógł uczestniczyć w zlotach miłośników chopperów i nie tylko. Aby się zarejestrować należy napisać do admina. Forum będzie miało nową odsłonę, a obecne trudności wynikają z niedoskonałości skryptu.

  Data dodania: 23 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Drony - ogłoszenia »

  Portal droneclub.pl to forum stworzone specjalnie dla wszystkich, którzy latają dronami albo się nimi interesują. Na stronie zamieszczona jest mapka z lokalizacjami, gdzie wolno latać dronami. Stworzyliśmy także dział z drobnymi ogłoszeniami. Forum ma działy związane z prawem lotniczym, poszczególnymi modelami dronów. Użytkownicy mogą odszukać w tym miejscu dużo wskazówek technicznych jak również podzielić się własną wiedzą na temat dronów z pozostałymi. Nie brakuje dodatkowo dyskusji związanych z kwestiami prawa lotniczego, terminów interesujących imprez oraz wydarzeń powiązanych z dronami. Do tego użytkownicy forum zamieszczają zdjęcia jak również filmy wykonane w powietrzu.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3