Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'chłodnice':

 • Technika Chłodzenia Janusz Wąsik »

  Sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych światowych i polskich producentów. Zaopatrywanie firm serwisowych i monterskich w komponenty dla klimatyzacji i chłodnictwa. Przedstawicielstwo firmy Sinclair.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • HYDRO-TOR zawory hydrauliczne »

  Prezentujemy Państwu Zakład Hydrauliki Siłowej Hydro - Tor Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu i oddziałem w Gdyni. Działamy w branży napędów hydraulicznych. Zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem, produkcją i doradztwem. Produkujemy: agregaty hydrauliczne spalinowe i elektryczne, mieszalniki, pompy iniekcyjne i siłowniki hydrauliczne. Proponujemy także naprawę siłowników, agregatów oraz innych maszyn z napędem hydraulicznym. Zakuwamy przewody od dn6 do dn50. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieści się więcej wiadomości i pełna propozycja.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • MASZ-MOTO części kawasaki bydgoszcz »

  Znajdująca się w Trzemiętówce koło Bydgoszczy firma Masz-Moto o motocyklach wie wszystko. W przygotowanej przez nią propozycji odnajdziesz duży wachlarz części i akcesoriów do motocykli w atrakcyjnych cenach. Dostępne są części nowe jak i używane do wszystkich modeli motocykli. Firma jest ich bezpośrednim importerem. Masz Moto prowadzi też sprzedaż używanych motocykli. Co więcej, zakres jej działalności obejmuje wachlarz usług serwisowych. Eksperci firmy zajmą się naprawami lakierniczymi, polerowaniem reflektorów bądź spawaniem tworzyw sztucznych, tudzież naprawą powypadkową motoru. Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »