Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'czyszczenie kanalizacji':

 • EDISO Instalacje Sanitarne I C.O. »

  Przepychanie Kanalizacji Łódź Hydraulika Instalacje C.O. Pogotowie Hydrauliczne Hydraulik Łódź Rok Powstania 1977 Przepychanie Toalety Rur Ediso Zakład Instalacji Sanitarnych I Centralnego Ogrzewania
  - Wykonujemy Kompleksowo Instalacje Przy Budowie Domu.
  - Obsługujemy Kanalizację ( Przepychanie, Czyszczenie, Płukanie)
  - Instalacje Centralnego Ogrzewania
  - Przyłącza Wod-Kan.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANEX usługi kanalizacyjne warszawa »

  Firma KANEX Adam Krajewski powstała z myślą o narastającym zapotrzebowaniu na kompetentne usługi oczyszczania pojemników kanalizacyjnych na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic. Firma posiada współczesny samochód, który służy do dezynfekowania zbiorników takich jak szamba i odpływy. Do usług naszej marki przynależy m.in.: konserwacja sieci kanalizacyjnej, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji sanitarnych i pionów kuchennych, udrażnianie i czyszczenia kanalizacji deszczowej i przemysłowej, a również udrażnianie i czyszczenia kanalizacji komunalnej. mamy znaczne praktyki i współczesny sprzęt. Zapraszamy po szczegóły na witrynę WWW.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • GEA-NOVA Czyszczenie separatorów »

  W Józefowie w województwie mazowieckim mieści się siedziba firmy GEA-NOVA. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się wywozem ścieków, eksploatacją obiektów wodno-kanalizacyjnych, czyszczeniem separatorów tłuszczu, nadzorem technologicznym oczyszczalni, czyszczeniem i monitoringiem kanalizacji, analizami laboratoryjnymi jak również pracami specjalistycznymi na oczyszczalniach. W naszej siedzibie mieści się duża oczyszczalnia ścieków, dysponujemy też flotą specjalistycznych pojazdów i laboratorium ściekowym. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wojar, pogotowie kanalizacyjne Kraków »

  Przedsiębiorstwo Wojar już niejeden raz ratowało z opresji klientów zmagających się z problemem niedrożnej kanalizacji. Można do nas zadzwonić w każdym momencie, gdyż funkcjonujemy także jako pogotowie kanalizacyjne. Z kolei w normalnym trybie można nas wezwać do czyszczenia i płukania kanalizacji, jak również prac hydraulicznych.

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Mycie kostki brukowej, elewacji, dachów »

  Mycie kostki brukowej, elewacji, dachów to usługa, którą chcesz zlecić profesjonalistom? Zapraszamy serdecznie do kontaktu z WUKO Poznań - w ofercie tej firmy nie tylko wspomniane mycie kostki brukowej, elewacji, dachów, ale także przepychanie ciśnieniowe rury, czyszczenie i udrażnianie rur i kanalizacji za pomocą ciśnienia, monitoring i inspekcja kanalizacji kamerą. Masz pytania odnośnie oferty? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wuko Poznań, Nowy Tomyśl, Leszno, wielkopolskie. Skorzystaj z oferty tego pogotowia kanalizacyjnego już dziś i zawsze w razie potrzeby!

  Data dodania: 25 01 2023 · szczegóły wpisu »