Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'doradztwo it':

  • Strony WWW, Outsourcing IT »

    Jako firma Power-Service świadczymy usługi IT. Oferujemy pogotowie komputerowe, które działa 7 dni w tygodniu oraz outsourcing IT na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy szeroki wachlarz działania. Wykonujemy pojedyncze usługi takie jak instalacja sytemu operacyjnego, naprawa komputera, serwera bądź urządzenia sieciowego, usuwanie wirusów, projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stałą obsługę informatyczną dostosowaną według Państwa potrzeb. Na zlecenie wykonujemy także, strony internetowe, sklepy internetowe, portale internetowe, aplikacje internetowe oraz wizytówki internetowe. To wszystko w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

    Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
  • Zarządzanie projektami IT »

    Zajmujemy się kompleksowym dbaniem o bezpieczeństwo danych tudzież informacji naszych interesantów. Zabezpieczamy ich systemy informatyczne jak również teleinformatyczne. Naszym priorytetem jest oferowanie klientom rozwiązań optymalnych, w związku z tym opieramy nasz interes w dużej mierze na doradztwie oraz diagnozie potrzeb klienta. Wszystkich potencjalnych klientów, którzy wcześniej nie dbali o bezpieczeństwo danych w swoich przedsiębiorstwach zachęcamy do odwiedzenia naszej strony oraz dokładnego zapoznania się z ofertą.

    Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »