Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Strony związane z hasłem 'budynkow':

1 · 2 · następna strona »
 • Lintech reklama wizualna i świetlna, systemy oznakowania »

  roll up, tablice, banery, tabliczki, identyfikacja wizualna, stojaki reklamowe, kasetony świetlne, reklama świetlna, grawerowanie laserowe, litery przestrzenne, litery świetlne, kasetony reklamowe w najniższych cenach oznakowanie budynków i inne. Proponujemy wiele nowatorskich produktów i rozwiązań.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GEMAPOL - Strona startowa »

  Firma ma siedzibe w Dąbrowie Górniczej. Powstała w roku 2002r. Swoje usługi wykonuje na terenie województwa śląskiego.

  Zapewniamy własny transport wszelkich materiałów niezbędnych do wykonania budowy. Zapewniamy darmowe i fachowe doradztwo, profesjonalne wykonanie i konkurencyjne ceny, zapewniamy późniejszą opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. .Najważniejszym aspektem jest dla nas jakość oraz zadowolenie klienta.







  Oferujemy:

  -brukarstwo

  -tynki maszynowe

  -niwelacja i utwardzanie terenu

  -ocieplanie budynków

  -roboty ziemne

  -sprzedaż kostki renomowanych firm

  -naprawy pogwarancyjne:(brukarskie, budowlane,remontowe)

  -odnawianie (impregnacja) starej kostki brukowej

  Data dodania: 22 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • EL-KUK - Elektroinstalacje, pomiary elektryczne, termowizja. »

  EL-KUK specjalizuje sie w wykonywaniu robot elektroenergetycznych, konserwacyjnych, serwisowych, pomiarow elektrycznych. Firma zlokalizowana we Wroclawiu

  Data dodania: 27 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprawy oświetleniowe Euro Led »

  Nasza firma zajmuje się głównie projektowaniem i produkcją innowacyjnych opraw oświetleniowych EuroLED opartych na najnowocześniejszej technologii LED. Wyroby z serii EuroLED są zaprojektowane oraz wykonywane zgodnie z normami i spełniają standardy dyrektyw niskonapięciowej oraz kompatybilności elektromagnetycznej. Nasze oprawy są wyprodukowane bez stosowania materiałów niebezpiecznych. Do ich głównych należy niskie zużycie energii, niska emisja CO2, szybki zwrot inwestycji oraz żywotność ponad 10 lat. Głównymi czynnikami, które przemawiają za stosowaniem oświetlenia LED jest wysoka efektywność świetlna na poziomie 100-140lm/W, oraz prostota stosowania, pomijamy tutaj główny problem jakim jest utrzymanie struktury LED w odpowiedniej temperaturze. Aby zwiększyć efektywność LED producenci wyposażają je w proste układy optyczne rozsyłające światło pod odpowiednim kątem, dlatego też nie są potrzebne energochłonne odbłyśniki.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usuwanie wilgoci »

  Firma budowlana Marccoo - osuszanie budynków, odgrzybianie, odwilgacanie czyli usuwanie wilgoci, podcinanie ścian i iniekcja krystaliczna. Oferujemy osuszanie domów i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej. wysoka jakość oraz profesjonalne podejście do każdego klienta - korzystne ceny na pomiary i doradztwo techniczne. Szybka i trafna diagnoza jeżeli chodzi o podcinanie budynków, Wykonanie izolacji poziomej - działamy praktycznie w całym kraju. osuszanie budynków Legnica, Łódź. Kraków, Poznań, Katowice, Bielsko, Wrocław, opole,. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link teraz i zobacz więcej. Wysokiej jakości izolacje poziome, osuszanie budynków i osuszanie ścian - odgrzybianie Poznań i inne miasta.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjaliści od hydroizolacji »

  Novante świadczy kompleksowe usługi hydroizolacji oraz osuszania budynków. Novante posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży, oraz wyspecjalizowany personel, umiejący osuszyć i zabezpieczyć przed działaniem wody niemal każdy obiekt. Firma Novante w szczególności wykonuje takie usługi jak: hydroizolacje ścian, oraz płyt fundamentowych, uszczelnienia budowli obejmujące przejścia techniczne, wpusty, połączenia, oraz szyby windowe, a także doradztwo techniczne. Działalność firmy Novante obejmuje także iniekcje, łączenie rys i pęknięć, a także czyszczenie i zabezpieczanie powierzchni mineralnych, oraz budowli żelbetowych i betonowych.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hydroizolacje »

  Hydroizolacje - Eurokalmatron Polska Łódź - profesjonalne usługi z zakresu: usuwanie wilgoci z obiektów. W naszej ofercie osuszanie budynków, domów, ścian, izolacja fundamentów oraz murów - izolacja pionowa a także izolacja pozioma, iniekcja krystaliczna oraz wysokiej klasy izolacje przeciwwilgociowe. Sprawdź nas bo u nas jest zawsze korzystna oferta. Serdecznie Zapraszamy - Hydroizolacja, izolacja przeciwwilgociowa tarasu. Kliknij w link i zobacz co oferujemy. Sprawdź dalej i zobacz teraz co polecamy.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma Avangarda »

  Firma Avangarda - sprzątanie Kraków i okolice (woj. małopolskie). Skorzystaj z oferty na nasze kompleksowe usługi. Firma sprzątająca w Krakowie oferuje usługi utrzymania czystości: sprzątanie biur, sprzątanie bloków, kamienic i biurowców. Firma sprzątająca zaprasza - mycie okien, sprzątanie Kraków, Wieliczka, Skawina. Twój wybór to nasza oferta - kliknij w link i sprawdź co polecamy.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skydas – Przeglądy Budowlane »

  W ciągu już paru lat realizujemy na terenie Warszawy, jak również i całego województwa kontrole okresowe budynków. W tej chwili chcemy zaproponować współpracę inwestorom, właścicielom mieszkań i lokali przemysłowych, biurom, zajmującym się nieruchomością, developerom. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, sporą ilością przeglądów budowlanych, czy też wysokimi kwalifikacjami naszego zespołu pracowników. Proponujemy przystępne ceny oraz atrakcyjne terminy na różnego rodzaju przeglądy budynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także ciekawymi rabatami! Wyszukać nas mogą Państwo poprzez wpisanie fraz: odbiory mieszkań, przeglądy budowlane.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • KORAB DOROTA SKAŁKOWSKA »

  Przedsiębiorstwo techniczno-usługowe Korab specjalizuje się w wyburzeniach oraz rozbiórkach budynków. Nasza siedziba znajduje się w Sopocie, ale zapraszamy do korzystania z usług klientów z całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy kompetentnie oraz z zachowaniem bezpieczeństwa wyburzać obiekty budowlane, demontować konstrukcje stalowe i utylizować pokrycia dachowe i inne elementy zawierające azbest. Dysponujemy specjalistycznym ciężkim sprzętem, który ułatwia skuteczne oraz szybkie wykonanie każdego zlecenia. Oferujemy także przerabianie gruzu i cięcie oraz wiercenie go techniką diamentową. Szczegółowe informacje o naszej ofercie znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • FIRMA SPECJALISTYCZNA INIEKT SYSTEM S.C. »

  INIEKT SYSTEM z siedzibą w Białymstoku daje kompleksowe wsparcie Klientom indywidualnym oraz dużym przedsiębiorstwom działającym w branży budowlanej. Każde nasze działania wykonujemy starannie i w wskazanym czasie, z troską o wygodę i spokój naszych Kontrahentów. Na polskim rynku już od powyżej 19 lat podejmujemy się m.in. prężnego osuszania oraz odgrzybiania murów, istotnego wzmacniania konstrukcji budowlanych czy każdego rodzaju prac hydroizolacyjnych. Można nam zlecić także wprawną renowację obiektów zabytkowych i inne nawet w najwyższym stopniu skomplikowane adaptacje. Kompletny zakres usług INIEKT SYSTEM zawiera się na stronie www.

  Data dodania: 07 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD ROBÓT REMONTOWO-BUDOWLANYCH »

  Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z usług budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych przedsiębiorstwa WOŚ z Warszawy. Propozycja naszego przedsiębiorstwa jest adresowana zarówno do osób prywatnych, jak również nabywców biznesowych i instytucjonalnych. Na rynku budowlanym funkcjonujemy nieustająco od 1984 roku, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem klientów. Nasza jednostka oferuje pełny zakres usług budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Chętnie podejmujemy się realizacji prac powiązanych z budową domów, dachów, instalacją instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych, a ponadto wykończeniami. Polecamy Państwu nasze usługi i zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • LIDAR Obsługa wspólnot mieszkaniowych »

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Lidar zajmującej się wszechstronną obsługą wspólnot mieszkaniowych oraz innymi usługami powiązanymi z administrowaniem nieruchomości. Wyspecjalizowani i kompetentni fachowcy zaangażowani w tym przedsiębiorstwie specjalizują się w wyręczaniu swoich kontrahentów w wszelkich czynnościach związanych z zarządzaniem i utrzymywaniem budynków mieszkalnych. Lidar zapewnia kontrahentom obsługę księgową i techniczną, pomoc w racjonalizacji kosztów zawiadywania obiektem i załatwia za nich wiele innych spraw formalnych. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat tej propozycji, polecamy odwiedzenie strony internetowej.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Marbud docieplanie budynków łódź »

  Działanie z ramienia inwestora jako kierownik budowy albo inspektor nadzoru - tylko z przedsiębiorstwem MARBUD PBU z siedzibą w Łodzi. Serdecznie zachęcamy do kooperacyj klientów, którym zależy na fachowym doradztwie oraz kompleksowo zrealizowanym zleceniu w niskich cenach. Właściciel naszego przedsiębiorstwa, to doświadczony specjalista, którzy oprócz posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, jest także członkiem Łódzkiej Izby Inżynierów Budownictwa. Mamy nadzieję, iż podobnie jak setki zadowolonych z naszych usług zleceniodawców, Państwo podobnie jak nie zawahają się nawiązać z nami współpracy. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • DESTRA Metody osuszania budynków »

  serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z okazałą propozycją Destra Ozone Technology. lokalizacja naszej jednostki mieści się w Warszawie, jednakże wszelkie swoje prace wykonujemy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się m.in. w osuszaniu budynków, odgrzybianiu i dezynfekcji pomieszczeń i usuwaniu skutków pożarów. Wykonujemy również likwidowanie wilgoci technologicznej w nowych budynkach. mamy kierunkowe wykształcenie i bogate doświadczenie. Zapoznaj się z naszą całkowitą propozycją i dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie oraz Szczegółowe dane adresowe prezentujemy na stronie internetowej, zapraszamy do jej odwiedzenia!

  Data dodania: 14 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • EKODEDED KRAKÓW dezynsekcja kraków »

  Kraków to siedziba lubianej przez klientów firmy EkoDeDeD, jaka zajmuje się profesjonalnymi usługami dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Prowadzimy swą działalność ciągle od 1999 roku i cały czas poszerzamy naszą ofertę. Kooperujemy z placówkami służby zdrowia, zakładami przetwórczymi, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz fermami drobiu. Wszelkiemu z klientów zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług i używanie właściwych preparatów, które nie zagrażają zdrowiu ludzi. Podejmujemy się prac porządkowych takich jak porządkowanie strychów oraz piwnic. Wykonujemy także usuwanie nawisów śniegu i sopli z dachów. Więcej wiadomości na stronie www.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimat Sale operacyjne trójmiasto »

  Przedsiębiorstwo Klimat zajmuje się klimatyzacją, wentylacją i zasilaniem gwarantowanym. Swoją siedzibę mamy w Gdańsku, ale zlecenia realizujemy dla klientów z całego województwa. Instalacje wykonujemy w każdego typu budynkach. Zajmujemy się zarówno montażem nowych instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i zasilających, jak również remontami i rozbudową już istniejących. Oferujemy Państwu montaż klimatyzatorów komfortu - przeznaczonych do pomieszczeń biurowych, a również klimatyzatorów precyzyjnych - instalowanych w pomieszczeniach IT. Dodatkowo instalujemy nowoczesne zasilanie w siłowniach telekomunikacyjnych itd. Szczegóły na stronie www.

  Data dodania: 22 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie Budynków »

  To sztuka dzisiaj o ekipę remontowo budowlaną w pełni zaufaną. Wyobrażamy sobie jak niezwykle trudno firmom wyselekcjonować najwłaściwszą możliwie kompanię budowlaną, jaka będzie umiała zrobić prace prawidłowo, według technologii. Nie ma w tym nic dziwnego, jeżeli większość najlepszych budowlańców uciekła do Niemiec.Firma And-Bud ma na to metodę i dobrych specjalistów zachowała u siebie. Nikt kto ma wartość nie będzie pracował za grosze. Dlatego my naszym robotnikom zapewniamy godne wynagrodzenie od wykonanej pracy. Dzięki temu firma And-Bud wykonuje docieplenia szybko i fachowo. Możliwe, że nie jesteśmy najtańsi, ale na 100% fachowość którą zapewniamy usatysfakcjonuje każdego inwestora i zdejmie z jego barków wszelakie przeszkody związane z prowadzeniem budowy czy renowacji. Zajrzyj na naszą stronę i zobacz referencje klientów, u których wykonaliśmy prace budowlane.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • DESCON budownictwo wielorodzinne Warszawa »

  Firma Decon od prawie 25 lat funkcjonuje na rynku projektowym. Jej zakres usług jest bardzo szeroki. Zajmuje się pracami projektowymi a także badaniami, oceną i projektami napraw budynków już funkcjonujących. Weryfikuje opracowania innych Biur Projektowych głównie pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa i ekonomiki przyjętych rozwiązań. Udało nam się zrealizować ponad 500 projektów w tym w szczególności dotyczących konstrukcji szpitali, osiedli mieszkaniowych lub też marketów handlowych. Ale także współpracowaliśmy z Kancelarią Prezydenta RP, Dyrekcją Łazienek Królewskich w Warszawie i z Urzędem Konserwacji Zabytków. Na podstawie ekspertyz naszego rzeczoznawcy jesteśmy w stanie przywrócić sprawność techniczną istniejącym obiektom. Bezawaryjność projektowanych przez nas obiektów utwierdza nas w przekonaniu o słuszności wybranych rozwiązań i jednocześnie pozwala nam budować markę fachowej i wiarygodnej firmy. Zapraszamy do zaznajomienia się naszymi realizacjami na stronie.

  Data dodania: 18 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków. »

  Przedstawiamy firmę Ew-trans S.C. będącą specjalistą w realizacji usług koparkami i innym ciężkim sprzętem budowlanym na terenie Warszawy i okolic. Firma oferuje wykonawstwo rozbiórek i wyburzeń budynków, realizację robót ziemnych w Warszawie i okolicach, wynajem koparek i cięzarówek. W zakresie swojej oferty Ew-trans S.C. posiada sprzedaż i transport kruszywa, piasku i żwiru.

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »